TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez artur1978 24 lip 2015, 14:56
Ale ty laczysz z wenla albo schodzisz z wenli wiec ciezko powiedziec co to powoduje.
Jedyne uboki jakie ja mialem to czasami zwiekszona impulsywnosc na poczatku leczenia i mocniejsze wchodzenie kawy, ale tez euforia ,zwiekszoan motywacja etc

przez Vengence 24 lip 2015, 15:04
artur1978 napisał(a):Ale ty laczysz z wenla albo schodzisz z wenli wiec ciezko powiedziec co to powoduje.
Jedyne uboki jakie ja mialem to czasami zwiekszona impulsywnosc na poczatku leczenia i mocniejsze wchodzenie kawy, ale tez euforia ,zwiekszoan motywacja etc

Juz z niej zlazlem wiec to raczej nie od niej, choc w sumie nie wiadomo do konca, nie wiem czemu ja tak reaguje na ta substancje, ale czytalem w necie, ze czesc ludzi reaguje podobnie jak ja na tianeptyne, ale niby pozniej to przechodzi i lek dziala jak nalezy, no nic trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac, jeszcze gdyby nie to ciagle zmeczenie i lipa z energia, to mozna czekac, a tak to tylko wegetacja na fotelu, ewentulanie na ogrod wychodze, /cenzura/ ludzie sie bawie, spedzaja urlopy, gdzies za granica w cieplych krajach, a ja testuje jebane psychotropy, czasami bez kitu mam ochote sie odjebac, sadze, ze gdybym mial pistolet, to jest duze prawdopodobienstwo, ze bym sobie jebnal w leb. :cry: :roll:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez artur1978 24 lip 2015, 15:45
Ale ty chyba jeszcze moclobemid biezresz ,nie da sie ustalci co jest przyczyna czy jedno czy drugie czy miks.Za duzo tego zresz moim zdaniem ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 24 lip 2015, 15:56
artur1978 napisał(a):Ale ty chyba jeszcze moclobemid biezresz ,nie da sie ustalci co jest przyczyna czy jedno czy drugie czy miks.Za duzo tego zresz moim zdaniem ;)

Nie wiem ten lek w jakis sposob wplywa na serotonine, ale chyba tylko na poczatku, bo jak mieszalem z wenla to bylo to samo co na tiane+moclo, wiec cos musi byc na rzeczy z ta serotonina, przeciez wenla jebie po serotoninie ostro i moclo tez jest serotoninowy, ja specjalnie biore do tego moclo bo chcialem zobaczyc czy bedzie taka sama sytuacja jak z oslawionymi esseraj i welna. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez DOROTA777 24 lip 2015, 20:12
Coaxil u mnie działał jak placebo.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Vengence 24 lip 2015, 20:52
DOROTA777 napisał(a):Coaxil u mnie działał jak placebo.
A ile czasu bralas?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez DOROTA777 24 lip 2015, 21:02
Brałam jako lek tzw pierwszego rzutu 3 miesiące.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Vengence 24 lip 2015, 21:12
DOROTA777 napisał(a):Brałam jako lek tzw pierwszego rzutu 3 miesiące.
A czulas cokolwiek, jakies skutki uboczne mialas?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez DOROTA777 24 lip 2015, 21:46
Nic zero tak jak bym wody się napiła.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Kontrast 26 lip 2015, 16:54
Witam, jak na tym leku jest z tyciem? I z seksem? Ma ktoś doświadczenia jakieś?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Vengence 26 lip 2015, 17:08
Kontrast napisał(a):Witam, jak na tym leku jest z tyciem? I z seksem? Ma ktoś doświadczenia jakieś?
Nie tyje sie, a libido jest takie :twisted: :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kontrast 26 lip 2015, 17:13
He he brzmi fajnie, a ile sie tabletek tego bierze? Po jakim czasie zaczyna działać?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Vengence 26 lip 2015, 17:20
Kontrast napisał(a):He he brzmi fajnie, a ile sie tabletek tego bierze? Po jakim czasie zaczyna działać?
Minimum 3x1, ale ja bym zalecal wiecej brac, co do dzialania to podobnie jak z ssri, minimum kilka tygodni, najczesciej po miesiacu cos chwyta, ale mowie to tylko z wiedzy z internetu i od ludzi którzy to brali, poprawe nastroju lub mala euforie mozesz miec juz po 1 tabletce, poprzez uwalnianie dopaminy, ja póki co nie czuje dzialania, ale biore dopiero 17 dni, jedno jest pewne, nie ma apatii jak po ssri a to juz duzo.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez artur1978 27 lip 2015, 01:57
Tycia nie ma, na libido jest wplyw na poczatku pozytywny a pozniej neutralny. Ten lek nie ma calej serii chujowych ubokow jakie maja SSRI,SNRI czy mirtazapina,antypsychotyki

Sortuj wg