SELEGILINA (Segan,Deprenyl,Jumex,Selerin,Selgin,Apo-Selin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
56%

Nie
4
44%

Zaszkodziła
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

przez zzYxx 10 lip 2015, 07:59
A no. Etylofenidat to był cud, niestety już delegal. Wellbutrin trochę też działał, zwiększał libido, ogólną emocjonalność. Metylofenidat też działał ale słabiej. Amisulpryd wcale.
The Walking Dead.

przez Patryk29 10 lip 2015, 09:57
benzowiec84, A od czego ty masz miec niby zjebany uklad nagrody, cpales stymulanty oporowo??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez zzYxx 10 lip 2015, 10:04
To jest bardziej skomplikowane niż "zjebany układ nagrody", dlatego nie tylko leki dopaminowe mogą być rozwiązaniem...
The Walking Dead.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 10 lip 2015, 11:05
zzYxx napisał(a):A no. Etylofenidat to był cud, niestety już delegal. Wellbutrin trochę też działał, zwiększał libido, ogólną emocjonalność. Metylofenidat też działał ale słabiej. Amisulpryd wcale.

Zainteresuj sie izopropylofenidatem. Nie wiem jak z legalnoscia oraz toksycznoscia (produkt stosunkowo nowy), na pewno ciezko sprowadzic, ale z tego co wyczytalem, wiecej dopaminy, mniej noradrenaliny i dluzszy okres poltrwania (w porownaniu do metylo).
Agomelatyna 25mg
some shit

przez zzYxx 10 lip 2015, 11:44
Już mam go na oku od dłuższego czasu. To i tak nie jest rozwiązanie, jeszcze bardziej może mi przeryć organizm. W szczególności downregulacja dopaminy.
The Walking Dead.

przez kalikali1 12 lip 2015, 11:01
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tą euforią po sele+PEA ? Ile trwa taki stan i ile trzeba zarzucać tego PEA ? Czy ten stan przypomina dzialanie amfetaminy ?

przez Ricah 12 lip 2015, 11:05
kalikali1, z tego co slyszalem i wyczytalem, to dawki 50mg PEA spokojnie wystarcza, co 4h. Oczywiscie euforia + motywacja powstala w ten sposob nie bedzie tak samo silna przez ten okres czasu, ale jest to raczej optymalny czas. Podobno w ten sposob PEA zamienia swoje dzialanie w bardziej podobne do amfetaminowego, aczkolwiek ma nie rosnac az tak tolerancja i nie byc az tak toksyczna.

Poczytaj posty tego pana w tym temacie, ma spora wiedze:

https://hyperreal.info/talk/fenyloetylo ... l#p1326486
Agomelatyna 25mg
some shit

przez artur1978 12 lip 2015, 12:40
Selegina +PEA jest na maksa niebezpieczna, zalecanie tego nie jest rozsadna polecam doswiadczenia ludzi na zagranicznych forach.Przelomy nadciisneiniowe,omdlenia, szybkie uzaleznienie,zapasci etc

przez Ewgf 12 lip 2015, 21:59
Ciekawe te pea ale ludzie kombinujecie a wystarczy se fete kupic. Przeciez i tak dojdzie do wzrostu tolerancji co oznacza zjazd przy odstawce. Kazdy cpun o tym wie a jak nie wie jeszcze to biada mu. Dobre jedynie na jakies specjalne okazje ale moze uzalezniac i to mocno.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez wredny 13 lip 2015, 14:59
wredny napisał(a):Jestem na 10mg blisko miesiąc. Zmniejszyła mi się trochę senność w ciągu dnia, do tego występuje coś w rodzaju bardzo subtelnej stymulacji. Kilka razy też czułem się jakby trochę lepiej - jak właśnie w tej chwili - jednak nie mam pewności, że to działanie leku, tym bardziej, że prawie każdego dnia występują wahania nastroju, a w takim stanie samopoczucie wraca do poziomu gówna. Selegiline łączę z lamotryginą, aktualnie 100mg.
Nie wiem czy zdołam nakłonić lekarza do wskoczenia na 20mg, tym bardziej, że prawdopodobnie jest "chory". Przydałaby mi się jeszcze zmiana w papierach na chad, bo lamotrygina tania nie jest, a arypiprazol brzmi bardzo kusząco.

Ciągle na selegilinie. Przez dłuższy czas na dawce 12-13mg, 3-4 tygodnie na 20mg, teraz zszedłem do 7-8mg. Na 20mg wystąpiła hipomania, więc ciężko mi obiektywnie określić różnice pomiędzy tą dawką a mniejszymi, choć jest wtedy bardzo widoczna suchość w ustach, więc widać, że coś się dzieję. Ogólnie działanie lekko stymulujące, niwelujące w jakimś stopniu senność i zmęczenie, jednak poza minimalną poprawą, żadnych większych zmian. Objawy negatywne ciągle widoczne, aczkolwiek jest jakby mniej tych niepożądanych myśli egzystencjalnych, które wchodziły mi do głowy kiedy tylko chciały, ukazując świat jeszcze bardziej chujowym i absurdalnym. Po zjedzeniu czegoś obfitego w tyramine, nie występowały żadne objawy niepożądane, tym samym nie ograniczałem się w jedzeniu w żaden sposób.

przez artur1978 13 lip 2015, 15:38
Ewgf napisał(a):Ciekawe te pea ale ludzie kombinujecie a wystarczy se fete kupic. Przeciez i tak dojdzie do wzrostu tolerancji co oznacza zjazd przy odstawce. Kazdy cpun o tym wie a jak nie wie jeszcze to biada mu. Dobre jedynie na jakies specjalne okazje ale moze uzalezniac i to mocno.

Niestety teraz juz nie dostaniesz dobrej fety, a ryzykowac wciaganie tynku lub paracetamolu nie kazdemu sie widzi. Przy aptecznych preparatach przynajmniej wiadomo za co sie placi.

przez Lord Kapucyn 13 lip 2015, 16:00
Stąd przydałaby się depenalizacja, legalizacja, nałożenie akcyzy, program badania czystości, tożsamości itp, kontroli jakości.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez artur1978 13 lip 2015, 16:05
Dark Passenger napisał(a):Stąd przydałaby się depenalizacja, legalizacja, nałożenie akcyzy, program badania czystości, tożsamości itp, kontroli jakości.

Sama depenalizacja i legalizacja pewnie by wystarczyla a rynek jzu by zadbal o to zeby dostarczac produkt dobrej jakosci po dobrej cenie tak jak to sie teraz dzieje z wieloma innymi preparatami bez recepty.
Kto wie, moze za naszego zycia to sie uda.Seleginine mozna jeszcze w miare latwo zdobyc ale nie slyszalem zeby komus sie udalo Adderal w imporcie docelowym

przez Dark Knight 13 lip 2015, 18:46
Etylo mozna pewnie jeszcze dostac pozatym teraz jest cos nowego 2fa podobno nie zle i male dawki wystarcza

Sortuj wg