Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bulimia,depreska,leki


szkrabik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i o pomoc proszę :) Od 9 lat jestem chora na bulimię. Miałam kilka starć z lekarzami, kilka terapii bezskutecznie bo niestety w małych miasteczkach nie ma szans dla osób z problemami odżywiania (zresztą z innymi też ciężko). Całkiem niedawno trafiłam we Wrocławiu na jednostkę, która zajmuje się takimi sprawami. Pani doktor zdiagnozowała u mnei dodatkowo depresje endogenną dużą(?). Oczywiście przy bulimii nie dziwią stany depresyjne, ale moje problemy nasiliły się przez nagłe odstawienie fluoksetyny, którą przez rok faszerowała mnei bez sensu inna lekarka. (bez sensu, bo bez konkretnej terapii). Nie poinformowała mnei również, że nei można tego odstawić natychmiast :/. W każdym razie, obecnie przepisano mi Mirtazipinę. Nie chcę brać chemii, raz że się zraziłam, dwa - to mnie tym bardziej dobija, że muszę się truć..Po pierwszej tabletce spałam cały czas, jetsem zamulona strasznie się czuję..a teraz sesja w rtakcie..Jak Wy ją znosicie? Poza tym słyszałam, że strasznie wzbudza apetyt (co nie jest wskazane przy bulimii). Matwie się, bo akurat pani doktor z kliniki była bardzo młoda, boje się o brak doświadczenia..(oczywiście są tam inni lekarze też) Proszę o odpowiedzi, dziękuję z góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×