SELEGILINA (Segan,Deprenyl,Jumex,Selerin,Selgin,Apo-Selin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
56%

Nie
4
44%

Zaszkodziła
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

przez Hanashiro 27 lip 2016, 23:55
Chętnie kupię Selegilinę albo wymienię na Wellbutrin, chyba że ma ktoś namiary do psych z okolic Warszawy, który by przepisał ten lek. Czytałem o fajnym połączeniu z fenyloetyloaminą i chciałbym spróbować, może wreszcie coś mnie ruszy...

przez Kontrast 28 lip 2016, 18:44
Hanashiro, Mi to rodzinny wypisuje, tylko trzeba z opakowanie pojsc.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez b49 31 lip 2016, 00:23
Hanashiro napisał(a):Chętnie kupię Selegilinę albo wymienię na Wellbutrin, chyba że ma ktoś namiary do psych z okolic Warszawy, który by przepisał ten lek. Czytałem o fajnym połączeniu z fenyloetyloaminą i chciałbym spróbować, może wreszcie coś mnie ruszy...

a jaki jest twój problem, może będę mógł tobie kogoś polecić?

1. Czy selegilina w dawce do 10mg/dzien zwiększa tylko poziom dopaminy, czy dopaminy i serotoniny ??? (to ważne bo mam za wysoki poziom serotoniny i przekłada sie to na słabe libido, trudność z erekcją)

2. Po jakim czasie lek zaczyna działać ? Tzn będę mógł ocenić czy działa na moją przypadłość ? (słabe libido)

3. Przy stosowaniu do 10mg/dzien jak wygląda sprawa z piciem alkoholu ? Robię to okazyjnie, ale może wiecie jakiej ilosci browarow 85 kg , 180cm facet nie powinien przekraczać ? czy wypicie zbyt dużej ilości jest niebezpieczne

4. Last but no least, inhibitor MAO-B zwiększa tylko poziom dopaminy czy innych neurotransmiterów też, tak ? Inhibitory MAOA jakie neurotransmitery zwiększają?
b49

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xanonymous 02 sie 2016, 13:04
1. Przy przewlekłym stosowaniu traci selektywność w stostunku do MAO-B i zaczyna także troche hamować MAO-A. Dawka 10mg/dobe.

Sele zwieksza poziom dopaminy, fenyloetyloaminy i moze jeszcze jakies inne rzeczy rozkładane przez enzym MAO-B.

2. Ja brałem połowe tabletki tylko, czyli 2,5mg. Brałem tylko 2 tygodnie..... ale zdążyłem zauważyć wpływ na libido i orgazm był przyjemniejszy ... amisulpiryd mi przytępia te sprawy chyba a nie umiem go odstawic jakos.... na sele mialem więcej energi, większą wydolnosc organizmu , nie czulm zmeczenia

ktoś pisał w tym wątku że pił i było ok. Ale nie wiem ile pił:) rozsądek wskazany

MAO-a hamują rozkład serotoniny, noradrenaliny, chyba także melatoniny, histaminy....

-- 02 sie 2016, 14:02 --

inhibitory MAO-A (moklobemid) także w niewielkim stopniu hamują rozkład dopaminy.

przez Hanashiro 02 sie 2016, 23:05
Udało się ogarnąć Segan, więc zobaczymy, czy coś pomoże. Pobiorę go najpierw solo, a później dołączę fenyloetyloaminę i dam znać. Zależy mi na wyjściu z tego dystymicznego marazmu i odblokowaniu uczuć,choć jestem nieco sceptyczny. Wziąłem dziś pierwszą dawkę 5mg i nie zauważyłem efektu, może jedynie lepiej mi się rozmawiało z ludźmi oraz zrobiłem coś, na co nie miałem specjalnie ochoty, ale byłem już umówiony.

przez on248 29 wrz 2016, 18:57
Witam,mam pytanie, mam aktualnie lek Segan(selegiline) i chętnie bym się z kimś wymienił na jakiś inny lek interesuję mnie najbardziej Wellbutrin(bupropion)

przez boogyman 08 paź 2016, 21:12
Czy mogę to dorzucić do SSRI i czy pomaga też na erekcję? Wpływa na Was jakoś przeciwlękowo przeciwdepresyjnie?
I czy ktoś ma do sprzedania lub wie jak załatwić, bo pewnie psychiatra będzie się krzywił.
Obecnie nic

Sortuj wg