Zazywane leki a wszelkie badania

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Zazywane leki a wszelkie badania

przez Nelka 29 maja 2007, 13:04
Hejka!

Biorę Seronil i mam zrobić badanie stężenia FT3, FT4 i TPO. Może miał ktoś podobnie?...zastanawiam się czy te wyniki beda miarodajne.
Żyć, nie-umierać!

Zazywane leki a badania laboratoryjne

przez vice versa 10 lis 2007, 22:54
Zazywam leki od 2-ch miesiecy (zoloft, hydroxyzyna, doraźnie xanax). Czy podczas podstawowych badań laboratoryjnych krwi i moczu jest mozliwosc ujawnienia ich w organiźmie?

przez 3pawel1 14 lis 2007, 16:35
podbijam temat bo również interesuje mnie odp na to pytanie tylko może bardziej ogólnie nie tylko te wymienione leki ale wszystkie leki na depresje np.doxepina?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Zazywane leki a badania laboratoryjne

przez silesiaster 14 lis 2007, 23:51
vice versa napisał(a):Czy podczas podstawowych badań laboratoryjnych krwi i moczu jest mozliwosc ujawnienia ich w organiźmie?

myślę, że przy morfologii krwi i diagnozie moczu nie sprawdza się tego czy ktoś bierze określone substancje czy nie, badania te służa raczej stwierdzeniu jakie jest zdrowie fizyczne człowieka - czy brakuje mu jakiś witamin(pierwiatków) czy stan jego "wydzielin" wskazuję na jakąś chorobę itp. Natomiast już dokładniejszymi badaniami da sie to określić np. poprzez oznaczenie prolaktyny

Re: Zazywane leki a wszelkie badania

przez MONIA1982 15 lis 2008, 09:27
witam, a jesli chodzi o leki antydepresyjne a wynik testu ciazowego? myslicie ze ma to jakis wplyw? chodzi mi dokladnie o sytuacje kiedy poziom beta-HCG jest bardzo wysoki ok 10tys. czy wogole moze sie zdarzyc ze po lekach test wykarze ciaze ktorej nie ma??

Sortuj wg