długotrwałe zażywanie antydepresantów a szumy uszne

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

długotrwałe zażywanie antydepresantów a szumy uszne

przez Wera 23 maja 2008, 15:32
pytanie skierowane jest do osób, które długo już zażywają antydepresanty. Ja już biorę 3 lata i od siedmiu miesięcy cierpię na uporczywe szumy i piski w uszach, czy u kogos pojawil sie taki problem Leczę te szumy ale żaden lekarz nie wie co jest przyczyną() może długotrwałe zazywanie tych leków) a ja powoli oszaleje z tych pisków i szumów, pozdr.....

Re: długotrwałe zażywanie antydepresantów a szumy uszne

przez Tarazed 23 maja 2008, 20:52
a nie masz problemów z ciśnieniem?

mi najczęściej szumi w uszach na wiosnę na skutek alergii cały czas mam stany podgorączkowe, bo właśnie gorączka nawet nie wysoka może powodować szumienie

a tak generalnie tu coś znalazłem

http://www.ichs.pl/35797.dhtml

pozdrawiam

przez weronika 23 maja 2008, 22:06
mi szumy w uszach też powodowały zaburzenia krążeniowe no właśnie też coś tam z ciśnieniem, a nie masz jakichś jeszcze przy tym objawów? a jaki antydepresant zażywasz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wera 24 maja 2008, 08:45
obecnie zazywam Cital i Sulpiryd a te piski wystapiły przy zwiekszeniu dawki Efectinu z 75 na 150 ale juz efectinu nie zazywam 5 miesięcy. Byłam nawet w Instytucie Patologii i Fizjologii Szumów w Warszawie i nie znaleźli przyczyny, skierowali mnie do Kliniki Szumów Usznych do Kajetan na szczegółowe badania a ja podejrzewewam, że może to skutek zazywania tak długo antydepresantów, pozdr....

przez chojrak30 11 gru 2010, 23:23
Witam

Chciałbym pomóc w tej sprawie ponieważ sam miałem problem z szumem usznym od leków
przeciwdepresyjnych. Chodziłem do różnych lekarzy tak mnie to wkurzało że szok brałem różne leki na to
i pomogła dopiero CINNARIZINUM, ja mogłem brać max tylko jedną z rana i szumy przeszły !!!

Pozdrawiam
Łuki

Sortuj wg