TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

COAXIL (Tianeptyna-Stablon)

przez belle1 18 sie 2011, 13:38
wg mnie iść do lekarza, powinien albo coś dodatkowego przepisać, albo zmienić lek, bo chyba jeszcze nie zaczął porządnie działać.
Ja na szczęście chodzę do wspaniałego lekarza - wizyta trwa minimum 30 minut, a zdarzało się że i dłużej siedziałam, zawsze bardzo szczegółowy wywiad, długa rozmowa itd., jeśli leki nie działały jak powinny bądź działały źle, lekarz je zmieniał. Z agresją jest bardzo niebezpiecznie (wiem coś o tym) i trzeba działać szybko, zanim odbije się to niekorzystnie na członkach rodziny. pozdrawiam!

przez Lord Kapucyn 18 sie 2011, 13:41
Niewykluczone, bo to tylko hipoteza. Na mnie nienajlepiej działała fluwoksamina (jeżeli chodzi o zachowania impulsywne). Jeżeli chodzi o fluoksetynę (Seronil) to ja z kolei odnotowałem odwrotną reakcję, w przypadku reszty SSRI również.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez oskarek19832 18 sie 2011, 13:45
Wiem o tym że jest niebezpiecznie dlatego chce zrobić wszystko żeby tak nie było. Jutro pójdę i pogadam co i jak zobaczymy. belle1 a czy po seronilu miałaś tak, że ktoś Cię wkurzał nie wiem zachowaniem albo czymś co Ci się nie podobało czy po prostu szukałaś czegoś do czego można się doczepić i wybuchnąć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez belle1 18 sie 2011, 13:51
generalnie mam niestety duże problemy ze złością i agresją, ale Seronil mi to wszystko jeszcze bardziej nasilił, przyjmując go, wciąż krzyczałam płakałam z wszystkimi się kłóciłam wrzeszczałam itd. Nie mogłam znieść samej siebie - a jakże trudno było rodzinie ze mną, szczególnie dziecku. Oczywiście że szukałam dziury w całym (to bardzo delikatne ujęcie tematu)

przez oskarek19832 18 sie 2011, 13:57
Wiem co to znaczy ja przeżywam to samo :( Dziękuję bardzo za odpowiedź mam nadzieję, że jutro dostane coś żeby mnie wyciszyło i uspokoiło trochę. Jeszcze raz dziękuję bo teraz wiem, że nie jestem sam.

przez Mexicano 18 sie 2011, 19:03
Ja biorę ten lek jako używkę, po pięciu rozgryzionych tabletkach na pusty żołądek po 15 minutach pojawia się przyjemne uczucie euforii, które osiąga maksimum po 1 godzinie od wzięcia.
Euforia mija po 2-3 godzinach, pozostawiając tylko lekkie uczucie niepokoju i trzeba brać kolejne 5 tbl.
Zjadam w ten sposób paczkę dziennie(nie wspomnę jakie są miesięczne koszty).
Idealnie łączy się z lekkim piwem.

Negatywne efekty bycia pod wpływem(np 10 tbl na raz) to wyraźne swędzenie na całym ciele, człowiek cały czas się drapie.

Głupoty piszecie, że boli po tym głowa, przy większych dawkach wyraźnie zauważa się działanie przeciwbólowe.
Dodatkowo potwierdzają to efekty odstawienne(które przeżywałem już nie raz) czyli łamanie w kościach/kręgosłupie, po nagłym odstawieniu takich dawek pojawia się też nerwica na żolądku(kto miał ten wie o co chodzi).

Ogólnie, na podstawie brania przez ostatnie 6 miesięcy, uważam lek za bardzo bezpieczny. Dodam że niedawno miałem robione próby wątrobowe i nadal są w granicach normy.

POZDRAWIAM I POLECAM TE 5 TBL NA PUSTY ŻOŁĄDEK, TEGO TRZEBA SPRÓBOWAĆ, CHOCIAŻBY PO TO ABY SIĘ PRZEKONAĆ ŻE TO NIE JEST PLACEBO!

-- 18 sie 2011, 19:06 --

Acha, dodam że w USA psychiatrzy stosują dużo większe dawki niż te 3 tbl dziennie.
Ostatnio edytowano 18 sie 2011, 19:06 przez Lord Kapucyn, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Tu się zażywa leki w celach terapeutycznych, a nie rekreacyjnych.

przez nickyfour13 18 sie 2011, 20:24
faktycznie coaxil ma tą właściwość ze przy większych dawkach działa na wychwyt zwrotny dopaminy stąd uczucie euforii,jest to poniekąd kuzyn amineptyny stąd to działanie

przez uzytkownik 18 sie 2011, 20:27
Mexicano napisał(a):Ja biorę ten lek jako używkę, po pięciu rozgryzionych tabletkach na pusty żołądek po 15 minutach pojawia się przyjemne uczucie euforii, które osiąga maksimum po 1 godzinie od wzięcia.
Euforia mija po 2-3 godzinach, pozostawiając tylko lekkie uczucie niepokoju i trzeba brać kolejne 5 tbl.
Zjadam w ten sposób paczkę dziennie(nie wspomnę jakie są miesięczne koszty).
Idealnie łączy się z lekkim piwem.

Negatywne efekty bycia pod wpływem(np 10 tbl na raz) to wyraźne swędzenie na całym ciele, człowiek cały czas się drapie.

Głupoty piszecie, że boli po tym głowa, przy większych dawkach wyraźnie zauważa się działanie przeciwbólowe.
Dodatkowo potwierdzają to efekty odstawienne(które przeżywałem już nie raz) czyli łamanie w kościach/kręgosłupie, po nagłym odstawieniu takich dawek pojawia się też nerwica na żolądku(kto miał ten wie o co chodzi).

Ogólnie, na podstawie brania przez ostatnie 6 miesięcy, uważam lek za bardzo bezpieczny. Dodam że niedawno miałem robione próby wątrobowe i nadal są w granicach normy.

POZDRAWIAM I POLECAM TE 5 TBL NA PUSTY ŻOŁĄDEK, TEGO TRZEBA SPRÓBOWAĆ, CHOCIAŻBY PO TO ABY SIĘ PRZEKONAĆ ŻE TO NIE JEST PLACEBO!

-- 18 sie 2011, 19:06 --

Acha, dodam że w USA psychiatrzy stosują dużo większe dawki niż te 3 tbl dziennie.

Przysłali Ciebie z hyperreala?
uzytkownik

przez Mexicano 18 sie 2011, 22:39
Na hypku bywałem jakies 13 lat temu, od 10 lat nie używam, nie potrzebne mi to.

Tianeptyna to wg mnie bardzo bezpieczna 'używka? substancja?' , przeciętny człowiek może ją stosować na ile kasa pozwoli...

Gdzieś w necie czytałem opis gościa który doszedł do 240 tbl dziennie i trafił na odtrucie (swoją drogą musiało mu być zajebiście..)

Dla mnie twierdzenie że po tym komuś spuchł łeb czy go boli, to wynik samej choroby, powinien raczej brać setaloft lub elicee, coaxil to zbyt delikatny lek.

przez Michuj 18 sie 2011, 22:42
Gdzieś w necie czytałem opis gościa który doszedł do 240 tbl dziennie i trafił na odtrucie

Czyli 156 tabletek mogę brać bezpiecznie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Michuj

przez Mexicano 18 sie 2011, 22:44
A stać Cię na 156 zł dziennie??

-- 18 sie 2011, 23:01 --

Acha, na denerwowanie się nie polecam, bo po większych dawkach człowiek się wkurwiasz nawet na staruszkę, która zbyt długo liczy drobne przed tobą w supermarkecia, coś jak po kodeinie.

POZDRAWIAM :D

-- 18 sie 2011, 23:03 --

Acha, na denerwowanie się nie polecam, bo po większych dawkach człowiek się wkurwiasz nawet na staruszkę, która zbyt długo liczy drobne przed tobą w supermarkecia, coś jak po kodeinie.

POZDRAWIAM :D
Człowiek Masakra.

przez oskarek19832 19 sie 2011, 10:33
Hej byłem dzisiaj u mojego lekarza i co i nic pocałowałem klamkę a na drzwiach karteczka, że z powodu urlopów poradnia nieczynna do 20 września :? nie wiem co teraz wziąłem dzisiaj ten coaxil i jest jakoś inaczej czuje niepokój strach mam doła i na nic ochoty siedzę w pracy i boje się czegokolwiek. Czuję się, że jestem ale mnie nie ma. Dzisiaj rano wziąłem jedną tabl. i wyszedłem z psem jak wróciłem to zapomniałem, że wziąłem tą tabletke i wziąłem drugą. W pracy się zorientowałem i poczułem dziwny niepokój i strach ale po godzinie gdzieś tak czuję taką ulgę ale z lekkim niepokojem i strachem nie wiem dziwny mam stan.

przez belle1 19 sie 2011, 11:24
mnie na szczęście wystarczy coaxil 3xdziennie. przy takich kosztach jak wspomniane wyżej wolałabym depresję...
Dziś rano obudziłam się z okropnymi bólami mięśniowymi, również ból głowy, zębów i uczucie rozbicia - czy to możliwe że to objawy "zejścia" po coaxilu???? Po przyjęciu tabletki i krótkiej drzemce objawy znacząco zmniejszyły się (ale nie zniknęły zupełnie)!

przez Mexicano 19 sie 2011, 16:45
Przesadzacie, po 1-2 tabletkach cięzko o cokolwiek poczuć.

Ból głowy i zębów to może być po prostu bruksizm, poczytaj sobie na ten temat.

-- 19 sie 2011, 16:46 --

U mnie po 30 tbl dziennie te objawy odstawienne spokojnie da radę wytrzymać.

Sortuj wg