Lek który zmieni moja psychike i nastawienie?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Lek który zmieni moja psychike i nastawienie?

przez szkrabik 24 cze 2008, 21:50
a po powrocie, zamast siedziec i myslec ze znow jest "tak samo" to sporbuj sie porozgladac za tym stazem. Przynajmniej nie bedziesz sobie mogla zarzucic, ze marnotrawisz czas(mi sie tak czesto zdarzalo) :)

Wyjazd za granice do pracy to przejaw jak dla mnie odwagi. Ja sie balam zawsze i nigdy tego nie zrealizowalam.. Tak wiec nie jestes az tak bardzo niepewna..Tylko postaraj sie zauwazac drobne "zwyciestwa" Moze nie sa az tak spektakularne, ale to wlasnie glownie z nich sie sklada zycie..
gdy zgasło już światło, w którą stronę iść?...

przez jaaa 24 cze 2008, 22:04
jade za garnice bo mam tam prace po znajomosci... rodzice moi tam pracuja,jedyne chyba dobre w zyciu co mnie spotkalo i dzieki czemu mam pieniadze

nawet to nie wiem czy moge w CV wpisac bo i jak - praca na cazarno?
;( szukam stazu ciagle ale moje nastawienie najgorzej ze jest silniejsze ode mnie ,to ze sie nie nadaje :/frustruje sie z powodu mojego stanu serio

w moim mescie malym moge jedynie byc sprzedawca i chyba zostane nim bo nie znajde w moim miescie nic ciekawego

przez szkrabik 24 cze 2008, 22:57
no to sokro Cie frustruje to zacznij dzialac, zmus sie. A przeiciez nie musisz zostac w sowim miescie. Ja z mojej pipidowy ucieklam i wracac nie mam zamiaru.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 24 cze 2008, 23:05
ja i uciec z domu gdzie sie bezpiecznie czuje? :/ musilabym miec najpierw kase za to by miec co oplaca ci mieszkac

przez szkrabik 24 cze 2008, 23:51
no ale raz, ze jedziesz za granice (mozesz sobie odlozyc) a dwa, ze mozesz juz cos zarabiac, chocby na poczatek w glupim sklepie, w jakiejsc galerii czy w kinach. Teraz na kazdym kroku wisza w miastach ogloszenia "zatrudnie pracownika, zatrudnie studentke itd." Masa moich kolezanek pracuje czy to popoludniami,czy w weekendy. Sama pracowalam w call center, mozesz sobie wtedy sama dostosowac godziny pracy. Poza tym za staz chyba tez cos Ci beda placic.. Nie jest tak czarno jak myslisz :) Na poczatek mzoesz w mieszkaniu studenckim pomieszkac (tam jest zwykle wesolo) a potem jak trche wiecej zaczniesz zarabac to mozesz gdzies sama poszukac..A moze kogos spotkasz? ;) ja juz ide spac bo musze sie uczyc jutro, w koncu sesja :P a za Ciebie trzmam kciuki. Pozdrawiam!

przez jaaa 25 cze 2008, 00:44
ahh szkrabik widze ze ty jedna nie tracisz cierliwosci do mnie-kochana jestes bo ja juz sama do siebie stracilam cierpliwosc

wiem zarobic moge zarobie i odloze i moge wynajac pokoj w miejscu gdzei znajde staz tylko jak staz ma trwac pare miechwo to czy ta osoba co bedzie mi pokoj wynajmowac zgodzi sie na pare miechow wynajac go,czy w akademiku lepiej mieszkac?

poza tym widze nawet teraz jak przegladam oferty to nawet na staz chca najlepszych z doswiadczeniem ,czyms wyrozniajacyh sie jak ja am byc najlpesza jak ja mam zerio doswiadczenia?:/

zaczynam zalowac mojego kirunku studii:/ wiesz moze teraz czy jakbym szla na nowe studia to czy zdawac cos musze? czy jak? mam star amature...

przez szkrabik 25 cze 2008, 11:28
Ja tez jestem po starej maturze:) jesli chodzi o egzaminy to musisz sprawdzac na danym kierunku studiow, bo to bardzo roznie wyglada. Ja sie interesowlaam medycyna i faramacja i tam sa egzaminy a papiery trzeba skladac juz w kwietniu. Moja znajoma z kolei gdzies skladala i jej tylko przeliczali swidectwo, takze musisz poszuakac, w internecie sa takie informacje.

Co do tego co pisza, to uwazam, ze wcale nie powinnas sie tym tak przejmowac.. Przeciez ludzie, ktorzy skladaja papiery na staz, nei moga miec nie wiadomo jakiego doswiadczenia! Nie wydaje Cie sie to malo logiczne? Poza tym kolejny raz powiem, nie mozna sie zrazac! Poki nie sprobujesz to sie nie przekonasz, a probowac Ci nikt nie zabroni. Ja odnosze czesto wrazenie, ze oferty prace sa tak skonstruowane, by przestraszyc. Jesli by zatrudniali rzeczywiscie tylko takie osoby,to co by sie stalo z reszta? znaczy, ze bedziemy mieli w kraju samych roboli? chyba tak nie jest.

Sortuj wg