SELEGILINA (Segan,Deprenyl,Jumex,Selerin,Selgin,Apo-Selin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
56%

Nie
4
44%

Zaszkodziła
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

przez zbychu1977 22 lip 2015, 18:02
Selegilina podobnie jak agoniści dopaminy desensytyzuje autoreceptory dopaminergiczne skutkiem czego jest po pewnym czasie uwalnianie dopaminy.Najlepszy w leczeniu anhedonii mógłby okazac sie roxindole który jest selektywnym agonistą autoreceptorów dopaminergicznych bez wpływu na receptory na błonie postsynaptycznej,niestety w Polsce jest nie dostępny.Pozostaje pramipexol który równiez oddziałuje głównie na autoreceptory dopaminergiczne będąc ich agonistą,dlatego nie działa on od razu tylko po kilku tygodniach przewlekłego stosowania.Na początku blokuje synteze dopaminy wiec może działać neuroleptycznie.
zbychu1977

przez artur1978 22 lip 2015, 20:19
zbychu1977 napisał(a):Selegilina podobnie jak agoniści dopaminy desensytyzuje autoreceptory dopaminergiczne skutkiem czego jest po pewnym czasie uwalnianie dopaminy.Najlepszy w leczeniu anhedonii mógłby okazac sie roxindole który jest selektywnym agonistą autoreceptorów dopaminergicznych bez wpływu na receptory na błonie postsynaptycznej,niestety w Polsce jest nie dostępny.Pozostaje pramipexol który równiez oddziałuje głównie na autoreceptory dopaminergiczne będąc ich agonistą,dlatego nie działa on od razu tylko po kilku tygodniach przewlekłego stosowania.Na początku blokuje synteze dopaminy wiec może działać neuroleptycznie.

Tyle ze dzialanie antydepresyjne selegininy nie wynika tylko z wplywu na dopamine ale rowniez w wplywu na PEA i inne aminy sladowe oraz enzymy

-- 22 lip 2015, 19:43 --

Jak ktos ma na zbyciu pake sele to priv

przez Ewgf 24 lip 2015, 16:06
Selegilina jest the best ale dopiero odczulem przy 10 mg
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elan 09 sie 2015, 13:33
Co sądzicie o dodaniu 10mg selegiliny do 200 mg sertry?
elan

przez kalikali1 09 sie 2015, 14:55
Jeśli twoim problemem nie są leki tylko sama depresja to możesz śmiało dodać,powinien być dobry efekt dopaminowy,bo jak masz lęki to zapomnij o sele.

przez elan 09 sie 2015, 17:53
NNMam leki ale nic a nic sie nie nasiliły,dodałem jednak do sertry selegiline 10mg ,wziąłem także wczoraj na noc 90 mg mirtazapiny i dziś sulpiryd.
elan

przez Mooon 09 sie 2015, 18:28
Ewgf, co odczules ???

przez Ewgf 16 sie 2015, 12:55
Mooon, odczulem pobudzenie i wzrost libido. Mysle czy nie dodac jeszcze 5 mg sele ale boje sie juz wplywu na mao a. Czuje sie tak jakbym sie obudzil ze snu. Ciezko to opisac. Na leki pomoglo razem z serta. Ale flupentixol tez robi swoje, na leki jest bardzo zajebisty dziala na mnie jakby pobudzajace benzo. Nie ma tego napiecia, wyjechalem za granice i bezstresowo w miare mi sie zyje. Jezdze w nowe miejsca autem i nie mam takich dziwnych schizow jak kiedys po marihuanie(nie pale juz 7 lat). Ten mix co mam jest the best. Stabilnynastroj, zadnych mysli samobojczych. Aha i strasznie przytlumione laknienie co u mnie bylo ogromnym problemem bo potrafilem zjesc poltora kilo miesa i ledwo sie najesc. Jak odstawilem mianseryne to juz w ogole stalo sie super. Mianseryna to takie gowno zarlem jak swinia po niej i grublem tak po prostu. Napuchlem woda i wiecznie glodny. Nie wiem jak tego ludzie moga brac po 90mg @_@.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez artur1978 30 sie 2015, 12:10
Selegina jets bardzo dobrym antyhedonikiem i motywatorem w malych dawkach.W silnej depresji balbym sie chyba to brac, bo czasami powoduje takie specyficzna destabilizacje nastroju i nadmierna emocjonalnosc.
Dla mnie wystaczajace sa dawki zredu 1mg podjezykowo, wszystko wiecej powoduje wkret w lekkie paranoje i ogolny rozjeb systemu.
No i na zoladek i refluks szkodzi, nie ma nic za darmo.
Aha i ja zamawiam z pewnej bulgarskiej apteki internetowej, 26 dolcow paka wysylka w czwartek wieczorem w poniedzialke juz bylo, lepsze to nzi uzeranie sie w POlsce z oszustami z ogloszenia24.
Zakladajac 1/4 taba co drugi dzien (a pozniej nawet rzadziej bo dzialanie sie kumuluje) daje to jedno opakowanie na rok, wiec taniej byc nie moze.

przez hashim 30 sie 2015, 13:08
strattere też mają?

przez artur1978 31 sie 2015, 16:20
Aha i slegilina aktualnie OBNIZA cisnienei krwi (czasami znaczaco) co bywa czasami upierdliwe.Mechanizm wynika prawdopodobnie z wplywu na alpha 1.
90/60 na tym to dla mnie norma

przez Kalebx3 02 wrz 2015, 19:47
jak myslicie co by mi dało dołożenie selegeliny do mixu paro + esci ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez achino 03 wrz 2015, 06:26
Ożywienie, motywacja, lepsze libido. Ciągle się coś robi, dobrze się śpi. Kiedyś brałem sele w dawce 10 mg razem z Fevarinem 100 mg. Sele kupiłem na hinduskim portalu magicpharma. Niestety zamknęli go.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Kalebx3 03 wrz 2015, 16:11
Ożywienie, motywacja, lepsze libido. Ciągle się coś robi, dobrze się śpi. Kiedyś brałem sele w dawce 10 mg razem z Fevarinem 100 mg. Sele kupiłem na hinduskim portalu magicpharma. Niestety zamknęli go.

ooooo takie CO to by mi sie przydało. ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg