Zmiany leków-pytania.Watek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Alternatywa dla SSRI? Wasze propozycje.

przez młodyzrdk 02 kwi 2011, 14:28
L-tryptofan myslę że to dosyc dobra alternatywa dla SSRI można go dostać pod nazwa Tonisol bez recepty.

przez xanax 02 kwi 2011, 14:37
młodyzrdk napisał(a):L-tryptofan myslę że to dosyc dobra alternatywa dla SSRI można go dostać pod nazwa Tonisol bez recepty.

myślisz że na ebayu czy sklepy sportowe?
xanax

przez młodyzrdk 02 kwi 2011, 16:04
Z e-baya możesz zamowic,osobiscie szukałbym po aptekach,w sportowych może byc l-tryptofan tylko głównie z innymi aminokwasami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Z elicei na alventę!!

przez Piotrek1983 06 kwi 2011, 13:55
Hej.

Ja właśnie taką zmianię leków przeszedłem. Powiem krótko - KATASTROFA !!!!! Wiele rzeczy powróciło z podwójnym uderzeniem...
Oczywiście nie chcę Cię przestraszyć, ponieważ na Ciebie może to zadziałać inaczej - więc może i pomóc.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Z elicei na alventę!!

przez paradoksy 06 kwi 2011, 13:56
kasica73, nie powinno się przestawiać "z dnia na dzień"...
paradoksy

Z elicei na alventę!!

przez Piotrek1983 06 kwi 2011, 14:23
Zgadzam się. Jaa nie zmieniłem z dnia na dzień. Najpierw zmniejszenie dawki itd. Pod telefonem z lekarzem...
Niestety po jakimś czasie było ( jest ) tak jak napisałem w poprzednim poscie...

Zomiren vel Efectin

przez linka 16 kwi 2011, 15:28
Slodki_malin, ja co do nazwy tematu, zwrot vel oznacza "albo też" i odnosi się do np. dwóch nazw jednej rzeczy, jednej osoby itd. Chyba wiec chodziło o vs. - znaczy versus = kontra.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Zomiren vel Efectin

przez Adamo 16 kwi 2011, 15:51
Slodki_malin, ja biorę 300 mg wenlafaksyny, ciekawe jak pójdzie w przyszłości odstawka ;)
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Zomiren vel Efectin

przez Korba 16 kwi 2011, 15:52
ja schodziłam wenly i było ok. ale wchodziłam równocześnie na inny SSRI.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

jak przejsc na lexapro

przez buniaczek 26 cze 2011, 11:05
heja
mieszkam w UK.od 7 tygodni biore parogen 10mg i czuje sie okropnie.chce przejsc na lexapro(bralam go wczesniej kiedy leczylam sie na depresje teraz zaatakowala mnie nerwica lekowa) czy ktos wie jak moge przejsc na lexapro? z gory dzieki
Ostatnio edytowano 26 cze 2011, 11:58 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiony do dzialu ogólnego o lekach

jak przejsc na lexapro

przez adam_2323 26 cze 2011, 15:52
jutro zamiast paro bierzesz esci w ekwiwalentnej dawce.
pzdr

Pernazinum 100mg, na co zamienić???

przez paulobasoski 23 lis 2011, 18:08
Czytałem dużo, ale proszę o zdanie kogoś doświadczonego. Mam osobę w rodzinie, z która ciężko mieszkać. Cisza, nagle krzyk, typowe objawy schizofreni, momentami nie do wytrzymania. Jest cała masa leków zastępczych, ale nie znam się na tym. Psychiatra, który wydaje receptę na pernazinum, wydaje mi się, że nie jest zbyt doświadczonym lekarzem, gdyż wypisuje receptę na pernazinum od 10 lat. Wiadomo, że organizm się przyzwyczaja do dłużej stosowanych leków, więc nie będzie działał dobrze, krótki czas działanie jak i słabsze działanie leku. Niedługo chcę się wybrać na rozmowę do psychiatry, który wystawia pernazinum od 10 lat i porozmawiać na temat zamiany. Chciałbym wiedzieć jakie leki najbardziej by się nadały, aby zastąpić pernazinum 100mg, a potem usłyszeć co mówi psychiatra, chcę ocenić czy jest dobry w swym zawodzie. Proszę o rade i wiedze w tym temacie.

przez Amon_Rah 23 lis 2011, 19:21
Pernazyna to slaby lek, jest wiele silniejszych: Zolafren, Rispolept, Clozapol, Clopixol, Solian, Haloperidol, Ketrel, mozna by wymieniac dziesiatkami. Nie sadze, zeby lekarz, ktory nieprzerwanie mimo braku poprawy przepisuje uparcie Pernazyne na schizofrenie i to w tak smiesznie niskiej dawce, byl kompetentny. Radze zmienic psychiatre.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez paulobasoski 23 lis 2011, 19:33
Amon_Rah napisał(a):Pernazyna to slaby lek, jest wiele silniejszych: Zolafren, Rispolept, Clozapol, Clopixol, Solian, Haloperidol, Ketrel, mozna by wymieniac dziesiatkami. Nie sadze, zeby lekarz, ktory nieprzerwanie mimo braku poprawy przepisuje uparcie Pernazyne na schizofrenie i to w tak smiesznie niskiej dawce, byl kompetentny. Radze zmienic psychiatre.

Jestem podobnego zdania, Dziekuję za odpowiedź

Sortuj wg