jaki lek ..

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

XETANOR

przez arek177 12 lut 2007, 01:00
XETANOR JEST LEKIEM DUŃSKIM Z NAJNOWSZEJ GENERACJ LEKÓW SSRI
KOSZT W APTECE TO 5,40ZŁ
SKŁAD TAKI SAM JAK SEROXAT 8)

przez Radek 12 lut 2007, 19:50
Mi to przeszło po zolafrenie i seronilu.
per aspera ad astra

Anafranil czy efectin

przez ewelina1802 13 lut 2007, 15:26

Cześć jestem nowa i młoda(mam18lat) zachorowałam na depresje z silnym lękiem który płatał mi różne figle (widziałam dziwne rzeczy)leczyłam sie ok msc "anafranilem" lecz postanowiłam zmienić na seronil jednak uważam że jest za słaby rozważam czy wrócić do anafranilu a może efectin będę wdzięczna za radę i może jakiś kontakt przez forum z osobamo z podobnym problemem i wiekiem ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gregorius 13 lut 2007, 16:36
Witaj Ewelina , napisz więcej o tym jak to sie zaczeło , o swoich objawach i o tym co powedział lekarz.
Co do leków to bierz to co przepisuje Ci lekarz wszelkie zmiany leków , dawkowania , musisz konsultować z lekarzem. Dzieki temu będzie większa skuteczność leczenia.
raczej nie pytaj na forum jakie leki masz brac i jak dawkować , bo moga być z tego problemy i to nie jest dobre miejsce na takie pytania :D

Leki na fobię spoleczną

przez bolo22 16 lut 2007, 01:18
Mam do was prosbe. Mam fobie spoleczna tak jak napisalem w temacie i prosil bym was o po moc, bo nie wiem juz co mam robic. mam poprowadzic na studaich cwiczenia a wiecie jak nasza fobia dziala. wiem ze jezeli czegos nie zazyje to poprostu nie dam rady. czy jest jakis srodek leczniczy, ktory na chociaz na 1,5 godziny pozwoli mi zachowac spokoj?? bo sam naprawde nie dam rady. prosze o pomoc. myslalem juz o wodce hehe ale to glupie:)

przez weronika 18 lut 2007, 12:20
wiesz co efectin jest cudotwórcą przynajmniej dla mnie jeśli chodzi np o lęk tylko że ja go brałam dużo 225 mg i jest on bardzo drogi jedo opakowanie kosztowało około 60 zł a ja potrzebowałam trzy na miesiąć, ale naprawdę przestałam się po nim bac całkowicie, teraz biore własnie anafranil, bo jest refundowany i tani i też go bardzo dobrze oceniam, też się juz w ogóle nie boje i nie mam natręctw, jeśli nie masz za dużo kasy to ja bym ci anafranil poleciła, jeśli nie do końca ci pomógł to może trzeba zwiększyc dawke, obydwa te leki są bardzo dobrze ocenianie przez lekarzy i maja silne działanie zazwyczaj, poczytaj w indeksie o lekach opinie forumowiczów

przez weronika 18 lut 2007, 12:25
mi to też nie zniknęlo całkowicie ale naprawdę bardzo bardzo zmalało, takie stany bardzo trudno się leczy i zazwyczaj powinno sie stosować duże dawki leków, z biegiem czasu będzie coraz lepiej mi pomógł bardzo effectin 225 mg i anafranil 150 mg

przez ironia 18 lut 2007, 14:37
help pomozcie czy wy tez czuliscie sie ta kzmuleni po bioxetinie? :( ja wogoel sie uczyc przez to nie moge chodze jak z opoznonym zapłonem (:( Czy to znaczy ze lek jest zle dobrany? na dodatek ciagle mi niedobrze nic nie jem.. :( Ale to akurat dobrze ;)
..:::Jestem tam gdzie wirują cienie::..Wszystkie opętały mnie:::...

przez kings 18 lut 2007, 17:20
Hej, ja odwrotnie czułam energię i nie moglam zasnąć wieczorem, jak za późno wzięłam, teraz po 3-4 m-cach brania wszystko się w miarę unormowało. Jestem spokojniejsza i nie zachwouję się już jak królik z kubusia puchatka; paaaanika!
Też nie miałam apetytu w ogóle, zero a teraz jest normalnie.
Nie wiem ile to bierzesz ale zaczekaj troche na działanie tego leku.
Pozdrowionka
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez arek177 18 lut 2007, 20:39
HEJ COS TY NIEBIERZ RELANIUM JEST TO LEK STAREJ GENERACJI I LEKARZE JAK NAJ MNIEJ GO JUZ PRZEPISUJA.
IDZ DO LEKARZA NIECH DA CI COS DORAZNEGO

przez ironia 18 lut 2007, 22:05
a moge np przerwac na tydzien dopiero 2 tabletki wzielam izaczne brac dopiero po sesji bo chce psokojnie sie uczyc ;)
..:::Jestem tam gdzie wirują cienie::..Wszystkie opętały mnie:::...

przez kings 18 lut 2007, 22:23
Najlepiej pzreczytaj dokładnie ulotkę, ale chyba te leki ogólnie zaczynają działać dopiero po dwóch tygodniach. Tak mi się wydaję.
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

Jakie lekarstwo na obrone pracy dyplomowej ? :)

przez lekliwy 26 lut 2007, 14:20
Witam !
Czytam sobie forum bo mam problem z nerwica (konkretnie chodzi o fobie spoleczna czyli czasami zdarzy mi sie w kosciele lub duzym sklepie miec zawroty glowy, nogi z gumy itp)
Za kilkanascie dni bede mial obrone pracy dyplomowej - takze stres bedzie duzy a dodac do tego moja fobie to nie chcialbym zemdlec przed komisja lub zapomniec o czym prace pisalem ;)
Dlatego jaki lek na uspokojenie polecilibyscie w moim przypadku ?
Oczywiscie bez recepty ...
nigdy nie stosowalem zadnych lekow - nie chcialbym mocnych srodkow ktore mialyby jakies skutki uboczne ...
najlepiej jakies tabletki uspokajajace ktore wzialbym rano i ktore zaczelyby dzialac po kilkanastu minutach od zażycia i efekt rozluznienia i spokoju trwalby przez kilka godzin najlepiej od 2 do 4h :)
oczywiscie moglbym sobie wypic 2 piwka przed wejsciem lub setke vodki no ale ktos wyczuje i dyplom do kosza ...
mam nadzieje ze poradzicie mi jak przezyc ten jeden z wazniejszych dni w zyciu :)
Ostatnio edytowano 28 lut 2007, 19:32 przez lekliwy, łącznie edytowano 1 raz

przez atrucha 27 lut 2007, 01:57
Ostatnio edytowano 03 maja 2007, 23:34 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg