Jak długo bierzecie leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez mm 08 sty 2007, 22:53
W moim przypadku od początku cital.Jade na nim 4 rok.Boje sie "eksperymentowania" z innymi lekami.Raz zapisano mi seronil ale jakos nie moglam sie przekonać.Chodzilo tu głównie o cene leku.Cital zazwyczaj 70zł ,okazyjnie w promocjach 30 pare...
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"
mm

przez pojep 09 sty 2007, 09:17
co niektórzy macie naprawdę szczęście.

[ Dodano: Wto Sty 09, 2007 8:17 am ]
pojep :( :(

przez Hen Ichaer 11 sty 2007, 15:14
Ja biorę Setaloft i póki co, efektów brak...jak nie pomoże za parę tygodni, to pewnie moja lekarka mi inny zapisze. Oby ten podziałał, bo nie uśmiecha mi się ponowne przyzwyczajanie się do leku.
Cześć i czołem, kluski z rosołem.
Tymczasem, borym lasem..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aga1 11 sty 2007, 16:44
Czesc , ja od marca ubieglego roku biore seroxat. Dostalam na poczatek jeszcze hydroxyzyne ale nigdy jej nie bralam. Na pelny efekt czekalam do konca maja. Czuje sie swietnie.Do tego bylam jeszcze na psychoterapii. To byl jedyny lek i naprawde mi pomogl. Obecnie jestem w trakcie odstawiania i jak dotychczas zero efektow ubocznych. Postawil mnie na nogi i teraz nawet po 14 latach zaczelam prace. Pozdrawiam :twisted:

przez grown-up19 20 sty 2007, 19:32
to ja może napiszę, które mam za sobą już. Najpierw był Spamilan, potem Pramolan, Velafax (najdłuższy staż bo 5 miesięcy), 2 miesiące bez leków, póżniej znów Velafax, ale działał zupełnie na odwrót więc zmieniono mi na Luxetę oraz Depakine Chrono. Po Luxecie trochę mi odbiło i w szpitalu zacząłem przyjmować Anafranil i Mianserin. Aktualnie jestem na 150mg Anafranilu, 50mg Asentry oraz 600mg Depakine Chrono. Czuję się koszmarnie z małymi przerwami i coś czuję, że znów będzie zmiana leków :x Mam dosyć :twisted:
zapomniałem dodać że doraźnie przyjmowalem Hydroksyzynę oraz Afobam, ale z obawy przed uzależnieniem, przestałem przyjmować benzo.
Obrazek

przez Jara79 21 sty 2007, 16:59
U mnie też z doborem leku było tak sobie. Najpierw brałem prozak (2 lata) i nie wiem czy wogóle działał czy poprostu sam wyszedłem z tego. Po paro mieiśeznej przerwie brałem sertahexal (luxeta) brałem go ponad rok i działał kiepsko. Od października 2006 trittico cr to przez 2 miesiace było super a puźniej zaczołem czuć się mocno senny, zmiejszyłem dawkę to nie mogłem zasnąć teraz dawkę mam wypośrodkowaną (150mg) a czuję się fatalnie i znów szykuje się zmiana leku :-( Oby następny pomógł. Czy ktoś brał może trittico cr, jeśli tak to jak działa na was????

przez nitka1183 24 sty 2007, 22:10
Jara-ja brałam triticco, jakies 4 miesiące, ale przestał działac niestety a do tego kompletnie stłumił moje libido;) Teraz rok biore Mobemid-skutek połowiczny, sex i owszem ale lęki i natręctwa lekkie bo lekkie są...

przez Radek 28 sty 2007, 12:26
Ja jestem w trakcie ustawiania leku. Leczę się na depresje z depersonalizacją od prawie dwóch miesięcy - seronil 40mg i na noc zolafren 10mg. Depersonalizacji już nie mam a nastrój poprawił mi sie dopiero po zwiększeniu dawki seronilu. Jest jednak tak że rano nadal czuje się fatalnie
i dopiero po jakims czasie czuje się normalnie po czym wieczorem znów kiepskie samopoczucie. Czy ktos też tak miał i czy może lepiej zmienić lek? :-|
per aspera ad astra

przez 331ania 28 sty 2007, 16:03
ahaha to jest dobre pytanie..ja jeszcze nie dobralam a juz 3 rok mija.Mam nadzieje ze w koncu cos sie zmieni.Pozdrawiam.
ExModerator

przez natalia-czerwona 28 sty 2007, 16:54
ja brałam najpierw luxetę- za słabe. później mirzaten, esprital, olzapin, rispolept, teraz depakine chrono, ale szukuje się zmana na lit. gdyby nie to, że najpierw leczyłam się u niewłaściwego lekarza, to kto wie, może miałabym połowę terapii za sobą?
"Z popiołu
Wstanę płomiennowłosa
By połknąć mężczyzn jak powietrze."

przez Edyp 31 sty 2007, 22:56
Ja, mozna powiedzieć, trafiłem za pierwszym razem. Zaczęłem od Luxety, ale dostrzegałem tylko małe, niewymierne efekty. Po połączeniu z Efectinem jestem w wyśmienitej formie. Obecnie biorę Zotral (odpowiednik Luxety) i Efectin.
Edyp

przez lubuszanka 21 lut 2007, 22:53
ja biore seroxat i clonazepam 10 lat. te leki na mnie juz nie dzialaja dlatego nawrocila choroba. niestety cipramilu nie mobe brac bo mam barykardie serca. teraz mam hydrotyzyne i seroxat znowu. po zolofcie malo nie wykorkowalam. nie ma juz chyba lekow ktore pomagaja.

przez slad 23 lut 2007, 00:54
Moja znajoma brała lorafen przez 3 lata w dawce 0.5mg dziennie. Wychodziła z tego przez pół roku stopniowo zmniejszając dawkę. Przez ostatni miesiąc już tylko zeskrobywała z tabletki, od roku nie bierze niczego :smile:

przez jenis 06 mar 2007, 23:37
ja brałam lerivon, przerwałam sama , ale chyba to był bład, bo jestem w fatalnym stanie psychicznym. Tak sobie myślę, ze przewałam ,bo było w miarę ok. ale chyba to był błąd. Chciałam sobie udowodni, że nie wiem co... kompletnie nie mogę zebrac myśli. napiszę kiedy indziej. pozdrawiam

Sortuj wg