TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Tweedles 03 paź 2015, 18:45
Polecam zaczerpnąć wiedzy w postaci publikacji naukowych dlaczego tianeptyna to cukierki. Ale skoro samo placebo pomaga to żryjcie dalej, tylko trochę drogie to placebo. Zdychajcie :brawo:
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

przez Dominik_wot 03 paź 2015, 19:14
Tweedles napisał(a):Polecam zaczerpnąć wiedzy w postaci publikacji naukowych dlaczego tianeptyna to cukierki. Ale skoro samo placebo pomaga to żryjcie dalej, tylko trochę drogie to placebo. Zdychajcie :brawo:

proponuje podać te źródła naukowe :D oprócz swojej tezy i propozycji "zdychajcie" z której niestety nie skorzystam :P masz coś jeszcze mądrego do napisania ? ;) czy Ty tylko tak p*erdolisz ;) :P

-- 05 paź 2015, 23:22 --

CZY:?: Tianeptyna poprawia pamięć koncentracje jak i funkcje kognitywne przez swoje działanie nooprotekcyjne !!!

-- 08 paź 2015, 09:20 --

czy ktoś jeszcze bierze ten lek ?

przez Kontrast 08 paź 2015, 12:53
Wchodził ktos na to zaraz po moklamebid"zie? Wolno czy nie wolno?
Nie znam roli, którą gram wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 08 paź 2015, 13:08
Dominik_wot, teoretycznie powinna pomagac, jako, ze oddzialuje pozytywnie na dopamine oraz chroni neurony (wydaje mi sie, ze bycie ampakina tez ma tutaj duzo do powiedzenia). Jednak nie zauwazylem takowej poprawy u siebie. Wydaje mi sie (i bardzo mozliwe, ze wydaje mi sie tylko), ze polepszyla mi wech i sluch.
Donepezil 5mg
Hupercyna A 400mcg
Selegilina 10mg
Cilostazol 100mg
Pregabalina doraźnie

przez Mooon 08 paź 2015, 15:01
Podobne pytanie czy mozna po moklo i czy mozna razem z moklo

przez Kontrast 08 paź 2015, 16:52
Z tego co sie dowiedzialem, tianeptyna-coaxil-stablon-tatinol-t781-2394.html
Mozna po moklo bo to selektywny mao. Nie mozna po nieselektywnych. Poza tym juz zjadłem Tatinol:D
Nie znam roli, którą gram wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez deoodeoo 08 paź 2015, 17:25
mozna to brac przy anafranilu ?

przez Ricah 08 paź 2015, 18:49
deoodeoo, tak, jak najbardziej. Nie ma zadnych przeciwskazan (sam biore takie polaczenie).
Donepezil 5mg
Hupercyna A 400mcg
Selegilina 10mg
Cilostazol 100mg
Pregabalina doraźnie

przez deoodeoo 08 paź 2015, 19:22
i co dobrze sie czujesz przy takim polaczeniu :D ?

przez Ricah 08 paź 2015, 20:08
Sama tianeptyna jest w porzadku, brak ubokow, poczatkowo czulem poprawe, jednak z czasem przestalem (podejrzewam rosnacą tolerancje na jej dzialanie wyrzucania niewielkich ilosci dopaminy). Za to klomi daje popalic i niestety dziala negatywnie w strone moich objawow (glownie narzekam na anhedonie/apatie i zaburzenia seksualne). Jako 'daje popalic' mam na mysli mnostwo ubokow, takie jak calodzienna Sahara w gebie, praktycznie wylaczenie glodu i apetytu (zjem przez caly dzien mala kromeczke, a i tak musze ja wmuszac w siebie) czy zaparcia (tego jest wiecej ogolem jeszcze). Jednak klomi to silny antydepresant i warto dac mu szanse, jezeli nie miales negatywnych reakcji przy lekach serotoninowych (lub objawow podobnych moim) czy innych przeciwnosci (np. wydluzony odstep QT).

Zas co do tianeptyny - jak najbardziej polecam, jest takim "zdrowym" lekiem, ktory dodatkowo moze pomoc. Tak dlugo jak bedzie mi przepisywany, tak dlugo mysle bede go bral (jednak nie chce zmieniac dawki - wiem, ze przy wyzszej mogloby znowu wrocic dzialanie, ale szybko znowu roslaby tolerancja, a to mialoby jedynie negatywne dzialanie, licze bardziej na jej dzialanie neuroprotekcyjne/wzmagajace neurogeneze)
Donepezil 5mg
Hupercyna A 400mcg
Selegilina 10mg
Cilostazol 100mg
Pregabalina doraźnie

przez lunatic 08 paź 2015, 20:10
Ricah napisał(a):licze bardziej na jej dzialanie neuroprotekcyjne/wzmagajace neurogeneze)

chwyt marketingowy, teoretycznie każdy SSRI to robi

przez Ricah 08 paź 2015, 20:16
Tylko teoretycznie kazdy SSRI slabo to robi. Same takowe dzialanie tianeptyny wynika juz z wyrzucania niewielkich ilosci dopaminy, ktora to jest neuroprotekcyjna, nawet, gdyby nie brac pod uwage jej wplywu na czynniki wzrostu neuronow.
Donepezil 5mg
Hupercyna A 400mcg
Selegilina 10mg
Cilostazol 100mg
Pregabalina doraźnie

przez lunatic 08 paź 2015, 20:22
mi tam tylko szkodził mimo tego swojego niby działania, na mało którym leku miałem tak podłe samopoczucie jak na tym

przez zdruzgotana 12 paź 2015, 14:14
Witam biorę coaxil od 4 tygodni i hydoxyzinum na noc od jakiego czasu .Od ok 2 tygodni zauważyłam ,ze znacznie pogorszył mi się smak i trochę węch . Bardzo się tym denerwuje ,rozmawiałam z lekarka powiedziała ze po lekach nie powinno się tak dziać . Dodam jeszcze ze nie odczuwam uczucia głodu ,moze z tym to jest związane . Prosze o pomoc ,moze ktoś miał coś takiego czy to wszystko siedzi w psychice .

Sortuj wg