TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Patryk29 22 lut 2015, 21:07
benzowiec84, O /cenzura/ haha :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez lunatic 22 lut 2015, 21:31
jest jeszcze bioenergoterapia, ja byłem i czulem sie lepiej 1 dzień, trzebaby chodzić co 2 dni

przez miko84 23 lut 2015, 08:27
Jednak już "wkrótce" te nowe leki na glutaminian, więc chyba jeszcze poczekam. Apropo depresji to wszystkiego najlepszego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją ;) Zdrowia.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 23 lut 2015, 09:27
Chłopaki, a jak se "ruchniecie" od czasu do czasu to depresyjka nie mniejsza? :mrgreen:

przez Patryk29 23 lut 2015, 12:38
Mieliscie jakies skutki uboczne na poczatu stosowania tianeptyny??
np. oslabienie, zmeczenie, uczucie omdlenia - omdlenie, jesli tak to ile to trwalo.?

pozdro.

przez Dark Knight 23 lut 2015, 14:16
Ma ktos na zbyciu niech pisze na priv

przez wisnia80 23 lut 2015, 14:28
hehe :-)

przez artur1978 23 lut 2015, 19:38
miko84 napisał(a):Czytanie nie musi sprawiać przyjemności, może być objawem desperacji i poszukiwania pomocy. Nie oglądam za to nic, nie słucham muzyki, nie gram, nie zajmuje sie dawnymi pasjami, nie wychodzę z domu, nie spotykam się z ludźmi. Kiedyś moje życie wyglądało zupełnie inaczej. Nie jest dobrze. Co do diagnoz to większośc wywiadów, testy psychologiczne, u pewnych lekarzy długo się leczyłem. U jednego parę lat, wiele razy u niego byłem, aż wyczerpały mu się opcje. Później zaczęłem czytać i szukać samemu pomocy. Moje czytanie ka jeden cel - by sobie pomóc. Kasy z tego nie będzie, chyba że zostane jakimś szamanem w buszu :)

ja na twoim miejscu probowalbym zresetowac ukald nagordy ibogaina albo apomorfina ewentualnie naltrekson w niskich dawkach.
Po cholere sie truc jak leki nie dzialaja?

przez miko84 24 lut 2015, 09:05
Nie wiem skąd miałbym te leki wytrzasnąć :) Mam dość eksperymentowania, potrzebuje stabilizacji na leku który najlepiej u mnie działa, czyli mirtazapinie. Na razie drugi dzień na czysto, czuję się dobrze, chociaż czuć jeszcze serotoninę z leków które brałem dotychczas, potrzeba więcej czasu by całkiem zeszły z organizmu.
miko84

przez Patryk29 24 lut 2015, 16:12
Ponawiam pytanie, mieliscie jakies skutki uboczne na poczatku stowania tego leku ??, jesli tak to jakie i jak dlugo trwaly??

przez wisnia80 24 lut 2015, 22:06
Patryk29 napisał(a):Ponawiam pytanie, mieliscie jakies skutki uboczne na poczatku stowania tego leku ??, jesli tak to jakie i jak dlugo trwaly??

Kolo dobrze się czujesz? Przecież ludzie pisali, i w tym też ja, nadmierne podenerwowanie. Ty też mnie wkurzyłeś, swoim głupim pytaniem. :mrgreen:

przez Patryk29 24 lut 2015, 22:19
Jakos nie zauwazylem zeby ktos odpisal, poddenerwowanie, to akurat normalka przy tym leku, chodzilo mi o inne skutki uboczne, pisalem do servier Polska odnosnie stosowania tianpetyny razem z ssri i nie ma zadnych przeciwskazan do laczenie tego z ssri, napisali, ze to zalezy od lekarza prowadzacego, a wszystkie interakcje tianeptyny z innymi lekami, sa zamieszczone w ulotce.

-- 24 lut 2015, 22:21 --

wisnia80, a tak przy okazji to gówno mnie interesuje czy sie wkurzyles czy nie, zostaw to info dla siebie :mrgreen:

-- 25 lut 2015, 00:24 --

https://blogblizej.wordpress.com/catego ... pres-anty/

przez wisnia80 25 lut 2015, 08:10
A może przy tym leku, powinno się dorzucić coś po czym będzie większa produkcja serotoniny? Żeby, mówiąc po chłopsku też się więcej wchłaniało.

A co do tego podenerwowania i agresji, to tak jakby to było związane z tym badaniem u szczurów - większa agresja związana z mniejszą ilością serotoniny.

No chyba że jeszcze, ten lek ma tak po prostu działać, czyli wyciągać ludzi z depresji poprzez ***urwa. :mrgreen:

przez miko84 25 lut 2015, 09:28
Przecież teoretyczne ew. działanie leku jeśli opieramy się na zwiększeniu wychwytu będzie się brało ze zmniejszenia ilości serotoniny na synapsach więc dodawanie rzeczy które ją będą zwiększać wg. mnie jest trochę bez sensu.

Zdenerwowanie i większa agresja nie są niczym złym jeśli nie przybierają patologicznych form (np. przemocy fizycznej, chociaż i złym słowem można mocno ranić), faceci byli od zawsze tacy, to dziś jest jakiś dziwny świat który postrzega wszelkie formy agresji czy złości jako coś bardzo negatywnego. Czasami taki kop, impuls czy wstrząs są potrzebne by się ogarnąć.
miko84

Sortuj wg