Astmatycy/alergicy - strzeżcie się Singulairu!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Astmatycy/alergicy - strzeżcie się Singulairu!!!

Avatar użytkownika
przez zimbabwe 29 mar 2008, 13:57
Lękliwa i wrażliwa byłam zawsze, ale to co przechodziłam latem 2007 roku to była już psychoza po prostu. Miałam już wcześniej problemy, ale wtedy nagle wszystko w mojej psychice się zmieniło, a wiem że na depresję/nerwicę nie zapada się z dnia na dzień.
Wczoraj oglądałam "Fakty" w TVN, i była tam mowa o leku na astmę, który rzekomo jest najlepszy i najnowszy. Rzekomo, bowiem reportaż opisał to, o czym nie mówi wielu lekarzy - skutki uboczne. Ulotka tego leku ciągle rośnie o nowe objawy uboczne, wśród nich są: depresja, niepokój, myśli samobójcze. Część osób biorących ten lek zapadło na depresję w bardzo szybkim tempie, a niektórzy z nich popełnili samobójstwo. Teraz jest niezła afera. Ja już po jednej tabletce dostałam prawie wstrząs anafilaktyczny, niewiele brakowało abym już być może odeszła z tego świata... Pulmonolog oczywiście nie chciała mi wierzyć, choć miałam wielkie czerwone plamy wszędzie - do dziś mam ślad. Lekarz w przychodni na osiedlu powiedział mi, że przestał ten lek zapisywać, bo on albo nic nie dawał, albo dawał skutki uboczne i poradził mi żebym najlepiej ten lek wyrzuciła. Niedługo potem zaczęłam mieć omamy wzrokowe i poważne stany lękowo-depresyjne. Mam dość poważne podejrzenia, że to skutek uboczny tego środka.
Chciałam więc ostrzec alergiczną część tego forum, a myślę że to dobre miejsce na takie ostrzeżenie.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
547
Dołączył(a)
04 sty 2008, 20:02
Lokalizacja
z epoki kamienia łupanego

przez madzia26 29 kwi 2008, 20:00
moje dziecko jest asmatyczne i bieze singuilar4 juz od pol roku i nie zauwazylam zadnych niepokojacych zmian czy ze zdrowiem czy z psychika....pozdrawiam
Offline
Posty
206
Dołączył(a)
22 kwi 2008, 17:37

Re: Astmatycy/alergicy - strzeżcie się Singulairu!!!

Avatar użytkownika
przez kajmanka 28 cze 2008, 12:26
ja brałam miesiąc, skutki uboczne w postaci bólu brzucha..
Kasia
Avatar użytkownika
Offline
Posty
117
Dołączył(a)
09 cze 2008, 18:20
Lokalizacja
szczecin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Przeskocz do