TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

Re: super coaxil czy silny psychotrop

przez To takie czary... 01 sie 2010, 23:37
Brałem to 10 miesięcy, też 3x dziennie nie pamiętam czy tabletka miała 12,5 mg?
Ja nie miałem żadnych nudności ,byłem osowiały przed i po... (bez zmian)
Może nie tolerujesz tej substancji więc idź do psychiatry i niech ci zacznie to odstawiać?

Moja opinia i 2 psychiatrów jest taka że to lek o słabym działaniu i mało skuteczny "lek dla staruszek ".Ma chyba tylko jeden plus -omija wątrobę i nie jest tak szkodliwy w tym temacie.
Odstawiłem to bo szprycowanie się czymś co nie działa jest bez sensu...
Odstawianie tego cholerstwa powoli i tylko wg zaleceń psychiatry -bo będziesz miał dopiero jazdy !

Jeszcze tu są jakieś opinie:
http://forum-farmaceutyczne.org/coaxil- ... -t698.html

Nie popadałbym w skrajności i niech ci przepisze coś średnio mocnego -nie znam się na tym,niedoradzę...

Życzę ci zdrowia i cierpliwości.
To takie czary...

przez tomekkk24 02 sie 2010, 20:50
dzieki za odpowiedz teraz mam pytanie czy rezygnowac z leku co pozbawil mnie lęków hmmmm dostane nowy pewnie tez beda jakies fazy po nim i takie błedne kolo.nakrecam sie juz ze mam jakas jaskre ze mi sie obraz rozmazuje ale to chyba wina tych leków pojde do okulisty i znowu usłysze nic panu niejest i tak w kólko jedno nakreca drugie....ciezka chorobaaaaaaa :? :idea:

przez To takie czary... 02 sie 2010, 23:34
Nie wyszukuj sobie chorób których niemasz.
Jeśli coś tak słabego ci pomogło to może on ci przepisze coś innego /również słabego ale niebędziesz miał takich skutków ubocznych.
Już pisałem ci "Może nie tolerujesz tej substancji więc idź do psychiatry " i razem podejmiecie decyzje.
To takie czary...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sew333 03 sie 2010, 02:25
To takie czary... napisał(a):Nie wyszukuj sobie chorób których niemasz.
Jeśli coś tak słabego ci pomogło to może on ci przepisze coś innego /również słabego ale niebędziesz miał takich skutków ubocznych.
Już pisałem ci "Może nie tolerujesz tej substancji więc idź do psychiatry " i razem podejmiecie decyzje.

Ja biore coaxil od prawie 2 miechów i nawet nie czuje ,że go biore. Na początku tabletki do brania mialem 2 razy dziennie. Teraz mam 3 razy dziennie, ale tez sie zdarza ,ze po prostu zapomne wziąść tabletke. Jednak raczej biore regularnie. Ogólnie chyba sie czuje dobrze. Ostatnio jakoś zamulony, spowolniony jestem bardzo taki. Reakcje i rozumienie, mam z podwójnym zapłonem. Ale to napewno objawy nerwicy samej a nie leku takiego słabego. Nie bede zwalać winy od razu na lek, bo napewno to nerwica daje o sobie znać. A to nie jest żaden psychotrop , który zwala z nóg. To tymbardziej. Ogólnie polecam to lekarstwo , bardziej sie chce żyć. Mniej myślisz o trapiących cie problemach w rzeczywistości. Jednak mnie i tak męczą dodatkowo natrętne myśli. To już inna bajka. I tutaj powinienem stosować jakiś lek psychotropowy, ale tak jak pisałem we wczesniejszych tematach , boje sie zażywania , ze względu na przeczytane różne opinie i tak dalej i tak dalej. Poza tym , gdzieś 2 miesiące temu po 4 dniach zażywania Parogenu fatalnie się czułem, więc go odstawiłem.
Nie wiem co teraz dalej robić. No nie moge tak wegetować bez czynnie z nerwicą. Aktualnie szukam pracy. Jestem zarejestrowany w urzędzie pracy. Chodze na terapie pogłębioną problemu alkoholowego. Etap podstawowy ukończyłem.
Ale teraz myśle by rozpocząć terapie na temat nerwicy, bo aktualnie właśnie ona mnie dotyczy. A alkohol już jest daleko za mną , nie pije 2 lata i czuje się na siłach by nie pić, najlepiej do końca życia, bo wiem,że nie moge. Do alkoholu w ogóle mnie nie ciągnie. Także teraz zostaje nerwica , do pokonania:) A wiem,że jestem fajnym gościem , i będe idealny jak wylecze tylko tą cholerną nerwice. Tylko to gówno zostało!:/ Mam za zadanie: Opanować nerwice, pozbyć się jej. Szukam rozwiązań. Chemii się boje i leków. Albo jednak spróbuje , zaryzykuje.... chociaż nie chciałbym się pookaleczać po tym, albo nie zabić kogoś;d <HEHE>

przez To takie czary... 03 sie 2010, 14:26
sew333 nie wystarczy chodzić na terapię ,trzeba brać w niej udział -fascynujące rzeczy ludzie piszą tutaj:
psychoterapia-dziala-czekam-na-ka-dego-posta-z-wasza-opinia-t4853.html
To takie czary...

przez sew333 04 sie 2010, 00:30
TO takie czary , dzieki fajny link:) <cmok>!

A poza tym ostatnio zaczynam słuchać troche innej muzy . Jestem spokojniejszy jakoś. Zapominam o nerwicy.
Wcześniej słuchałem psychodelicznego ROCKA z lat 60' i początku 70, a szczególnie PINK FLOYD. Wszystko nagrywane było pod wpływem narkotyków ( szczególnie popularne było LSD ). Te dżwieki psychodeliczne itd, teksty itd , naprawde można było odczuć faze. Teraz slucham troszke spokojniejszej muzyki.

przez To takie czary... 05 sie 2010, 18:33
sew333 napisał(a):A poza tym ostatnio zaczynam słuchać troche innej muzy . Wszystko nagrywane było pod wpływem narkotyków ( szczególnie popularne było LSD ). Te dżwieki psychodeliczne itd, teksty itd , naprawde można było odczuć faze.
Dobrze zrobiłeś -po co potęgować coś czego chcesz się pozbyć.

Podrzucam ci kolejny link -TYLKO BEZ <CMOKANIA>!
Tu znajdziesz napewno coś dla siebie:
piosenki-ktore-was-uspakajaj-daj-si-e-t16117-14.html
To takie czary...

przez miko84 06 sie 2010, 09:22
Coaxil zmniejsza odpowiedź organizmu na stres, co może być pozytywne w depresji i nerwicy.
miko84

COAXIL

przez twinpeaks 12 sie 2010, 23:09
lekarz przepisal mi COAXIL mam 25 lat,jak to dziala,pomaga,?????????????/???

biore juz 3 dzien nie czuje sie zle,0 skutkow ubocznych,biore 2 tabletki dziennie,lekarz przepisal mi kuracje 2 miesieczna.

Re: Coaxil

przez megan46 23 sie 2010, 12:01
Cześć,jestem tu po raz pierwszy.
Mam pytanie o coaxil. Czy ten lek w przypadku kiedy mam różne dziwne objawy związane z sercem (prawie zawsze słyszę swoje tętno w głowie),raz mi zwalnia, a czasami następuje po sobie kilka uderzeń szybszych i znowu powraca do swojego rytmu, czasami się zatrzymuje na chwilkę,czy ten lek nie nasili objawów. Może ktoś z Was miał do czynienia z taką formą nerwicy? Dodam,że miałam holter i nic nie wykazał.

Re: Coaxil

przez Agusiek 09 lis 2010, 22:06
Mi Coaxil w ogóle nie pomógł, lęki mi nie minęły. Na mnie w ogóle nie działa. I przestałam go brać a brałam rano i na noc po 1 tabletce.
"Nasze życie jest tym, co zeń uczynią nasze myśli" - Marek Aureliusz

przez luciana 13 lis 2010, 19:52
Coaxil jest uznawany za jeden ze słabszych leków, Ja go biorę rok czasu minie nie długo i dobrze działa na mnie, mogę w końcu zapanować nad tą gonitwą myśli, lęk średnio wycofuje, dlatego biorę dodatkowo afobam. Coaxil naprawdę jest jednym z nowoczesnych leków nie powoduje uzależnienia i łatwo go odstawić. Działa bardzo bardzo powoli ale działa. I jak każdy lek ma swoje skutki ubczoczne. Jest ok ale na słabą depresje, i nerwice. To dobry lek na natręctwa chociaż ja ich nie mam. :) Ospała byłam tylko na początku brania, późnij sie czułam jak bym go wogóle nie brała...

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 14:55
tomekkk24,

Coaxil to jest najslabszy znany mi SSRI. Nudnosci prawdopodobnie masz, bo krotko go bierzesz. SSRI stabilizuja swoje dzialanie po ok 5 tyg. Wytrzymaj.

wola człowieka jest jego niebem

przez El Chupacabra 14 lis 2010, 16:16
Marek77 napisał(a):Coaxil to nie SSRI tylko atypowy TLPD

Faktycznie :shock:

wola człowieka jest jego niebem

Sortuj wg