Antydepresanty (wszystko...)

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki antydepresyjne a zmiana emocji

przez Krak 10 lut 2007, 22:00
JAk to jest z ty6mi lekami antydepres..

Slyszalem ze niektorzy maja ostre zejscia psychiczne..

Zwlasczaw kwesti milosci.. szacunku.. td.. GAdalem z paroma chlopakami ktorzy zerwali bo ich dziewczynie "odbilo" uznala ze ona ich nie kocha..<wiadomo przypadki w druga strone sa rownierz> i cala milosc przeszla w nienawisc.. klotnie.. itd..

ja mam depresje.. ale powiedzialem ze lekow nie wezme.. wole byc smutny ale swoim smutkiem a nie wesoly lekiem.. czulbym sie nie soba.. Bo nie bylbym soba..

przez hyte 11 lut 2007, 02:31
Bzdura , leki daja mi mozliwosc bycia soba i rozsadnego myslenia cieszenia sie z rzeczy ktore przed choroba sprawialy mi radosc !!!Nie wiem moze dziewczyna kolegi tak naprawde go nie kochala ,a teraz nabrala odwagi by mu to powiedziec i jakis tam ciezar spadl jej z serca!
pozdrawiam
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

antydepresanty a zdrowy czlowiek

przez pawelcz 21 mar 2007, 00:45
jak to jest gdyby leki antydepresyjne (wychwyty zwrotne serotoniny jak np. cital) braly osoby zdrowe lub ktore wyzdrowialy? czy mialy by one jakies niemile "akcje" (nie mowie oczywiscie o pierwszym okresie brania - 3 tygodnie kiedy to organizm przyzwyczaja sie do leku)? czy poprostu lek by na nich nie dzialal?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 21 mar 2007, 13:31
jestem pewna, że jakieś akcje by były.

nie zawsze diagnozy są dobre, czasami zwykłego człowieka z ulicy można zamknąć w psychiatryku, wybadać i pokazać mu jaką ma fobię i na co ma się leczyć.

ale danemu przeciętnemu człowiekowi ta jakaś fobia widocznie w zyciu nie przeszkadzała na tyle, żeby stać w miejscu, frustrować się wszystkim, itd.

coś by się działo, co to nigdy nie wiadomo, tak jak nigdy nie wiadomo jak na chorego owy antydepresant/neuroleptyk/cośtamowiec zadziała.

pozdrawiam :)
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez atrucha 21 mar 2007, 13:38
W Indeksie Leków nie zakłada się tego typu tematów.
Przyjaciel forum

przez pawelcz 22 mar 2007, 00:32
to w takim razie gdzie mam go zalozyc skoro dotyczy lekow?
psychiatra mowil mi ze wychwyty serotoniny raczej u zdrowych ludzi nie dzialaja.

przez Róża 22 mar 2007, 09:02
pawelcz-dziwne pytanie.Czyżbyś przeprowadzał jakieś doświadczenie na ludziach? :roll:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez pawelcz 22 mar 2007, 14:57
nic z tych rzeczy. Poprostu wydaje mi sie ze juz jestem zdrowy a jeszcze biore citalka i zastanawiam sie czy przypadkiem on mi w tej chwili nie szkodzi tzn. powoduje sennosc (biore juz go 6 miesiecy i dzieki niemu wyzdrowialem z derealizacji).
Oczywisacie nie przestane go brac bez konsultacji z lekarzem.

przez Mizer 22 mar 2007, 23:49
pawelcz- ciekawa sprawa, mnie tam Cital trzepnął jak muchę, spałam, płakałam i przeżywałam ;) A co do depresji, to ja już sam nie wiedziałam, kiedy ją mam, a kiedy nie. Także zdaj relacje!! :D
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Czy antydepresanty dzialaja po odstawieniu...

przez BirdyNamNam 15 sie 2007, 14:35
No wlasnie jak to jest?

Czy komus po odstawieniu antydepresantow nie powrocil stan sprzed kuracji czy to nerwica, fobia, leki...? Ogromna wiekszosc osob zazywajacych te leki ma nawroty - musze chyba nawet napisac, ze brak nawrotow to raczej malo spotykany jest... I nie chodzi mi tu okres kilku tygodni po odstawieniu, mowie tu o czasie kilku, kilkunastu miesiecy lub kilku lat - podsumowujac szukam osob, ktorym dzialanie ww lekow pomoga do teraz, nawet gdy przestali je brac.

Pozdrawiam

przez Goplaneczka 16 sie 2007, 09:58
Hej, leki tylko stymulują organizm "na teraz", by nie było nawrotu potrzebna jest terapia i pogłębiona praca z samym sobą. Sami lekami się nic nie zdziała, tylko wyciszy objawy.
Goplaneczka

przez Jovita 16 sie 2007, 10:48
no wlasnie tego sie boimy najbardziej ale niestety taka jest prawda leki nie zrobia za nas wszystkiego tutaj potrzebna jest wlasna wola.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez palacz 16 sie 2007, 18:59
Prozac dziala podobno jeszce do 2 tygodni po odstawieniu ja jak sprawdzalem odstawianie to pogorszylo mi sie juz po paru dniach.

Antydepresanty + środki odchudzające

przez grown-up19 21 sie 2007, 17:11
Witam. Mam mały problem. Od około 7 miesięcy zażywam Efectin 75 mg i mimo poprawy zdrowia strasznie przytyłem. Jeszcze w marcu ważyłem 72 kg a teraz ważę prawie 90... Znajomy zaproponował mi zażywanie naturalnych środków odchudzających do nabycia w sklepach sportowych. Zakupiłem środek Fat Burner i Fat Transporter. Niby nie pisze, żeby nie łączyć z antydepresantami, ale wolę zapytać czy tutaj ktoś też zażywał podobne środki i czy nie wystąpiły jakieś problemy z tego powodu. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie.
Obrazek

Sortuj wg