SELEGILINA (Segan,Deprenyl,Jumex,Selerin,Selgin,Apo-Selin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
56%

Nie
4
44%

Zaszkodziła
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

przez lunatic 19 gru 2014, 23:11
To zależy co rozumiesz pod pojęciem nic mi sie nie chce, po jakimś czasie jak się zaczęło działanie zamulające paroksetyny ciągle mi to przeszkadzało, brak motywacji do czegokolwiek, w koncu ją odstawiłem przez to i wpakowałem sie w o wiele gorszy stan silnego wyczerpania fizycznego, jedno z drugim ma niewiele wspólnego, chcociaż tu i tu możnaby powiedzieć ze nic mi sie nie chce, ale na paro nie było tego uczucia wyssania z energii, więc chcąc zmienić wcześniejszy stan znalazłem w jeszcze większej dupie

przez Patryk29 19 gru 2014, 23:19
Nie wiem ja nie chcem paro brac, bo tyje /cenzura/ przez ten lek, boli mnie kregoslup i na tym leku mam na wszystko wyjebane i kompletnie nic mi sie nie chce robic, robie tylko to co musze, wlasciwie robilem bo juz nie biore paro, ale lek ten wyleczyl moje stany lekowe i natrectwa, wiec polowicznie mi pomógl, ale jesli chodzi o nastrój to padaka to paro.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez miko84 20 gru 2014, 09:15
U mnie podobnie na paro, zero chęci, brak motywacji, na nastrój kijowa. Za to na ZOK najlepsza. Za to jak brałem samą mirtę i zadziałała to była i motywacja i lepszy nastrój, za to na ZOK nie działała. Może po prostu nie można mieć wszystkiego i trzeba wybrać co leczyć... Jeśli by tak było to bez zastanowienia wybieram leczenie depresji :|

Patryk29 a próbowałeś innych leków? Mirty, wenlę chyba brałeś ostatnio? Coś na noradrenalinę, dopaminę. Selegilina może być dobra chociaż działanie jest subtelne.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 20 gru 2014, 10:46
miko84, bralem mianseryne, wenla na mnie nie dziala a przynajmniej male dawki, na wyzsze jak wchodzilem to mialem takie uboki z balem sie swoje zycie, buprupion to pobudzenie nerwowosc, rozdraznienie, glupie mysli, ale móglbym w sumie spróbowac jeszcze raz z wellbutrinem kiedys bo jak go bralem to mialem natrectwa i stany lekowe a teraz ich juz nie mam, mirty nie bralem.

przez miko84 20 gru 2014, 11:03
Jakie dawki miansy brałeś i przez jaki czas. Wenla często działa w wyższych dawkach gdzie działa na noradrenaline, ale jak nie tolerowałeś to odpada. Bupropion możesz spróbować jeszcze raz jak Cię stać na niego i zobaczyć jak na Ciebie zadziała tym razem. Mirta działa u wielu osób inaczej niż miansa. Jest jeszcze np. moklobemid jeśli nie próbowałeś, tianeptyna, duloksetyna (droga). Są też starsze leki, jak klomipramina, amitryptylina, doxepina.
miko84

przez Patryk29 11 lut 2015, 13:29
Kto ma do odstąpienia selegline?? pisać na priva jak coś

przez depresja24h 28 lut 2015, 11:26
Bierze ktos ta selegiline? Czy rzeczywiscie jest tak ciezko z dostepnoscia recepty?

przez Patryk29 28 lut 2015, 11:30
depresja24h, Ja bede próbowal to brac jesli tianeptyna nie zadziala.

przez maniek123321 01 mar 2015, 21:57
Nie wiem ja nie chcem paro brac, bo tyje /cenzura/ przez ten lek, boli mnie kregoslup i na tym leku mam na wszystko wyjebane i kompletnie nic mi sie nie chce robic, robie tylko to co musze, wlasciwie robilem bo juz nie biore paro, ale lek ten wyleczyl moje stany lekowe i natrectwa, wiec polowicznie mi pomógl, ale jesli chodzi o nastrój to padaka to paro
Cala kwintesencja paro ::-D Nie chce namawiac ale jak czasem masz smuty na paro od deprechy nie lekow to przechyl z 2 setki glebsze bedzie Si

Selegiline wkrotce wyprobuje bo mam psychiatre testerke

-- 04 mar 2015, 20:44 --

Polecam brac sele z Fenyloetyloamina, wiadomo sele blokuje mao-b wiec wieksza ilosc PEA przekroczy bariere krew-mozg stad dzialanie stymulujace a nawet u niektorych euforyczne.nie dla fobikow bo po tym miksie nie chce sie rozmawiac. Fenyloetyloamina do kupienia w necie legalnie, polecam po paru dniach zarzucania 5mg sele zjesc 25mg Fenyloetyloaminy.to naturalny zwiazek chemiczny wystepujacy w ludzkim mozgu tylko ze bez inhibitora mao-b nie przekracza bariery krew-mozg przy podaniu doustnym i zadnym innym.

-- 04 mar 2015, 20:45 --

Wiecej o Fenyloetyloaminie na wikipedii

-- 09 mar 2015, 16:21 --

Mozna laczyc sele z akinetonem? :105:
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Ewgf 04 kwi 2015, 12:12
Wydaję mi się że dla mnie ten lek to strzał w dziesiątkę. W połączeniu z tym mixem co teraz biorę odczułem już efekt 2.5mg. Biorę od 4 dni, a pewnie się to jeszcze rozkręci :)
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez Ricah 04 kwi 2015, 12:15
Ewgf, a moglbys podpowiedziec, jak go zdobyles? Masz parkinsona, trafiles na 'otwartego' lekarza czy w jeszcze inny sposob? Sam coraz czesciej mysle o selegilinie, ale problemem jest wlasnie zdobycie tego leku.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez Ewgf 04 kwi 2015, 12:19
Normalnie na 100% płatne mi wypisał lekarz. Bo u nas jest w ogóle problemem znaleźć jakieś normalnego lekarza co nie świruje pawiana i cię wysłucha a nie ma swoje klapki na oczach i szablonowo wali leki. Czasami myślę że oni piszą leki takie jak im pasuję, a nie jakie tobie by pasowały. Leki maja mi pasować a nie im, to ja je biorę nie oni.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez maniek123321 05 kwi 2015, 10:38
Od lekarza a k
uzwa jak, moze przez neta kupisz.jak nie masz dobrej gadki to zaden lekarz ci sele nie wypisze.
Ja odstawilem sele nie dzialala
Ewgf jak polaczenie dwoch neuroleptykow w malych dawkach na uwalnianie dop? U mnie dawalo rade, dobrze ze sprobowales, do tego sele nono kolezko powinno pomoc.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez achino 05 kwi 2015, 12:36
Wielka szkoda, ze tak ciężko skołować sele, bo b. fajnie się miksuje z PEA lub Phenibutem :(
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Sortuj wg