TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Vengence 19 lip 2015, 14:37
Psychopharm, Jak u ciebie z waga na mircie??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Psychopharm 19 lip 2015, 15:02
Lekko wzrosła na początku ale teraz się ustabilizowała. Nie jest źle, mam większy apetyt ale staram się to kontrolować.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez wisnia80 20 lip 2015, 08:46
Mogę z tego szitu tiane przeskoczyć z dnia na dzień na wenlę/setrę? Nie przechodzi mi co by nie napisać, że jest co raz gorzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 20 lip 2015, 09:20
wisnia80, jezeli masz na mysli normalne, stopniowe wlaczenie leku (czyli nie liczenia jakichs rownowaznych dawek z nie wiadomo jakiego powodu), to tak.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez novymivo 20 lip 2015, 20:12
wisnia80 napisał(a):Mogę z tego szitu tiane przeskoczyć z dnia na dzień na wenlę/setrę? Nie przechodzi mi co by nie napisać, że jest co raz gorzej.

Hej wisnia, mowisz ze tianpetyna to tez gowno, ja p..... nie zalamuj ludzi :((((((((((, ja rzucam zaraz wenle, wlacza mi sie zombie mode

przez artur1978 20 lip 2015, 21:40
novymivo napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Mogę z tego szitu tiane przeskoczyć z dnia na dzień na wenlę/setrę? Nie przechodzi mi co by nie napisać, że jest co raz gorzej.

Hej wisnia, mowisz ze tianpetyna to tez gowno, ja p..... nie zalamuj ludzi :((((((((((, ja rzucam zaraz wenle, wlacza mi sie zombie mode

Wisnia ma ine problemy niz Ty, przeszkadzala mu stymulacja i agresja.Proponuje zejsc z wenli poczekac troche i sprobowac wtedy

przez lato 21 lip 2015, 17:27
Tianeptyna jest bardzo dobra, ale według mnie dawki 12,5 mg x 3 dziennie to za mało. Biorę po 3 tabletki x 3 dziennie i jest efekt. Niby terapeutyczne efekty czuć po 40 dniach, ale po zwiększeniu mocy czuje się poprawę samopoczucia nawet po dwóch dniach. Substancja bardzo niedoceniana. Byłem na Mozarinie, ale kiepski. Teraz mam nadzieję połączyć tianeptynę z moklo. Mam nadzieję, że mnie dodatkowo zaktywizuje, choć sama tianeptyna też sobie radzi - głównie ze stresem. No i nie chce się po niej spać, co w przypadku innych leków jest masakrycznym skutkiem ubocznym ;-)

przez Kalebx3 21 lip 2015, 19:22
Teraz mam nadzieję połączyć tianeptynę z moklo. Mam nadzieję, że mnie dodatkowo zaktywizuje

zaaktywizuje ów MIX ? Szczerze wątpię . I radzę się zastanowić trochę dłużej i głębiej przed połączeniem tych dwóch przeciwstawnych leków , ewentualnie popytać innych . Sam za hu-ja bym akurtanie tych dwóch leków nie łączył nawet za dopłatą. Czapę można sobie tym poryć .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lato 21 lip 2015, 19:52
Może i tak. Jeszcze nie brałem moklo. Jutro zamierzam i zobaczę jak się sprawdzi. Ogólnie tianeptyna chroni neurony czy neuroprzekaźniki, ale też nie wiadomo dokładnie jak działa. Może loteria. Ale w ramach testu i małych ilości myślę, że warto spróbować. Nie zabije, ale testy pokarzą na ile to skuteczne jest połączenie. Pozdrawiam Cię Kalebx3 ;-)

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 19:54
Pierwotnie twierdzono, że jest SSRE- nasila wychwyt zwr. serotoniny -> potem się okazało w badaniach, że to lipa bo w minimalnym stopniu wpływa na wychwyt zwrt. 5-HT -> potem twierdzono, że wpływa na układ dopaminergiczny i moduluje receptory D2 + ta cała neuroplastyczność, zwiekszanie BDNF, ochrona neuronów przed stresem itp. -> teraz jest następna wersja, że wpływa na aktywność endogennych epioidów(endorfin) albo sama jest agonistą receptorów opio.... I bądź tu mądry.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 21 lip 2015, 19:56
Dzięki Lato i nawzajem ;) ,,, i życzę Ci dobrych efektów z leczenia i testów lekowych .
Sam też testuję prochy i kombinacje aż wióry lecą,,, i to już od 27 lat ( jak ten czas szybko leci :lol: )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lato 21 lip 2015, 19:57
@Dark Passenger

Strasznie dużo badań i teorii - straszne jest to jak to wszystko wygląda w praktyce. Człowiek sugeruje się kimś mądrzejszym, a na koniec i tak wychodzi kupa. Sprzedają coś co właściwie nie jest dokładnie przebadane, ale w sumie też i nie szkodliwe - podobno :D

przez Vengence 21 lip 2015, 19:59
ja dzisiaj dorzucilem 150 mg moclo i generalnie poczulem lekkie pobudzenie i troche sennosci, nic sie nie dzieje po zmieszaniu tianeptyny z moclo, w sensie niz zlego sie nie dzieje, tianeptyna to nie ssri przeciez tak jak pisze dark i co jest juz jasne od dosc dawna, rzeczywiscie nie widze tutaj ryzyka, tym bardziej ze dzisiaj to zmieszalem i zyje, nie pojawilo sie nic niepokojacego.

-- 21 lip 2015, 20:06 --

lato napisał(a):Tianeptyna jest bardzo dobra, ale według mnie dawki 12,5 mg x 3 dziennie to za mało. Biorę po 3 tabletki x 3 dziennie i jest efekt. Niby terapeutyczne efekty czuć po 40 dniach, ale po zwiększeniu mocy czuje się poprawę samopoczucia nawet po dwóch dniach. Substancja bardzo niedoceniana. Byłem na Mozarinie, ale kiepski. Teraz mam nadzieję połączyć tianeptynę z moklo. Mam nadzieję, że mnie dodatkowo zaktywizuje, choć sama tianeptyna też sobie radzi - głównie ze stresem. No i nie chce się po niej spać, co w przypadku innych leków jest masakrycznym skutkiem ubocznym ;-)

To co ty 9 sztuk dziennie jesz, paka na 3 dni, hehe grubo :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez lato 21 lip 2015, 20:09
@Kalebx3

I co działa na Ciebie najlepiej? Jak sobie radzisz? Ja nabawiłem się anhedonii, depresji i ogólnie wypalenia zawodowego. Nadużywałem kodę, tramal itp. Teraz jestem czysty. Ale ślady pozostają. Epizody z depresją miałem też przed kodą, ale ta wyraźnie po odstawieniu - metodą cold turkey - najwyraźniej dała o sobie znać z większą siłą.

@Vengence

To super, że nic się nie stało. Tiane wziąłeś doraźnie czy ciągle się nią leczysz? Efekty z tianą były lepsze czy brak różnic? ;-)

Co do dawek, to mniejsze na mnie nie działały, nie czułem praktycznie żadnego działania. Teraz mam stałą dawkę i właściwie nie mam potrzeby jej zwiększać - ciągle czuje, że coś się w głowie naprawia/dzieje.

Sortuj wg