OPIPRAMOL (Pramolan, Sympramol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy opipramol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
64%

Nie
20
33%

Zaszkodził
2
3%

Liczba głosów : 61

przez emilk 08 lip 2015, 23:34
Michaela napisał(a):emilk powiedz mi czy brałeś ten Promolan , i jeżeli tak to czy były jakieś skutki uboczne ??

Tak bralem ten pramolan,jedyny skutek uboczny to sennosc jaki u mnie wystapil ;) swietny lek polecam ;)

-- 08 lip 2015, 23:35 --

Ale z biegiem czasu ta sennosc zanika,jest tylko same uspokojenie i super nastroj ;)

-- 08 lip 2015, 23:36 --

Dziala bardzo szybko po godzince czasu jest juz rozkrecony,to jest takie jakby benzo tylko ze nie uzaleznia ;)
emilk

przez Michaela 09 lip 2015, 08:00
emilk ale ja brałam to parę dni i u mnie występują nudności i zawroty głowy , wiec przerwałam , nie mogłam nawet nic jeść zero apetytu :( nie wiem czy u mnie tak działał na początku tylko nie mam pojęcia , nie pamiętam ile to było dni ale chyba ze trzy

przez emilk 09 lip 2015, 09:22
Michaela napisał(a):emilk ale ja brałam to parę dni i u mnie występują nudności i zawroty głowy , wiec przerwałam , nie mogłam nawet nic jeść zero apetytu :( nie wiem czy u mnie tak działał na początku tylko nie mam pojęcia , nie pamiętam ile to było dni ale chyba ze trzy

Za krotko bralas,mozesz miec takie objawy ale one po jakims czasie znikna,max 2 tygodnie beda sie utrzymywac.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michaela 09 lip 2015, 12:30
emilk dwa tygodnie :( ja nie mogłam chodzić bo mnie rzucało a przecież musiałam jechać samochodem do pracy , musiałam brać 4 dni urlopu tak było nie wesoło :(

przez emilk 09 lip 2015, 13:39
Michaela napisał(a):emilk dwa tygodnie :( ja nie mogłam chodzić bo mnie rzucało a przecież musiałam jechać samochodem do pracy , musiałam brać 4 dni urlopu tak było nie wesoło :(

Oj no to nie ciekawie,moze gdybys do tego dorzucila na poczatku jakies benzo to bys lepiej wchodzila na ten lek.
emilk

przez Michaela 09 lip 2015, 15:54
emilk ja nie biorę żadnych bezo , kiedyś brałam diazepam 05 mg , i odstawiłam po 4 latach i teraz już ponad rok nie biorę nic tylko ziołowe tabletki , ale mnie nie raz bierze depresja i leki wiec przepisał mi lekarz rodzinny promolan i tak to jest , ale najwidoczniej nie mogę ich brać , przepisał mi następnie jeszcze inne i tez nie mogę ich brać wiele skutków ubocznych COAXIL tak się nazywają ... w zasadzie ich brałam tylko dwa dni i boje ich się brać nadal :(

przez emilk 09 lip 2015, 16:19
Michaela napisał(a):emilk ja nie biorę żadnych bezo , kiedyś brałam diazepam 05 mg , i odstawiłam po 4 latach i teraz już ponad rok nie biorę nic tylko ziołowe tabletki , ale mnie nie raz bierze depresja i leki wiec przepisał mi lekarz rodzinny promolan i tak to jest , ale najwidoczniej nie mogę ich brać , przepisał mi następnie jeszcze inne i tez nie mogę ich brać wiele skutków ubocznych COAXIL tak się nazywają ... w zasadzie ich brałam tylko dwa dni i boje ich się brać nadal :(

Duzo lekow ma takie skutki uboczne,musisz to przecierpiec nie ma innej rady.Ja pare razy przechodzilem takie katorgi po roznych lekach ze pieklo to malo.
emilk

przez Michaela 09 lip 2015, 16:26
emilk a ty naprawdę tak dobrze się czułeś po wzięciu jednej lub paru tabletkach , nie miałeś zawrotu głowy mogłeś normalnie jeść ?

przez emilk 09 lip 2015, 16:52
Michaela napisał(a):emilk a ty naprawdę tak dobrze się czułeś po wzięciu jednej lub paru tabletkach , nie miałeś zawrotu głowy mogłeś normalnie jeść ?

No czulem sie troszke pijany na poczatku,ale nie przejmowalem sie tym bo wiedzialem ze to skutek uboczny i po jakims czasie przejdzie.
emilk

przez Michaela 09 lip 2015, 18:29
emilk dziekuje Tobie za informacje ... :smile: może spróbuję jeszcze raz ..

przez emilk 09 lip 2015, 18:56
War to na prawde ;)

-- 15 lip 2015, 12:21 --

Michaela, I jak bierzesz Pramolan ? :)
emilk

przez Michaela 15 lip 2015, 16:16
emilk witaj ... brałam przez trzy dni powiem Ci ze masakra , najwyraźniej ten lek nie jest dla mnie na razie nie biorę nic tylko pije herbaty ziołowe choć nie zawsze pomagają , a u Ciebie jak tam ?

przez emilk 15 lip 2015, 16:20
Michaele aha no rozumiem,leki nie zawsze dobrze sluza.Ja będę staral się zyc bez leków i bardzo głęboko wierze w to ze się uda ;) Tobie tez życzę żebyś nie musiała brac lekow bo one do niczego dobrego nie prowadza.
emilk

przez Michaela 15 lip 2015, 16:31
emilk tak to prawda , mi lekarz powiedział żeby brać ale tylko w naprawdę w trudnym dniu , wiec teraz biorę nie raz raz na dwa tygodnie 05 mg diazepam , a tak jak już wspomniałam pije zioła one trochę mi pomagają :smile:

a jak u Ciebie , bo mi nie napisałeś ?

Sortuj wg