TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez wisnia80 23 cze 2015, 18:28
artur1978 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):
artur1978 napisał(a):Zalezy od mixu tiana+sele nie chciala minac, musialem seleginine odstawic bo mialem dobra paranoje juz z mocnym napedem :D

Ale ja biorę samą tiane. No może + 4 kawki dziennie, ale takie leciutkie. :mrgreen:

A co masz na myśli pisząc: paronoję z mocnym napedem?

Ano wyjebalo mnei zdrowo jak nigdy w zyciu. Dostalem gonitwy mysli, masa pomyslow i ENERGIA do realizacji, wpadlem na pomysl ze otworze sklep internetowy z nootropami. W kilka dni kupilem stlep internetowy, zatrudnilem grafika zeby zaczal projektowac strone, nawiazalem kontakty handlowe z chinczykami i zakupilem towaru na probe za 4 kola :D
Oczywiscie chinczyk zakombinowal i zeby zanizyc oplaty celne wpisal mrowczan sodu a w przesylce bylo kilka kilo bialego proszku celnicy od razu wzieli to do laboratorium. Wtedy dostalem paranoi, zaszyfrowalem kompa truecryptem z 28 znakowym haslem, wyrzucilem wszystkie piraty jakie mialem na xboxa (w razie jakby celny wpadl na kontrole :D ).
Jak ktos stal pod domem to wydawalo m isie ze to moze celny dostal od sadu zgode na podsluch. W sumie to takei smieszne bylo bo ja wiedzialem ze to bzdury sa ale takie mysli sie ciagle pojawialy.
Przestalem brac seleginine i wszystko poodkrecalem, z paypala zwrocili mi kase za prochy, w celnym powiedzialem ze nie zamawialem przesylki w takim skladzie zreszta wszystko bylo legalne wiec po prostu to odeslali do Chin, paranoje tez przeszly ;)
Mozna powiedziec ze mialem lekki przedsmak psychozy taki dziwny pzrejebany stan zupelnie neipasujacy do mojej psychiki

Ale to każdy by miał gdyby tak zrobił. Nawet ktoś zdrowy. :mrgreen:

Mania: Uczucie drażliwości występuje u 80% chorych.

przez Łukasz Mół 23 cze 2015, 18:45
Patryk29 napisał(a):
Łukasz Mół napisał(a):U mnie ten lek sprawdza się znakomicie.
Na co sie tak znakomicie sprawdza?? i na /cenzura/ zmieniales nicka, tamten byl lepszy. :mrgreen:

Jako Dark Knight jestem tutaj spalony, nikt nie chce ze mną gadać i aż boje się chodzić po moich Świętochłowicach

przez artur1978 24 cze 2015, 13:02
jest to dowod ze tianeptyna na bank podnosi dopamine bo to byla taka typowo dopaminowa psychoza, nie zazdroszcze schizofrenikom jesli na codzien maja takie jazdy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez steflin 24 cze 2015, 18:43
steflin napisał(a):Witam wszystkich!
Czy stosował ktoś z Was mix escitalopram + tianeptynę.
Brałem wcześniej ponad rok samą Tialere, Tianesal, Aneptinex (w zależności co było korzystne cenowo) . Czułem się całkiem nieźle ale pod wpływem stresu pomimo tego wpadłem w ostrą deprechę. Potem bezskuteczne branie ponad pół roku citalopramu. Potem przejście na escitalopram 20 mg. Jakby lepiej trochę, lęki mniejsze ale brak motywacji i senność . Po ponad mięsiącu brania esci obniżyłem dawkę do 10 mg i dołączyłem Tialerę . Najpierw 2x potem 3x 12,5mg. Znaczna po tylko już sam nie wiem dzięki czemu ta poprawa?
Bo jeżeli dzięki Tialerze to żałuje , że zmarnowałem tyle czasu na experymenty z citalem.
Lepiej było dalej brać ją i przeczekać silną depreche.
Niestety nie znalazłem dzięki tym experymentom leku który pomógł by mi bardziej niż tianeptyna i uchronił przed wpadaniem w poważną deprechę pod wpływem stresu. A straciłem cenny czas i pieniądze, bo do pracy się nie nadawałem.

Pisałem o mixie escitalopram-tianeptyna, który brałem jakiś czas temu. Z tego mixu została mi tylko na dzisiaj tianeptyna. Niestety esci strasznie zamulał, usypiał więc poszedł w odstawkę po 3 miesiącach brania (wcześniej był sam citalopram przez 9 miesięcy bez wiekszych efektów).
Miałem też krótki 2-3 tygodniowy epizod mixu tianeptyny z 75 mg wenlafaksyny. Też poszła w odstawkę z powodu nadmiernej senności.
Jak na razie dla mnie najskuteczniejszym lekiem jest tianeptyna. Nie zawsze daje rade ale przez większość czasu spisuje się bardzo dobrze.
Widocznie moje stany lękowo-depresyjne mają podłoże w dysfunkcji układu dopaminergicznego.
Dobrze byłoby znaleźć całkowicie skuteczny dla mnie lek lub mix leków. Szkoda, że bupropion jest taki drogi.
Mam w planie jeszcze spróbować podwojenie dawki tianeptyny ale muszę znależć lekarza co nie bierze za przepisanie recepty tyle co za godzinę wizyty. Może ktoś zna takiego w Warszawie i okolicach? Bo jak dotychczas moje leczenie ogranicza się tylko do przepisywania leków
Ja na razie jestem zdecydowanie na wozie. Czego życzę i Wam wszystkim.

przez artur1978 24 cze 2015, 18:50
steflin napisał(a):
steflin napisał(a):Witam wszystkich!
Czy stosował ktoś z Was mix escitalopram + tianeptynę.
Brałem wcześniej ponad rok samą Tialere, Tianesal, Aneptinex (w zależności co było korzystne cenowo) . Czułem się całkiem nieźle ale pod wpływem stresu pomimo tego wpadłem w ostrą deprechę. Potem bezskuteczne branie ponad pół roku citalopramu. Potem przejście na escitalopram 20 mg. Jakby lepiej trochę, lęki mniejsze ale brak motywacji i senność . Po ponad mięsiącu brania esci obniżyłem dawkę do 10 mg i dołączyłem Tialerę . Najpierw 2x potem 3x 12,5mg. Znaczna po tylko już sam nie wiem dzięki czemu ta poprawa?
Bo jeżeli dzięki Tialerze to żałuje , że zmarnowałem tyle czasu na experymenty z citalem.
Lepiej było dalej brać ją i przeczekać silną depreche.
Niestety nie znalazłem dzięki tym experymentom leku który pomógł by mi bardziej niż tianeptyna i uchronił przed wpadaniem w poważną deprechę pod wpływem stresu. A straciłem cenny czas i pieniądze, bo do pracy się nie nadawałem.

Pisałem o mixie escitalopram-tianeptyna, który brałem jakiś czas temu. Z tego mixu została mi tylko na dzisiaj tianeptyna. Niestety esci strasznie zamulał, usypiał więc poszedł w odstawkę po 3 miesiącach brania (wcześniej był sam citalopram przez 9 miesięcy bez wiekszych efektów).
Miałem też krótki 2-3 tygodniowy epizod mixu tianeptyny z 75 mg wenlafaksyny. Też poszła w odstawkę z powodu nadmiernej senności.
Jak na razie dla mnie najskuteczniejszym lekiem jest tianeptyna. Nie zawsze daje rade ale przez większość czasu spisuje się bardzo dobrze.
Widocznie moje stany lękowo-depresyjne mają podłoże w dysfunkcji układu dopaminergicznego.
Dobrze byłoby znaleźć całkowicie skuteczny dla mnie lek lub mix leków. Szkoda, że bupropion jest taki drogi.
Mam w planie jeszcze spróbować podwojenie dawki tianeptyny ale muszę znależć lekarza co nie bierze za przepisanie recepty tyle co za godzinę wizyty. Może ktoś zna takiego w Warszawie i okolicach? Bo jak dotychczas moje leczenie ogranicza się tylko do przepisywania leków
Ja na razie jestem zdecydowanie na wozie. Czego życzę i Wam wszystkim.

Kserujesz papiery idziesz do rodzinnego i tez Ci przepisze ze znizka

przez Patryk29 24 cze 2015, 18:52
steflin, Mialem to samo na escitalopramie, zamula, sennosc, brak motywacji, lipa, tez biore teraz tianeptyne w mixie z wenla.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez wisnia80 24 cze 2015, 19:28
Kurcze, ja mam dokładnie przeciwieństwo tego o czym piszecie. Duży napęd, i w głębi duszy czający się lęk.

Pytanko: dlaczego na ulotce od tany jest napisane aby nie spożywać alko? Na wenlie/sercie nie było wzmianki o alko.

przez Patryk29 25 cze 2015, 17:03
wisnia80 napisał(a):Kurcze, ja mam dokładnie przeciwieństwo tego o czym piszecie. Duży napęd, i w głębi duszy czający się lęk.

Pytanko: dlaczego na ulotce od tany jest napisane aby nie spożywać alko? Na wenlie/sercie nie było wzmianki o alko.

Znaczy, sie mozna walic. :mrgreen:

przez wisnia80 25 cze 2015, 21:20
Patryk29 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Kurcze, ja mam dokładnie przeciwieństwo tego o czym piszecie. Duży napęd, i w głębi duszy czający się lęk.

Co walić?

przez artur1978 25 cze 2015, 23:28
wisnia80 napisał(a):
Patryk29 napisał(a):

Co walić?

Ostrzezenie o alkoholu jest chyba standardowo na kazdym leku psychoaktywnym.
W badaniach and tianeptyna podkreslano bezpieczenstwo stosowania u alkoholikow , bo nie wchodzi w niekorzystne interakcje z alkoholem (najwyzej trzezwiejszy bedziesz) i nie ma wplywu na watrobe.

przez wisnia80 30 cze 2015, 15:46
Update. Minęły już chyba 2 miechy jak jestem na tiane. Coś co rzuca mi się w oczy to zanim zacząłem brać ten lek, miałem trzeźwość 100%. Ostatnimi czasy kilka razy się napiłem. Niby niegroźnie i nic się stało. Tylko strasznie odchorowywałem te pare piw na drugi dzień. Jakbym anticol brał, albo wszywkę miał.

przez artur1978 30 cze 2015, 16:44
wisnia80 napisał(a):Update. Minęły już chyba 2 miechy jak jestem na tiane. Coś co rzuca mi się w oczy to zanim zacząłem brać ten lek, miałem trzeźwość 100%. Ostatnimi czasy kilka razy się napiłem. Niby niegroźnie i nic się stało. Tylko strasznie odchorowywałem te pare piw na drugi dzień. Jakbym anticol brał, albo wszywkę miał.

Nie pamietam czy tez jestes alkusem, ale jesli tak to sam dobzre wiesz ze podazasz mroczna sciezka i bedzie duzo gorzej jesli nie zawrocisz,tianeptyna nie ma tu nic do rzeczy

przez Patryk29 30 cze 2015, 16:58
wisnia80 napisał(a):
Patryk29 napisał(a):

Co walić?

No o picie mi chodzilo. :mrgreen:

przez wisnia80 30 cze 2015, 17:27
artur1978 napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Update. Minęły już chyba 2 miechy jak jestem na tiane. Coś co rzuca mi się w oczy to zanim zacząłem brać ten lek, miałem trzeźwość 100%. Ostatnimi czasy kilka razy się napiłem. Niby niegroźnie i nic się stało. Tylko strasznie odchorowywałem te pare piw na drugi dzień. Jakbym anticol brał, albo wszywkę miał.

Nie pamietam czy tez jestes alkusem, ale jesli tak to sam dobzre wiesz ze podazasz mroczna sciezka i bedzie duzo gorzej jesli nie zawrocisz,tianeptyna nie ma tu nic do rzeczy

Jestem.

Wydaje mi się jednak coś tam ma. Na sertcie byłem spokojniejszy, nie targało tak mną, nie robiłem ludziom docinków.

Sortuj wg