Antydepresanty nowej generacji... proszę o radę.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Antydepresanty nowej generacji... proszę o radę.

przez kropa 02 maja 2008, 10:21
Witam.

Mam takie pytanie. Jestem na Neurolu. Już dwa tygodnie. Dobrego psychiatrę znalazłam dopiero na połowę maja. Wg ulotki nie powinnam brać neurolu tak długo, więc idę dziś do internisty. Babka sugerowała włączenie antydepresantów. Boję się jednak, że da mi jakiś staroć po którym padnę w pracy na biurko.

Możecie mi zasugerować jakieś nowoczesne leki? Chciałabym o nich poczytać na wypadek gdybym dostała jakieś muzealne cudo z 70-go roku. Może się z nią jakoś dogadam. Nie wiem na ile kobieta się zna.

Proszę o pomoc.
"jest jak jest, los dał ile chciał;
obym tylko wiarę w cuda aż do końca miał..."

przez jaaa 02 maja 2008, 12:29
watpie by ci dalei z 70 lat cokolwiek;) wszytskie sa tej nowej generacji wlasciwie;)

przez kropa 02 maja 2008, 16:14
Jeszcze lepiej... nic mi nie dali. Internistka nie podjęła się podania mi antydepresantu, przepisała mi Neurol do dnia wizyty u psychiatry i tyle.
"jest jak jest, los dał ile chciał;
obym tylko wiarę w cuda aż do końca miał..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mefiboszet 02 maja 2008, 18:59
Trochę dziwne, co piszecie, bo fluoksetynę lekarze pierwszego kontaktu przepisują jak cukierki ;) Przynajmniej takie mam doświadczenia swoje i znajomych.

przez mefiboszet 04 maja 2008, 17:04
Psychiatrzy dają bardziej specjalistyczne leki - ja np. mam Cital, który znakomicie ustabilizował mi nastrój, a od wczoraj Chlorprotixen, który silnie uspokaja (co za ulga...) i doraźnie Xanax. Na taką baterię nie ma co liczyć u lekarzy pierwszego kontaktu.

Sortuj wg