TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez artur1978 02 sie 2015, 23:06
wisnia80 napisał(a):
Psychopharm napisał(a):Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.

Błędna interpretacją. Mogą wrócić do nadużywania alkoholu. Jest to podane jako efekt uboczny u pacjętów nadużywających wcześniej alko lub leków.

Niestety ****zdusie z forum nie umieją czytać ze zrozumieniem.

"uzależnienie od alkoholu i leków.."

Kończę z tym forum. Szkoda mojego zdrowia. Z alkoholikami nic wspólnego nie chcę mieć, a depresyjni dla mnie to cipki co jaj nie mają.

Bzdura proponuje czytac ze zrozumieniem, w ZADNYM leku nie ma takiego skutku jak mozliwosc wrocenia do picia, wymyslasz jakies pierdoly zeby sobie usprawiedliwic swoje chlanie.
A ja nie tyle TRENOWALEM co TRENUJE boks od i bjj od 5 lat,ale w internetowych bojkach to sie slabo przydaje :D

Nie wprowadzaj ludzi w blad i wez odpowiedzialnosc za swoje zycie.

przez Rocky2 02 sie 2015, 23:07
popiol napisał(a):No idz, co tu jeszcze robisz.
Wow! 2 lata? Nie no, teraz to mi zaiponowałeś. Idz bij ludzi, w takim razie pójdziesz do pudła, izolacja też uczy.

Oj popiół, uważaj bo to nie ma żartów. :hide:
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez wisnia80 03 sie 2015, 12:17
artur1978 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):
Psychopharm napisał(a):Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.

Błędna interpretacją. Mogą wrócić do nadużywania alkoholu. Jest to podane jako efekt uboczny u pacjętów nadużywających wcześniej alko lub leków.

Niestety ****zdusie z forum nie umieją czytać ze zrozumieniem.

"uzależnienie od alkoholu i leków.."

Kończę z tym forum. Szkoda mojego zdrowia. Z alkoholikami nic wspólnego nie chcę mieć, a depresyjni dla mnie to cipki co jaj nie mają.

Bzdura proponuje czytac ze zrozumieniem, w ZADNYM leku nie ma takiego skutku jak mozliwosc wrocenia do picia, wymyslasz jakies pierdoly zeby sobie usprawiedliwic swoje chlanie.
A ja nie tyle TRENOWALEM co TRENUJE boks od i bjj od 5 lat,ale w internetowych bojkach to sie slabo przydaje :D

Nie wprowadzaj ludzi w blad i wez odpowiedzialnosc za swoje zycie.

"Rzadko:
Uzależnienie od alkoholu i leków, szczególnie u pacjentów poniżej 50 roku życia z wcześniejszym wywiadem w kierunku wyżej wymienionych uzależnień".

Ale co tam docent filozof artur1978 wie lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychopharm 03 sie 2015, 12:22
Ulotki do tianeptyny się różnią, w ulotce do coaxilu pisze:

rzadko: nadużywanie i uzależnienie od leku, w szczególności u osób w wieku poniżej 50 lat z uzależnieniem od alkoholu lub leków w wywiadzie

w ulotce do aneptinexu:

rzadko: uzależnienie od alkoholu i leków, szczególnie u pacjentów poniżej 50 roku życia z wcześniejszym wywiadem w kierunku wyżej wymienionych uzależnień

Więc albo firma produkująca aneptinex źle to przetłumaczyła albo doszedł nowy skutek uboczny (w co wątpię).

Link do ulotki coaxilu:

http://leki.urpl.gov.pl/files/Coaxil.pdf
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez wisnia80 03 sie 2015, 12:33
Bym był zapomniał. W świetle tych wspaniałych rad i myśli od artur1978 uważam że depresja to nie choroba, tylko słaby charakter. Więc bierz się chłopie za życie.

przez artur1978 03 sie 2015, 15:11
wisnia80 napisał(a):Bym był zapomniał. W świetle tych wspaniałych rad i myśli od artur1978 uważam że depresja to nie choroba, tylko słaby charakter. Więc bierz się chłopie za życie.

Ale ja nie mam zadnej depresji, wiekszosc czasu zyje bez lekow i nie pije od 13 lat w odroznieniu od Ciebie.
Wiec jak mi chcesz dawac rady to troche musisz jeszcze ogarnac u Ciebie bo na razie to mnie mozesz tylko rozbawic swoja pijacka definicja abstynencji.

A to co psizesz o ulotce pokazuje ze z kojarzeniem u Ciebie tez nie za dobrze.

przez wisnia80 03 sie 2015, 16:24
artur1978 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Bym był zapomniał. W świetle tych wspaniałych rad i myśli od artur1978 uważam że depresja to nie choroba, tylko słaby charakter. Więc bierz się chłopie za życie.

Ale ja nie mam zadnej depresji, wiekszosc czasu zyje bez lekow i nie pije od 13 lat w odroznieniu od Ciebie.
Wiec jak mi chcesz dawac rady to troche musisz jeszcze ogarnac u Ciebie bo na razie to mnie mozesz tylko rozbawic swoja pijacka definicja abstynencji.

Mówię pass. Docent filozof wie lepiej.

przez artur1978 03 sie 2015, 23:42
wisnia80 napisał(a):
artur1978 napisał(a):

Mówię pass. Docent filozof wie lepiej.

Miales wczoraj stad spadac ale dalej brniesz w idiotyzmy.Jak ciezko /cenzura/ zrozumiec, ze w tej ulotce jest literowka, innych wyzywasz od debili ale sam jakos nie pokazujesz wiekszego potencjalu skoro tak prostej sprawy nie umiesz ogarnac.
POszukaj sobie i znajdz jakiekolwiek zrodlo, ktore mowi o takim efekcie ubocznym zamiast robic sceny na kilka stron jak jakis histeryk.
Nie chce mi sie juz z toba gadac, strata czasu.

przez Vengeance 04 sie 2015, 16:00
Tianeptyna podawawana jest alkoholiką by mieli większą szanse utrzymać abstynencje, w ulotce napisane jest, że istnieje możliwość uzależnienia od leku, w szczególności u osób uzależnionych od alkoholu, szczególnie w wieku w/w, przecież tu nie ma nic trudnego, jak ktoś czytać nie umie to trzeba się cofnąć i pouczyć trochę czytania ze zrozumieniem, a nie prowokować uczciwych użytkowników forum. :great: :mrgreen:
Hasta la vista, baby

przez padaka 05 sie 2015, 21:05
Zespół uzależnienia od tianeptyny - opis przypadku
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Mooon 08 sie 2015, 19:04
Ktos to laczyl z moklo ?? Moze jescze taki spamilan 3 leki w sumie kazdy slaby ale moze.razem ?? Jakies sugestie

przez elan 08 sie 2015, 19:06
Tianeptyne podaje sie alkoholikom z prostego powodu,alkohol pobudza receptory opioidowe a tianeptyna jest stabilizatorem układu opioidowego.
elan

przez lato 09 sie 2015, 08:03
Ja na tianeptynie czuje się świetnie. Pewny siebie, niczego się nie boję, ale efekt wydaje mi się bardziej doraźny niż długofalowy. Tak btw. jest ktoś z okolic Śląska - Katowice, Sosnowiec etc. kto kończy kurację tym lekiem lub go nie potrzebuje? Chętnie odkupię.

przez Mooon 09 sie 2015, 09:45
Jq jestem ale nie ma leku mam zamair zaczac go brac

Sortuj wg