jaki lek ..

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez arek177 16 mar 2007, 19:01
to zalezy zazwyczaj leki dzialaja inaczej na ludzi
jeden lek moze dzialac u mnie a np. u ciebie nie
najlepiej isc do lekarza i on cos poradzi :lol:

przez BirdyNamNam 16 mar 2007, 19:49
no spoko, wybiore sie, ale teraz pytam jakie leki NA WAS dzialaja i w jaki sposob : )

przez Mizer 16 mar 2007, 20:07
fevarin mnie rozpędzał jak odrzutowca, ale w środku została jakas mała zgryzota, która mi nie pasowała.ale-ale-nie najgorszy ten fevarin :)

potem neurolpetyki brałam, a z neuroleptykami antydepresany inaczej/ gorze? pracują, bo wróciłam do fevarinu i pogorszył, Cital, Prozac, Effectin.. ten sam los.
nie pomogę:)
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty_21 16 mar 2007, 23:37
hmm... cięzko powiedziec bo na kazdego działa inaczej - mi pomógł Aurex 20 8) ,ogolnie czuje sie po nim fantastycznie, natomiast na fobie społeczna i takei dolegliwosci jak u Ciebie generalnie jednym ze skuteczniejszych leków jest Seroxat, ktory jednak u mnie spowodował zespol serotoninowy i ledwo po nim nie pozegnalam sie ze swiatem.... :(

przez kitty_21 16 mar 2007, 23:46
hej :)
znam Twój ból, bo mam dokładnie takie same objawy gdy mam przeczytać referat czy wogóle cokolwiek na zajęciach.
Mi pomógł Afobam- 0,5 mg, naprawde rewelacja!!1 tabletka 15-20 minut przed zajęciami i efekt gwarantowany .
Zależy jak silne masz te objawy,bo ja np mam b.silne i takie ziołowe uspokajacze nic nie dają,waleriana,melisa,persen- niestety to nie dla mnie , tym bardziej tłumaczenie sobie ze nie ma sie czego bać ,przecież to TYLKO wystąpienie publiczne jakich miliard w życiu :( Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

przez kkkk 17 mar 2007, 15:17
Dzieki za odp Kitty, ten afobam jest na recepte ?
Mam skierowanie do neuologa, wiec moze da mi cos tego typu.
Jak działa ten lek ? Calkowicie likwiduje stres czy zmniejsza go znacznie ?

przez Matsu 18 mar 2007, 03:17
kkkk napisał(a):Calkowicie likwiduje stres czy zmniejsza go znacznie ?

hmmm... może nie powinnam zadawać tego pytania, ale raz kozie śmierć. Jak Ty to sobie właściwie wyobrażasz? Łykniesz lek i stres znika pomimo, ze nie zniknął powód leku?

Może zakombinuję sobie i łyknę przed biopsją (czy tam punkcją)? I caly zabieg będzie dla mnie obojętny, zupełnie jakbym siedziała przed modą na sukces i czytała gazetę.

przez kkkk 18 mar 2007, 10:43
Matsu napisał(a):
kkkk napisał(a):Calkowicie likwiduje stres czy zmniejsza go znacznie ?

hmmm... może nie powinnam zadawać tego pytania, ale raz kozie śmierć. Jak Ty to sobie właściwie wyobrażasz? Łykniesz lek i stres znika pomimo, ze nie zniknął powód leku?

Wiec jakie on ma działanie? Dziala obojetnie jak landrynka? :)

przez silesiaster 18 mar 2007, 11:36

przez kkkk 18 mar 2007, 12:26
silesiaster napisał(a):https://hyperreal.info/node/2043

Dzieki za ten link, jesli dzialanie jest takie jak opisuja to takiego czegos potrzebuje.
Ten caly Valerin Forte jest nic nie wart, nie ma kompletnie zadnego dzialania i nie ide jutro wyglaszac refertau, musze isc do lekarza po ten lek badz podobny.
Dzieki za pomoc, pozdrawiam

przez kasztan 26 mar 2007, 15:28
jak nic nie bierzesz a zapewne nie to trzeba jakoś wylajtować najlepiej yślec o ty pozytywnie i prezećwiczyć kilka razy w domu żeby nie dać plamy... a w leki się nie pakuj bo zaczniesz brać i dopiero się wpakujesz w strachy i lęki... :lol:
http://siemianswir.blog.onet.pl/
zapłodnij mnie szczęściem jak wiatr swym podmuchem zapładnia kwiaty...

przez GRACJA 27 mar 2007, 13:29
kasztan napisał(a):najlepiej myślec o ty pozytywnie i prezećwiczyć kilka razy w domu żeby nie dać plamy...

Nie bąźmy mądrzejsi od lekarzy. Nic na własną rękę.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez justynak26 30 mar 2007, 21:37
Kitty, nie wiem czy Birdy cierpi na fobię społeczną. Wiele osób ma problemy w kontaktach i nie koniecznie związane jest to z fobią. Birdy, może wystarczy tylko zmienić swoje nastawienie, wyjść do ludzi i otworzyć się. Pierwsze próby mogą być nie udane, ale po czasie będzie już tylko lepiej, w końcu praktyka czyni mistrza. A jeżeli rzeczywiści cierpisz na fobię społeczną to nie pozostaje nic innego jak terapia ale może nie koniecznie farmakologiczna.

Sortuj wg