TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

COAXIL (Tianeptyna-Stablon)

przez Ritka7x 25 maja 2011, 11:37
no zobaczymy może mi przejdzie,poczekam do tyg.,jak nie przejdzie to najwyżej zmienię lek....

przez Zenonek 25 maja 2011, 11:50
Ritka7x, A ile bierzesz ten lek ? Dopiero dwa dni ?

Wytrwaj przynajmniej z 2 miesiace...nie wiem po jakim czasie dziala ten lek, ale mi Zoloft zaczal pomagac bardzo dobrze dopiero po ponad 6 miesiacach...

Aczkolwiek pierwsze efekty przyszly po 1-2 miesiacach.

Co do zaparc...bardzo skutecznym i bezpiecznym,naturalnym sposobem na ta dolegiglowsc jest kompot z suszonych sliwek...

Wrzucasz do garnka z 200-300 gramow suszonych sliwek, zalewasz z 1,5-2 l wody i gotujesz na wolnym ogniu z godzine. Pijesz wieczorem i na czczo o 7 rano + zjadasz pare sliwek...i problem na 99 % znika.

przez Ritka7x 25 maja 2011, 12:07
dzięki za radę,pewnie wykorzystam,ale doszedł u mnie jeszcze taki problem,że mam nudności,nawet nie wiedziałam o takim objawie,właśnie dziś mi się chciało wymiotować i potem patrzę na ulotkę Coaxilu,a tam własnie jest napisane że mogą wystąpić nudności,wymioty...a dopiero biorę 2 dzień właśnie i już się u mnie pojawiają skutki uboczne,nie wkręciłam ich sobie bo nie myślałam nawet o tym,tylko same przyszły;/....mam nadzieję,że to minie i że się jeszcze coś nie pojawi...ja mam tak,że jak jest coś trochę nie tak to się pięknie nakręcam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miniu_25 25 maja 2011, 13:21
Wytrzymaj jeszcze troche, organizm się przyzwyczai i będzie lepiej.
Jak kiedyś tylko na lęki coś potrzebowałem to mi pomógł Sulpiryd, to może to będzie lepsze jak się będziesz, źle po Coaxilu czuła. Sulpiryd nie powinien Ci żadnych większych ubocznych robić.

przez Ritka7x 26 maja 2011, 12:56
kurde zauważyłam też lekkie zatrzymanie moczu,a co za tym idze wody w organiźmie,która powoduje mi puchnięcie buzi...teraz przestrzegam ścisłej diety bez słodyczy...ciekawe czy mi to przejdzie;/....

przez linka 26 maja 2011, 13:27
Ritka7x, Ty masz fobię....fobię powiadam....a powietrze nie zatrzymuje ci wody w organizmie?
Poza tym to nie twarz pierwsza puchnie tylko z racji grawitacji nogi.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez malibu 26 maja 2011, 13:31
Ritka, nie wiem co Ci doradzić ,ale ..jestes młodą, zdrową osobą, zlekceważ te skutki uboczne...Ja mam niejedno schorzenie, lat 2x tyle co Ty :mrgreen: a jakies minimalne skutki Coaxilu ,jesli były (bo głowa mogła mnie boleć ze stresu ) to zwyczajnie "olałam" .Zyję całkiem normalnie :D

przez Ritka7x 26 maja 2011, 13:32
jaką fobię?!...chyba nie trudno zauważyć,że się komuś mocz zatrzymuje!...i na ulotce pisze też o tym!...więc mi nie mów,że mam fobię!...i twarz też puchnie,u jednych nogi a u drugich twarz,a jeszcze u innych brzuch...i to też jest dla zdrowia niebezpieczne..więc linka nie mów jak nie wiesz wszystkiego.

-- 26 maja 2011, 12:35 --

Zdrowa Malibu?...oj jednak nie....przez tą nerwicę czuję się jak kaleka,która tylko na wózku nie jeździ...przekichane.....ja bez przerwy odczuwam napięcie;/...i to ma być zdrowie;/....ten Coaxil zażywam od 3 dni...oby się rozkręcił...i oby te skutki uboczne minęły...

przez linka 26 maja 2011, 13:45
Ritka7x, pierwsze puchną zawsze kończyny dolne...bo woda pozostaje tam a nie leci sobie do twarzy, do góry wbrew grawitacji......... :lol:
Poza tym, szukasz tych objawów u siebie i je znajdujesz, to już kolejny lek który powoduje, ze puchnie ci twarz ...... a przy hipochondrycznych zapędach ludzi z zaburzeniami to wiesz .... ;)

Przy zatrzymaniu moczu to ja bym się raczej o nerki bała a nie o jakieś puchnięcie twarzy....... poza tym, przypominam, zrobiło się gorąco, mniej siusiamy więcej pocimy ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 26 maja 2011, 13:55
linka ja jeszcze przed chwilą czytałam o gościu który napisał jak niebezpieczne jest zatrzymanie wody po lekach antydepresyjnych,bo jemu się tak stało i mu spuchła właśnie buzia!...i nogi też....i on postanowił odstawić leki bo wiedział,że od tego może się jeszcze zrobić obrzęk mózgu i sama widzisz....i nie szukam tych objawów u siebie bo chyba widzę,że problem z oddawaniem moczu..jak mogłam to wyszukać...jak samo mi się pojawiło i tyle....a jeszcze przed wzięciem leku było wszystko ok...ale myślę,że jak się będe dobrze odrzywiać to może te skutki uboczne od leku znikną....

przez linka 26 maja 2011, 14:33
No czytanie o zupełnie anonimowych osobach, zapewne w internecie to faktycznie bardzo solidne źródło wiedzy ....;)
No ale - twoja sprawa ;)
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 26 maja 2011, 14:39
linka ja się wzoruję głównie na swoich odczuciach i doświadczeniu...a takie posty o chorobie to zazwyczaj są prawdziwe...bo mało komu by się chciało pisać 2 strony o swoich przykrych doświadczeniach z nerwicą i tabletkami tego typu.

przez linka 26 maja 2011, 14:53
mało komu by się chciało pisać 2 strony o swoich przykrych doświadczeniach z nerwicą i tabletkami tego typu.

No nie żartuj ....... :lol:
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 26 maja 2011, 18:05
heh...znaczy chodziło mi o to, że mało kto by pisał o tym jakby to była nie prawda...

Sortuj wg