jaki lek ..

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

lek przeciw lekowy

przez kasia2007 03 maja 2007, 18:03
czy istnieje jakis lek przeciw lękowy kóry stouje sie doraznie a nie powoduje sennosci? cos takiego jak xanax tylko zeby sie po nim spac nie chciało.jezeli ktos wie prosze o odpowiedz,bo mi chyba jednak ten xanax nie słuzy.a za 8 dni wyjezdzam i nie wiem jak dam sobie radejak bede stale spiaca.az mi sie nie chce o tym myslec,co to bedzie jak mnie taka sennosc złapie,jakbym jechała ciagle autokarem to bym przezyła mozna by było pospac,a tu 2,5 godziny autokar,dwie godziny na lotnisku musze byc przed odlotem i sam lot 2,5 godziny czym blizej wyjazdu tym bardziej sie boje :(
Offline
Posty
16
Dołączył(a)
30 kwi 2007, 20:38
Lokalizacja
Szczecin

przez aadoreen 15 maja 2007, 14:55
Ja osobiscie polecałabym lek homeopatyczny SEDATIF PC. Być może działa on jak placebo ale mi pomógł.
everything will be alright tomorrow
Offline
Posty
22
Dołączył(a)
13 maja 2007, 19:27
Lokalizacja
Lublin

Avatar użytkownika
przez samotniczka 29 maja 2007, 20:25
A co jeśli terapia nie przyniosła absolutnie zadnych rezultatów w tej materii? Nie chciałam brać leków ze względu na skutki uboczne, które z kolei mogą determinować depresję... Tak wiec brać czy nie brać-oto jest pytanie...
Jesli na forum jest ktoś, kto wyleczył fobię społeczną lekami, niech będzie raczył użyczyć swojej wiedzy dla dobra ludzkości ;)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
446
Dołączył(a)
06 gru 2006, 00:46
Lokalizacja
Śląsk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez Bad Girl 29 maja 2007, 21:42
Mam pytanie do Kitty_21...
jak u ciebie doszło do zespołu serotoninowego? bardzo sie tego boje, że i u mnie może tak sie stać..
za szybko zwiększyłaś dawke? może lek był za mocny?
ja biore asentre, podobno mam fobie społeczną... biore 3 tygodnie... na razie prawie nic sie nie zmieniło..
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Offline
Posty
349
Dołączył(a)
25 lut 2007, 13:46
Lokalizacja
Poznań

Avatar użytkownika
przez kasztan 29 maja 2007, 21:52
na mnie działa Lexapro po nim mam wewnetrzną euforię koniec z przygnebiającymi myślami i niezłą gadkę dzieki niemu zdałem polaka na 19 ptk.... chyba dzieki niemu!! no i Bogu oczywiście...!!
http://siemianswir.blog.onet.pl/
zapłodnij mnie szczęściem jak wiatr swym podmuchem zapładnia kwiaty...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
75
Dołączył(a)
26 mar 2007, 15:11

Avatar użytkownika
przez samotniczka 30 maja 2007, 07:34
No to gratulacje kasztan! Chyba będę musiała isc do psychiatry po jakieś leki. Nie biorę żadnych tabsów a czuję się okropnie przymulona, mam ograniczoną percepcję i nic do mnie nie dociera, a kiedyś tak nie było! Przymierzam się do egzaminów ale jak samopoczucie nic się nie zmieni to chyba zrezygnuję.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
446
Dołączył(a)
06 gru 2006, 00:46
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez suave 02 lip 2007, 10:31
Witam, u mnie zaniknęło bardzo po Efectinie, teraz jestem po kolejnym leku Lexapro i wróciło..
Avatar użytkownika
Offline
Posty
62
Dołączył(a)
02 lip 2007, 10:21
Lokalizacja
Szczecin

Jakie Leki na NN?

przez Klezus 12 lip 2007, 19:00
Chiałbym sie dowiedzieć jakie leki braliście na Nerwice Natręctw i w jakim stopniu one pomagały. Każdy lekarz zapisuje coś innego więc sam niewiem co brać ;/ a nie chce być królikiem doświadczalnym :D
Człowiek jest tyle wart ile jest w stanie zrobić dla drugiego człowieka...

Chcesz porozmawiać na temat NN pisz na pw...
Offline
Posty
56
Dołączył(a)
24 sty 2007, 16:27
Lokalizacja
Poznań

Niestety innej drogi nie ma

przez Heliush 13 lip 2007, 23:04
Bardzo Cie rozumiem, ale z tego co wiem każdy reaguje nieco inaczej na leki , a niektórzy nawet reagują paradoksalnie , np pobudzeniem na lek uspokajający czy nasenny! Dobry lekarz z doświadczeniem pewnie szybciej "trafi w odpowiedni lek", ale żaden nie wie do konca co się wydarzy.
Zaufaj jednak lekarzowi i zaakceptuj fakt ,że zawsze będzie to w pewnym sensie eksperyment. Mój znajomy brał na przykład na NN Fevarin a potem Anafranil. Niestety oba nie pomogły w zadowalajacy sposób. Po latach w końcu wyczerpany trafił na psychoterapię i to mu ulżyło w 85% jak powiedział.
Pozdrawiam i zycze powodzenia
Offline
Posty
70
Dołączył(a)
20 kwi 2007, 19:18

przez Delilah 01 sie 2007, 23:01
Przez kilka tygodni miałam tak silne lęki,że w końcu zaczęłam czuć się jak na innym świecie,jakby wszyscy byli poza mną,gdzieś daleko,to chyba był ten zespół.Przez krótki czas brałam Xanax,potem pozbyłam się lęków i objawy ustapiły.
Do you believe in a miracle?
Offline
Posty
13
Dołączył(a)
06 cze 2007, 23:25

Juz niedaje rady

przez kamil 26... 08 sie 2007, 16:55
Czy zna ktos dobre leki na depresje i zeby niebolal brzuch ponich ani jelita.bo co mi zapisze psychiatra leki to codziennie boli brzuch i jaktu sie leczyc niewiem czy niemam jelita nadwrazliwego ale jakby ktos mogl co pomoc bede wdzieczny za odpowiedz a dodam ze bylem juz nie u jednego psychiatry i lipa
Offline
Posty
17
Dołączył(a)
24 paź 2006, 17:34

Avatar użytkownika
przez pannanikt 08 sie 2007, 17:00
widzisz, leczenie dperesji to nie tylko leki. oczywiscie one pomagaja, ale nie mozna tlyko na nich polegac. najwanziejsza jest TERAPIA no i chyba... czas... ja wiem, ze cieprliwosc w takim przypadku jest bardzo trudna, ale nie niemozliwa.
"nie daje rady" - znam ten stan. ale bedzie lepiej, bedzie dobrze... zapewniam Cie!!

wracajac do lekow - niestety ja nie moge nic doradzic. za to stanowczo odradzam hydroksyzynę, pernazynę i - nie daj Boże - Zolafren. Na mnie dobrze dzialal Bioxetin (inaczej fluoksetyna, seronil, prozac) i Anafranil.
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
96
Dołączył(a)
07 sie 2007, 12:30
Lokalizacja
z Krakowa

Avatar użytkownika
przez Jovita 08 sie 2007, 20:03
czemu odradzasz?????
a moze dlatego boli cie brzuch bo masz watrobe przeciazona i jelita!!!! od lekow czesto tak jest!! łykaj tabletki z kwasem mlekowym(osłonka na żoładek i jelita-trilac dobry) i na watrobe sylimarol najlepszy!!!
ale jezeli to nie od tego co ci napisalam to bardzo dziwne!
Co do jelita drazliwego to NA pewno nie masz, ja mam jelito drazliwe i owszem sa takie objawy ale nie od lekow!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:05 pm ]
po prostu leki ''ciezkie'' zabijaja wazne bakterie flory i watroba tez cierpi warto cos brac a i nie bierz tych lekow na pusty zoladek chyba ze w ulotce tak pisze!
Ostatnio edytowano 09 sie 2007, 14:01 przez Jovita, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

Avatar użytkownika
przez pannanikt 08 sie 2007, 20:46
mam z nia zle doswiadczenia. otumanila mnie. w ogole "siebie nie czulam", a to zle - naprawde. nie pomaga w leczeniu, przeciwnie, powoduje ze czlowiek jeszcze bardziej wariuje.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:47 pm ]
czemu moja powyzsza odp jest tak "z boku"? yyy komputer mi wariuje czy co?
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
96
Dołączył(a)
07 sie 2007, 12:30
Lokalizacja
z Krakowa

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Przeskocz do