TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez an_sa 14 mar 2008, 21:42
Ja biorę Coaxil już drugi miesiąc rano i wieczorem. Poprawa jest tak duża, że aż zaskakująca. Miałam problem z nerwicą i silną fobię szkolną. Teraz po coaxilu wszystkie moje lęki zniknęły i czuję się w miarę dobrze.

Tylko wraz z poprawą samopoczucia niestety nagle pojawiły się także zawroty głowy oraz zachwianie równowagi.

I teraz nie wiem czy to jest związane z braniem leku oraz działaniami ubocznymi czy po prostu jest to spowodowane czymś innym niezwiązanym z coaxilem.

Czy ktoś miał podobne dolegliwości w czasie stosowania coaxilu ?

pozdrawiam

przez Izichristina 18 mar 2008, 12:05
Cześć Wam :D Ja biorę coaxil 2 miesiące. Oto mój "przepis" na coaxil: Biorę 3 tabletki dziennie. Rano budzę się w fatalnym stanie i biorę tabletkę ale mi nie pomaga, po paru godzinach biorę drugą tabletkę i robi mi się lepiej (odczuwam jakąś taką ulgę) i ten stan trwa 3-4 godziny, a potem znów jest trochę gorzej i biorę 3 tabletkę. Zauważyłam że jest nieźle kiedy nie robię dużych przerw między kolejnymi tabletkami. Wtedy jakoś ich działanie się kumuluje. Najlepiej jak biorę je co np. 4 godziny.
Pozdrawiam:)

przez 1507 18 mar 2008, 12:17
coaxil ma krótki okres działania i dlatego trza brać 3 x dziennie
1507

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Izichristina 21 mar 2008, 11:17
Hej:)
Słuchajcie. Chyba jest poprawa jeżeli tak można nazwać stan totalnego wyprania z uczuć i emocji. Troche to dziwne ale przynajmniej nie mam potwornych lęków i totalnej deprechy. Wcześniej nie mogłam pracować, mysleć, żyć a teraz w sumie w porównaniu do tego co było jest bosko. Wczoraj dokładnie minęły 2 miechy jak biorę coaxil. Od 3 tygodni biorę też chloroprotixen (półtorej tabletki dziennie - tabletka 15 mg)

przez nerwicówka 12 kwi 2008, 19:12
POWIEDZCIE

Czy jezeli zazywalam coaxil 17dni a przez ostatnich 14 zanim odstawilam boala głowa,to jak zaczne zazywac od nowa i bedzie głowa bolala,czy po jakims czasie organizm sie przyzwyczai czy juz zawsze bedzie boalala.Szlam na ten lek dobrze i jestem zalamana ze nie moge gomzazywac.Newica wrócila jak bumerang i znowu jest fatalnie :-(

przez ulala 16 kwi 2008, 12:56
coaxil biore 3 dzień , mam ok 3 tyg azby zadzialal, na razie po zazyciu nasilaja sie dusznosci , wczoraj w nocy bylo mi starsznie niedobzre myslalm ze zwymiotuje, a ten lek to ponoc parktycznie nie wywyoluje skutkow ubocznych , i tera zmam wkret ze to uczulenei na jakis skałądnik i sobie nie pomagam...
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

Re: Coaxil

przez ytfryn 16 maja 2008, 15:13
Coaxil ponownie zażywam od 10 dni, 2 tabletki rano i jedna tabletka wczesnym popołudniem, obok Zomirenu 0,5 mg 2 razy dziennie i Xanaxu SR 0,5 mg na noc. Energii dodał, ale najciekawsze jest to, że poprawił "jakość" mojego myślenia, pamięć, koncentrację. Mój umysł stał się - jak by to powiedzieć - bardziej "przejrzysty". A jak będzie dalej, to zobaczymy. Kilka miesięcy wcześniej zażywałem go tylko raz dziennie, w południe.

przez Vermi 22 maja 2008, 20:54
Hej
Drodzy lękowcy zwracam się do was z prośbą, mianowicie czy zmieszalibyście 1 tab. VELAXINu (lek o prawie identycznym składzie jak EFECTIN) 37,5mg rano z 1tab. COAXILu 12,5mg wieczorem?
Jestem w dość trudnej sytuacji, ponieważ już zaczęłam kuracje velaxinem i głupota byłoby ją od razu przerywać (powinnam przynajmniej dokończyć opakowanie), ale dzisiaj w reszcie trafiłam na lekarza który zrozumiał mnie w reszcie i przepisał mi słabszy lek czyli coaxil.
Wiem, że możecie napisać że jestem nierozsądna, a wręcz głupia ze sama chcąc łączyć medykamenty. Ale czego się nie robi w naszym stanie żeby przebić się na powierzchnię?
Liczę na wasze rady
Pozdrawiam P.
Vermi

Coaxil i strasznie bóle głowy!!! Co robić?

przez alaaa 07 lis 2008, 19:37
Witajcie. Od tygodnia biorę Coaxil 2 razy dziennie, po nim strasznie boli mnie głowa i to bez przerwy, czuję się jak przy 40stopniowej gorączce, chętnie bym sie położyła i nie wstawała, mam lekkie zaburzenia równowagi. Czy to przejdzie po jakimś czasie, czy mam po prostu odstawić ten lek? Pomóżcie mi proszę

Re: Coaxil i strasznie bóle głowy!!! Co robić?

przez sloncedlaciebie 07 lis 2008, 21:10
ja mam to samo - tzn. moze nie az w takim stopniu, ale tez mnie boli :( chociaz ja biore dopiero 3 dzien. Ale mam nadzieje,ze to przejdzie. Przeciez w ulotce jest napisane,ze na poczatku moga wystepowac takie objawy wiec musimy cierpliwie czekac ;)

przez aldara.35 09 lis 2008, 20:34
Bralam Coaxil ponad rok,nie mialam zadnych objawow ubocznych.To lek bardzo slaby ,niektorzy twierdza ze placebo.Ale ja na nim nie mialam ani raz napadu lekowego.Moze to zbieg okolicznosci ale tak bylo.Bolu glowy nie miewalam czesciej niz zwykle.Moze to nie Coaxil jest winny,moze napiecie związane z przyjmowaniem nowego leku?

przez alaaa 09 lis 2008, 20:42
Nie, na pewno nie jest to związane z napięciem, zmieniałam leki już kilkakrotnie i nigdy nie miałam takich objawów...

przez aldara.35 09 lis 2008, 21:25
Jesli bol jest niepokojący skonsultuj to z lekarzem.Roznie bywa,kazdy organizm reaguje inaczej.Ja Coaxil jadlam jak cukierki 3x dziennie.

przez alaaa 22 lis 2008, 15:57
Ja pierwszy tydzień z Coaxilem wspominam strasznie, tępe i ciągłe bóle głowy, później przeszło. Mi nie pomaga, ma jeden plus - częściej się śmieję. Poza tym straciłam zapał do czynności, które wcześniej były wpisane w moje życie (np. codzienny trening). Jestem strasznie nerwowa, rodzina nie daje sobie ze mną rady, ciągle się rzucam. Zauważyłam, że powróciła mi straszna potliwość i jakieś dziwne lęki jak wsiadam do samochodu - cała drżę, a przed tym lekiem tego nie było. Miałam kilka leków, ale chyba nie znajdę odpowiedniego na moje wszystkie dolegliwości - bulimia, nerwica natręctw, lękowa, depresja... Już straciłam nadzieje na wyleczenie sie choćby z jednej choroby

Sortuj wg