SELEGILINA (Segan,Deprenyl,Jumex,Selerin,Selgin,Apo-Selin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy selegilina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
56%

Nie
4
44%

Zaszkodziła
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

przez depresyjny 26 kwi 2014, 11:48
Witam, Ej jaki ten lek jest? Mozna odzyskac równowagę wewnętrzną, spokój, pewnosc siebie. Można podejśc zagadac do dziewczyny i czuc się komfortowo. Albo na dyskotece zacząc tańczyc z jakąłś dziewczyną? Nie czuc tego ogromnego lękowego wycofania pośród ludzi? U mnie w testach psychologicznych wyszedł wysoki wynik w skali depresji, psychasteni, schizofreni, hipochondrii- wynik umiarkowanie wysoki. Mam wysoki wynik w skali osobowości unikającej, zależnej schizoidalnej. Bardzo wysoki wynik w skali neurotyzmu. Preforowany styl kontaktów społecznych w kierunku introwersji. Ogólny wkaźnik niepokoju wewnętrznego na poziomie wysokim. Niepokój ukryty i jawny- poziom wysoki. Skale wewnętrznego napięcia popędowego, poczucia winy oraz niezrównoważenia emocjonalnego- poziom wysoki. Analiza innej skali wskazuje na umiarkowane nasilenie stylu podtrzymująco- przesadnie - opiekuńczy, uległo - zależnego i wycofująco - masochistycznego.
Sugerowana diagnoza w kierunku zaburzeń lękowo- depresyjnych oraz zaburzenia osobowości ( schizoidalna, neurotyczna, unikająca - lękliwa)
depresyjny

przez mvp95 26 kwi 2014, 16:10
Ja jeszcze Ci nie odpowiem bo biorę dopiero drugi dzień selegiline i właśnie też mam pytanie po jakim czasie ona działa? Tak jak wspomniałem dzisiaj wziąłem drugi raz od razu zacząłem od 10mg i znowu żadnej zmiany nie widze jak narazie... Pzdr
mvp95

przez depresyjny 26 kwi 2014, 18:46
Szkoda bo ja chce sie zapisac na tance. Jakims sposobem chce wyeliminowac lęk. Musze wyjsc do ludzi bo zwariuje. Ale przy tym bólu też zwariuje.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 26 kwi 2014, 18:59
Ten lek nie działa od razu, tylko przynajmniej z tydzień czasu od pierwszej tabletki.

Do kolegi z fobią społeczną
Żaden lekarz Ci tego nie przepisze na nieśmiałość. Zapomnij.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez depresyjny 26 kwi 2014, 19:08
Hehe, a na to wszystko co napisałem w poście u góry? Mam na to papiery.;)
depresyjny

przez mvp95 26 kwi 2014, 20:21
lucy1979 napisał(a):Ten lek nie działa od razu, tylko przynajmniej z tydzień czasu od pierwszej tabletki.

Dzięki, czyli jest jeszcze nadzieja...

depresyjny napisał(a):Hehe, a na to wszystko co napisałem w poście u góry? Mam na to papiery ;)

Trzeba troche pokombinować żeby dostać takie leki to fakt, chyba że trafisz na jakiegoś bardzo dobrego lekarza albo chociaż takiego otwartego na propozycje.
mvp95

przez lucy1979 26 kwi 2014, 20:24
Depresyjny, a jaką masz diagnozę?
Nie wierzysz mi z tą selegiliną to zobaczysz jak Ci chętnie ją przepiszą.

przez wisnia80 26 kwi 2014, 20:37
lucy1979 napisał(a):Depresyjny, a jaką masz diagnozę?

Pójdzie prywatnie, zapłaci, to mu przepisze lekarz co tylko będzie chciał :-) Chodzi może raczej o to czy ta sergalina mu pomoże. Z tego co o tym leku piszą to na parkinsona jest.

Na nieśmiałość niektórzy piją alkohol, ale nie polecam.

przez lunatic 26 kwi 2014, 20:38
ja ten lek dostałem na zaburzenia nerwicowe bez jakiegokolwiek wspominania o nim lekarzowi, sam z siebie go zapisał

przez wisnia80 26 kwi 2014, 20:41
lunatic napisał(a):ja ten lek dostałem na zaburzenia nerwicowe bez jakiegokolwiek wspominania o nim lekarzowi, sam z siebie go zapisał

I jakie wrażenia masz z tym lekiem?

Do depresyjny jeszcze. Jak będziesz miał furę i kasę, to dupcie same ci się na kolana będą pchać, nawet jak jesteś nieśmiały. :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 26 kwi 2014, 20:43 przez wisnia80, łącznie edytowano 1 raz

przez lucy1979 26 kwi 2014, 20:43
wisnia80 napisał(a):
lucy1979 napisał(a):Depresyjny, a jaką masz diagnozę?

Pójdzie prywatnie, zapłaci, to mu przepisze lekarz co tylko będzie chciał :-) Chodzi może raczej o to czy ta sergalina mu pomoże. Z tego co o tym leku piszą to na parkinsona jest.

Na nieśmiałość niektórzy piją alkohol, ale nie polecam.

Są lekarze, również prywatni, co nie cierpią jak im pacjent sugeruje co mają zapisać.

Zresztą, odniosłam wrazenie, że depresyjny ma gora z 17 lat, więc założyłam, że chodzi do państwowego lekarza. :D

przez lunatic 26 kwi 2014, 20:43
wisnia80,
narazie zadnych bo go jeszcze nie zacząłem, generalnie to była druga opcja po amisulpirydzie jakby zle dzialal, mialy dzialac podobnie, pobudzająco na zahamowanie psychoruchowe, ktore jest w niektorym typie nerwic, mial nie powodować stanów lękowych

-- 26 kwi 2014, 19:46 --

na zachodnim forum ma dobre opinie jezeli chodzi o leczenie depresji, w USA jest zarejestrowany do leczenia depresji w formie plastrów na skóre, nie doczytalem za to zadnych informacji jak ten lek ma się do stanów lękowych, czy moze powodował u kogoś czy działał przeciwlękowo

przez mvp95 26 kwi 2014, 20:50
Przeciwlękowo nie działa ale też nie wywołuje lęków...
mvp95

przez depresyjny 26 kwi 2014, 22:21
No to ja nie wiem dlaczego tak założyłaś. Mam 25 lat. Napisałem obszernie diagnoze, a wy mowicie niesmialy. Nie chce mi sie troche odpisywać.
depresyjny

Sortuj wg