Jak długo bierzecie leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jak długo bierzecie leki?

przez Anna R. 07 kwi 2009, 15:13
wrzucilo mi sie niechcacy ;)

na bezsennosc po Efectinie. Nie spalam chyba z miesiac, to byl dopiero koszmar :?

Teraz wystarcza mi podtrzymujaca dawka Lerivonu. Odeszlam od Anafranilu, bo po wyjSypiam dobrze, choc od kiedy odstawilam Tisercin wydluzyl mi sie czas zasypiania. Za to w dzien spalabym do poludnia, na szczescie to zaden problem

[*EDIT*]

na bezsennosc po Efectinie. Nie spalam chyba z miesiac, to byl dopiero koszmar :?

Teraz wystarcza mi podtrzymujaca dawka Lerivonu. Odeszlam od Anafranilu, bo po wyjSypiam dobrze, choc od kiedy odstawilam Tisercin wydluzyl mi sie czas zasypiania. Za to w dzien spalabym do poludnia, na szczescie to zaden problem

[*EDIT*]

[*EDIT*]

Kurcze, co ja mam dzisiaj z tym netem :evil:

Przepraszam za powtorki
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez kasia000 07 kwi 2009, 15:31
ale po tym efectinie nie spałaś i rozumie ze własnie lerivon ci przepisano i on załatwił sprawę?
wiesz co ja mam zamiar odstawić pomału seroxat który biore razem z lerivonem...ale obawiam się ze bezsenność mi wróci po seroxacie tzn po jego odstawieniu.zastanawiam sie czy lerivon nadal bedzie tak dobrze działał na spanko jak teraz?hmmmmmmmmmmm
kasia000

przez zbych 07 kwi 2009, 16:25
Cześć!!! biorę od trzech miesiecy anafranil. Czy to długo?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 07 kwi 2009, 17:00
zbych, Może przeczytaj sobie parę stron tego tematu to sam stwierzdisz czy to długo..... :roll:
Ludzie leczą się po kilka lat...a 3 miesiące to ledwo czas na osiągnięcie działania terapeutycznego .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 07 kwi 2009, 17:29
zbych, to bardzo krótko. Ja biore Anafranil 75 SR juz prawie rok. To zalezy od tego jak pogłebiona jest choroba, oraz oczywiscie od lekarza, który ją przepisał.
W ciagu 3-4 miesięcy Anafranil zaczyna dopiero działać.

Pzdr!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez zbych 09 kwi 2009, 17:56
dzięki ;)

przez malwina77 14 kwi 2009, 22:30
Anafranil 7 lat i chyba do końca życia. Ale jest dobrze i niech tak pozostanie :smile:
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez ALEKS*OLO 14 kwi 2009, 22:41
malwina77, bierzesz 7 lat ?? A na co dokładnie jeśli moge spytać?? Czujesz jakaś zmiane w organiźmie po tym czasie??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez malwina77 14 kwi 2009, 22:51
Na nerwice natręctw. Wcześniej było żle. Myłam ręce co 5 minut i drapalam sie bez przerwy. Teraz jest dobrze i ciesze się bardzo. Mogę normalnie żyć. To jest wspaniałe, jakbym nie byla chora

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez ALEKS*OLO 14 kwi 2009, 22:59
malwina77, to super, że wyzdrowiałas :)))
Rozumiem, że bierzesz teraz tylko dla podtrzymania Anafranil . Ja go własnie przyjmuję juz od roku, i wyleczyłam sie z fobii społecznej, można powiedziec, że całkowicie :)
Jednak martwi mnie, że zaburzenia depresyjne zostały :roll: wahania nastroju, codzienne huśtawki, niestety nie przeszło... no ale poczekamy jeszcze może to wymaga wiecej czasu w moim przypadku. Chociaż, czy border wyleczy sie ze swojej osobowości? Nie sadzę...
Ale itak jest lepiej niz rok temu.

Pzdr!

ExModerator

przez malwina77 14 kwi 2009, 23:19
Nie mialam depresji, wiec niewiem jak dziala. Ale na NN jest super. Nie mam wiecej natrectw. Pozdrawiam

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez naamah85 15 kwi 2009, 13:14
wsumie biorę leki od 1,5 roku, obecnie od ponad roku Seronil...tylko tak wlasciwie to nie wiem juz na co je biore (w diagnozie mam bpd a tego chyba lekami nie da sie wytrzewic :roll: )

przez mm 15 kwi 2009, 13:16
5 lat.
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"
mm

przez agusiaww 15 kwi 2009, 13:42
Ja biore dopiero od 5 dni, ale mam koszmarne skutki uboczne, kiedy one mina? :? Bo juz nie wiem czy brac czy odsawic, ale chyba bede brac bo trzeba sie leczyc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg