TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Popiół 28 wrz 2013, 19:27
miko84, a jak teraz z lękiem jest u Ciebie? w porównaniu np. do okresu kiedy byłeś na paroksetynie z miansą.
Popiół

przez miko84 28 wrz 2013, 19:39
Popiół na paro z miansa mialem glupie nasilenie lekow, takich ktorych normalnie nie mam, np przed telefonami, czy wyjsciem gdzies, kladlem sie o 18 godzinie bo nie dawalem rady nic robic :roll: Teraz nie mam tego, kazdy SSRI nasilal mi leki ale SSRI z miansa to mega silne wzmocnienie serotoniny, czulem to po potliwosci dloni (zawsze mialem po silnych lekach serotoninowych), ktore u mnie nasila leki i powoduje pewne ktorych normalnie nie mam.
miko84

przez wieslawpas 28 wrz 2013, 19:49
chcialbym wiedziec co ja mam normalnie, bo juz sam nie wiem co jest od leków. Albo wchodze na jakis lek, albo go odstawiam, albo zmieniam.
Jedo co wiem na pewno to ze na paro mialem derelaka, ktora przeszla ze zmniejszaniem dawki. Reszty nie wiem.

-- 28 wrz 2013, 22:45 --

Wzialem ten coaxil ze 3 godziny temu i pierwszy raz od chyba tygodnia mam spokojn wieczór. Pojechalem do sklepu po czekolade z orzechami
i jest ok. Momentami twirdzilem, ze tak moglo by byc caly czas. Mialem sobie zapodac afobana ale widze ze to zbedne. To chyba te czekolada z orzechami ta działa:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 29 wrz 2013, 12:24
wieslawpas sprawdź sam coaxil, daj mu na spokojnie czas a zobaczysz jak zadziała.
miko84

przez wieslawpas 01 paź 2013, 01:37
Powiem tak jest lepiej niż tydznien temu. Piernicze nie biore neuroletyka zostaje przy coxilu. Coaxil mnie wyraznie uspkojaka, daje jakies uspokojenie i zadowolenie. Ten lek mnie nie wystrasza.
Z paroxetyna jest tak, ze jak jestem nerwowy to mnie uspokoi, ale jak jestem spokojny to mnie mocno pobudza. Ten coaxil to całkiem spoko lek.

przez barsinister 01 paź 2013, 02:13
u mnie teraz jest tak: nastrój bardzo ok, poddenerwowanie jest odczuwalne, ale nie przekracza normy, libido po silnym wahnięciu w dół powoli wraca do poprzedniego poziomu

z innych uboków: śpię godzinę dłużej, niż wcześniej, bywam rozkojarzony przez to, ale generalnie da się to wszystko wytrzymać
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez wieslawpas 01 paź 2013, 02:58
barsinister, czy rozrdażnienie może być efektem ubocznym?

przez barsinister 01 paź 2013, 03:43
wieslawpas napisał(a):barsinister, czy rozrdażnienie może być efektem ubocznym?

nie mam zielonego pojęcia, ale przejrzałem cały wątek i kilka osób się na to skarżyło, więc to możliwe
u mnie to wygląda tak, że myślę szybciej, więc trochę bardziej denerwują mnie codzienne sprawy
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez wieslawpas 02 paź 2013, 00:16
aha, to ja mam to i bez leków:)

przez depas 02 paź 2013, 18:13
wieslawpas, bierzesz coś jeszcze oprócz tianeptyny?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez wieslawpas 02 paź 2013, 23:45
Hej byłem dzisj na spokaniu u lekarza prowadzącego. Wyjaśnilem watpliwości. Powiedzial faktycznie ze te leki chemicznie działają przeciwstawnie, ale jednak inne jest odziawływanie psychologiczne. Moje obajwy to nie jest chemia mózgu tylko sprawy psychologiczne.To mowi psychatra i psycholog. Widcznie tinpatyna lepsza na to.
No i mam pomalu odsawiac paroxeseyne i zwiększać dawke coaxilu do 3 tabletek dziennie. Teraz jest to okres przejściowy.

depas, biore 10 mg paroxetyny, 1 tabletke coaxliu, paroxetyna po 5 latach bedzie szła w odstawkę. Jak mozna żyć bez paroxetyny :).

-- 02 paź 2013, 23:52 --

Kurcze wole brać jedna tablekte rano tak jak paro niż 3. Nie ma takiej tabletki zeby zażywać 1 na cały dzień?

przez depas 03 paź 2013, 02:15
wieslawpas, niestety, póki co na razie nie robią tianeptyny w żadnej innej innej postaci, także zostaje Ci branie jej jak przepisano 12,5mg... :( Chyba że chcesz wybrać wariant rosyjski, którego nie polecam.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez miko84 03 paź 2013, 09:42
wieslawpas ale głupie wytłumaczenie lekarza. Skoro Twoim problemem są sprawy psychologiczne to po co w ogóle bierzesz leki? Niech przeprowadzą porządną psychoterapię i już.
miko84

przez wieslawpas 03 paź 2013, 12:54
Miko założ dzialaność najepeij jedosobowa wystawiaj po 40 faktur miesiecznie, pdejmuj ryzyko, nastaw sie na opierdole klieantów, rob za infmatyka, ksiegowego sprzataczke itpl, martw sie jak nie starcza kasy na koszty. miej spraw w sadzie i prokutatueze to sie dowiesz jakie to rodzi napiecia psychiczne. Leki trzeba brac bo je tlumią.

Sortuj wg