TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Dark Knight 29 paź 2015, 20:32
Ricah, w tym co napisalej o tym ze depresja moze byc wywolana przez stres ja mam fobie wiec ciagly stres i 20 lat zylem wesoly az potem nagle cos jeblo wlasnie od ciagle stresu dlatego tez obecnie biore tiane + serte

przez Vengence 29 paź 2015, 20:35
Dark Knight napisał(a):Ricah, w tym co napisalej o tym ze depresja moze byc wywolana przez stres ja mam fobie wiec ciagly stres i 20 lat zylem wesoly az potem nagle cos jeblo wlasnie od ciagle stresu dlatego tez obecnie biore tiane + serte

Nie odczuwasz jakiegoś otępienie, albo oszołomienie, łącząc tiane z sertralina??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jetodik 29 paź 2015, 20:44
a co myślicie o takim połączeniu: olanzapina 2,5mg + wenlaflaksyna 37,5 mg + tianeptyna + tyrozyna?

te pogrubione biorę aktualnie :)
ale olanzapina mocno mnie przymula i myślałem o tianeptynie oraz tyrozynie jako odblokowaniu ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kacperostrogniew 30 paź 2015, 18:10
Czyli to jest takie placebo dla starych bab ??? hmm... No to jeszcze zoataje mi TLPD :/ A jam wam wychodzi polaczenie temp ze sett talons to tak mozna ???

przez Petek 30 paź 2015, 21:57
Mam pytanie czy jak wezme coaxil na noc to pobudzi i raczej sennosc ??
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez Kontrast 30 paź 2015, 22:05
jetodik, Tiana podobnie zbiera jak wenla, taka potrzebe dzialania daje, aktywizuje.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez kacperostrogniew 30 paź 2015, 22:18
kacperostrogniew napisał(a):Czyli to jest takie placebo dla starych bab ??? hmm... No to jeszcze zoataje mi TLPD :/ A jam wam wychodzi polaczenie temp ze sett talons to tak mozna ???

czyli to jest takie placebo ???
hmm...No mi jeszcze zostaje Amitryptylina
a jak wam idzie łączenie Tiani ze Sertralina - to tak można ???

ps. sory za literufki ;)

przez Kontrast 30 paź 2015, 22:25
kacperostrogniew, Nie jest, ale inaczej dziala. Nie wprowadza w strefę wywalenia na wszystko i komfortu, dlatego na depres. nie polecam. Powoduje napięcie które sie dobrze rozladowuje poprzez prace, dlatego sie wiecej dziala.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Ricah 30 paź 2015, 22:29
Petek, coaxil raczej pobudza, anizeli usypia. Ale nie powinienes miec jakichs mega problemow ze snem, tym bardziej zwazajac na krotki okres poltrwania tego leku.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Dark Knight 31 paź 2015, 14:35
Vengence, nie nie otępia mnie i tak mozna brac takie polączenie juz wielu ludzi pisalo na forum miedzy innymi dark ze to nie jest lek zmiejszajacy poziom serotoni na poczatku tak myslono albo moze byc tak ze cala spolka gsk lundbeck i cala reszta zgarniajaca miliardy na SSRI przekupila firme do zmiany dzialania leku w teori oczywiscie bo gdyby tiana obnizajac poziom serotoniny leczyla depresje obalila cala teorie dotyczaca serotoniny i depresji

przez Vengence 31 paź 2015, 15:37
Dark Knight napisał(a):Vengence, nie nie otępia mnie i tak mozna brac takie polączenie juz wielu ludzi pisalo na forum miedzy innymi dark ze to nie jest lek zmiejszajacy poziom serotoni na poczatku tak myslono albo moze byc tak ze cala spolka gsk lundbeck i cala reszta zgarniajaca miliardy na SSRI przekupila firme do zmiany dzialania leku w teori oczywiscie bo gdyby tiana obnizajac poziom serotoniny leczyla depresje obalila cala teorie dotyczaca serotoniny i depresji

To nie do końca jest tak jak piszesz, tianeptyna zmniejsza w jakiś sposób serotoninę, ale nie poprzez wychwyt zwrotny i niby dzieje się
tak tylko 2 tygodnie, tak gdzieś czytałem kiedyś jak znajdę to wkleję, pozdro.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Dark Knight 31 paź 2015, 18:45
Noo o to samo mi chodzilondark pisal o tym wiec jest sens laczenia z ssri

przez jetodik 31 paź 2015, 19:18
Kontrast dzięki za odpowiedz.
No spytam lekarki o tiane, tylko powiedzcie mi forumoludki czy zamienic tiane z wenlą czy dodać tiane do wenli i po jakim czasie tiana osiąga punkt właściwego działania?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez kacperostrogniew 31 paź 2015, 19:41
czyli co to właściwie jest no i jak działa ??? no bo mam wypisana receptę ale boję się ją zrealizować w aptece i dlaczego wy to łączcie z ssri np. ze=» Sertraliną

a tlpd jest podobne w działaniu do tego ? bo na wiki jest napisane że tak ? ale czy to prawda ?

mnie jeszcze lekarz w ostateczności straszy amitryptylinum vt
Ostatnio edytowano 31 paź 2015, 19:51 przez kacperostrogniew, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg