TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

Re: Coaxil

przez zuźka76 15 cze 2010, 09:57
sew333 napisał(a):No ja bralem jakis czas temu PAROGEN ( ojezu ) . Rzucilem to po 5 dniach po fatalnych stanach. Jednak wciąż mam otepienie, zamyślenie, nie moge myśli skupić, rozkojarzenie, po prostu nie czuje sie swojo. Głowa mi peka. Ide gdzies do sklepu to nagle zapominam co mam wziasc, wszystko mnie rozprasza, głupio sie patrze w jedne punkt jakbym nie wiem co zobaczył. Po prostu czuje maxymalne zwolnienie i reakcja jest zwolniona. Musze 2 razy popatrzyć by skumać coś. Tak samo w relacjach. Masakra. I mimo to ,ze leku nie biore, wciąz to mam. Nerwica zapewne? BO Depresja to nie wiem, spać mi sie nie chce i rozgadamy jednak jestem mimo tych objawów. Zakrecony jestem jak OHOHOHO.
Wiec od niecalego tygodnia biore COAXIL ( tak samo jak w 2008 roku ) i wciąz poprawy nie widze, ale moze COAXIL jeszcze nasila te objawy? Tak czytalem ,ze moze byc takie otepienie itd. ALe biore go ze wzgledu na to,ze w 2008 roku bralem go przez kilka miesiecy i naprawde mi pomógł , prace znalazlem i bylo ok. A teraz znowu złe stany;( I nie nadaje sie do pracy. Narazie zaufam temu COAXILOWI zobaczymy, moze sie wchłania jesszcze. Albo nerwica jest bardzo silna. No ale jest tak jak wam napisałem. Widzicie pewnie nawet po stylu tego pisania ,ze jestem zakrecony:)
Dobra odpisz ktos:)

Ano, niecały tydzień brania coaxilu to jeszcze nic...troszkę więcej czasu niestety potrzeba. Jestem cholernie niecierpliwa i chciałam zeby działalo od razu już...ale nie!..Jednak w końcu zaczęło działać...głownie straszne lęki z leksza minęły, no i śmieję się bardzo często. Po coaxilu nie jestem jakaś dziwna, jak byłam po innych lekach, zupełnie nie byłam sobą, gadałam jakieś głupoty i dziwnie się zachowywałam, czasem nawet jakbym nie pamiętała co robię...wstyd!..teraz jest ok, a coaxil sukcesywnie nadal biorę, tak jak mi to zalecił lekarz. Życze więc cierpliwości;)!!!
...płyń pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci...

przez sew333 15 cze 2010, 14:51
Wczoraj bylem u innego psychiatry, rozmawialem z godzine. Wg moich objawów , powiedzial ze mam nerwice obsesyjno impulsywną? Tak dobrze zapamietalem? I powiedzial,ze radzilby mi isc do szpitala , na zdiagnozowanie i wlasnie dobranie odpowiednich leków, a nie probówanie non stop w domu i dopasowywanie non stop. Mam tydzien na przemyslenia. Ale mówie. Boje sie szpitali , cholera. Moze jednak mi pomoze ten coaxil i wychodzenie na dwór do ludzi??? Wiem,co teraz powiem jest żałosne ale zapisalem sie na ulotki by stac i je rozdawać ludziom , moze jakos dojde do siebie no i oczywiscie coaxil.

PS.
Tez temu lekarzowi mowilem,ze latwo sobie różne rzeczy wmawiam, nakrecam sie. Np boje sie choroby psychicznej i mam obawy jakies przed omamami. I podobne. I wlasnie nazwal to jakoś nerwicą impulsywną obsesyjno chyba. No i mam natrectwa.
CO wy na to>?

przez miko84 15 cze 2010, 15:05
Po pierwsze to nie jest żałosne, ten krok z zapisaniem się na rozdawanie ulotek może Ci pomóc i może się przełamiesz. Dobrze dla Ciebie, że próbujesz, że masz odwagę. Daj coaxilowi czas. Pozdrawiam.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sew333 15 cze 2010, 15:39
Dzieki za zrozumienie ! Czuje sie kiepsko ale ide, bo wiem,ze siedzenie w domu i pograzanie sie ,moze jeszcze pogorszyć stan

przez zuźka76 15 cze 2010, 16:41
sew333 napisał(a):Dzieki za zrozumienie ! Czuje sie kiepsko ale ide, bo wiem,ze siedzenie w domu i pograzanie sie ,moze jeszcze pogorszyć stan

Dokładnie. Siedzeniem w domu można nabawić się dodatkowych niepotrzebnych czarnych myśli...Lepszy nawet długi spacer, a ulotki to dobry pomysł, jednak nie jest tak źle skoro masz jakąkolwiek motywacje, gratuluję. Będzoe dobrze. Pozdrawiam ciepło.

przez jarosz 25 cze 2010, 10:06
Hej,ja biorę coaxil od dwóch miesięcy.Brałam tabletkę dziennie,ale moje stany lękowe znowu mnie naszły i biorę teraz przepisowe trzy tabletki(od tygodnia).Samopoczucie takie sobie, kołatają mną lęki,ale nie tak silne jak przy braniu jednej tabletki.Nie wiem więc czy poczekać jeszcze na efekt tego coaxilu przy braniu 3 tabletek(jak tak to ile czekać) - czy zmienić na inny lek,który dostałam wczoraj -Mozarin - od innego psychiatry(nie przyznałam się,że brałam nieprzepisową dawkę). Dostałam również Zomiren i chciałabym się Was spytać czy ewentualnie jakbym została przy coaxilu to czy można go połączyć z Zomirenem?I czy Zomiren to to samo co Afobam?

przez zuźka76 26 cze 2010, 09:55
jarosz napisał(a):Hej,ja biorę coaxil od dwóch miesięcy.Brałam tabletkę dziennie,ale moje stany lękowe znowu mnie naszły i biorę teraz przepisowe trzy tabletki(od tygodnia).Samopoczucie takie sobie, kołatają mną lęki,ale nie tak silne jak przy braniu jednej tabletki.Nie wiem więc czy poczekać jeszcze na efekt tego coaxilu przy braniu 3 tabletek(jak tak to ile czekać) - czy zmienić na inny lek,który dostałam wczoraj -Mozarin - od innego psychiatry(nie przyznałam się,że brałam nieprzepisową dawkę). Dostałam również Zomiren i chciałabym się Was spytać czy ewentualnie jakbym została przy coaxilu to czy można go połączyć z Zomirenem?I czy Zomiren to to samo co Afobam?

Biore coaxil od kilku miesięcy. 3 tbl. dziennie. Do tego dostalam Bellergot, takie lekkie uspokajajace tabletki, ale szczerze powiem niekoniecznie pomagaly. Dlatego biore Zomiren. lekraz mi je przepisał bardziej na sen. Ale ja biore go kiedy dostaje leków i trzesawek...w ciągu dnia. Mam zomiren 1 mg, i taka tabletka sobie pomagam. Jesli lekarz mi je przepisał to chyba mozna łaczyc z coaxilem....

przez frytka 26 cze 2010, 21:38
Też mi to przepisano 3x dziennie łykam od 2 tygodni. Pierwszych parę dni heh było niesamowitych - chodziłam po ścianach miałam taką energię... potem łup w dół i tak jest do teraz. Jestem otępiała i przygaszona. Mam nadzieję, że minie.
Anioły są wśród Nas

przez jarosz 29 cze 2010, 15:55
Tak,nawroty są najgorsze.Bierzesz leki,pomagają ci,czujesz się lepiej,mniej obaw,lęku,strachu,a potem to świństwo nagle łapie i znowu wpadasz w dół.I nasuwa się pytanie..po co je brać?Ja w piatek lecę na prywatną wizytę do jeszcze innego psychiatry.Chcę zmienić ten coaxil.

przez thbthb 29 cze 2010, 20:16
Jarosz i Conrado31...
Zomiren = Neurol = Xanax = Afobam = ALPRAZOLAM (substancja)

Dlatego dziwię się, że lekarz zapisał Conrado31 ten sam lek...
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez etien 29 cze 2010, 23:07
mało czułam ten lek, zresztą on jest podobno dość lajcikowy! Trochę chyba pomagał - brałam go na nerwicę natręctw i lęki były mniejsze. Jednak miłam straszną depresję jak go brałam. Jakiś dziwny stan nie posiadania emocji, obojętność to było przerażające. Pamiętam, że z początku z powodu takiego dziwnego stanu bezemocjonalnego wpadłam w panikę i poczułam straszne przerażenie, że aż miałam ochotę oddać się w rece lekarzy w szpitalu. Ale minęło samo... ;) Efekty uboczne to zaparcia, straszne zaparcia - bałam się, że bez lewatywy się nie obejdzie ;)
Niesamowita, nieodgadniona i jakże samotna,
Niewzruszona, a jednak płacze…
Potrzebuje, choć się nie przyznaje,
Ona tęskni i chce…

przez sew333 07 lip 2010, 21:10
Od miesiaca biore, coaxil , 1 tableta rano i 1 wieczorkiem. CHyba nawet nic nie poczułem, a może poczułem a o tym nie wiem?
Jednak od dzisiaj dawke zmieniłem , 1 rano , 1 popołudniu , 1 wieczorkiem. Mam nadzieje,ze sie polepszy. Nerwice mam silną cholera, ale o tym juz pisalem wczesniej i tez o przygodzie nieprzyjemnej z Parogenem. Bo wiem ,że to jest delikatny lek ten coaxil , ale ja sam jestem bardzo wrażliwy i delikatny, wiec moze wystarczy i dziala na mnie ok. Niech ktos napisze:)

Dzisiaj juz wziąłem tą drugą po południu ( 3 bedzie przed pójściem spać) ale czuje jakąś dziwną euforie, jakby objawienie czegoś, jakieś szczescie ukryte.
Dziwne albo to przez muzyke , albo nakrecenie , albo nie wiem sam. Mam ochote wyjść na balkon , patrzeć w chmury i udawać ,że sie wznosze.

Aha od paru dni mam niestety, tak,że jak juz sie ściemnia, niebo sie robi czerwone ( właściwie zachód słońca ) to jakoś bardzo depresyjnie sie czuje. Tylko wtedy. W dzień albo w nocy już ok.

przez frytka 07 lip 2010, 21:26
etien, też się tak po tym czuję - obojętna. Jednak mam straszne huśtawki nastroju. Z obojętności potrafię wpaść w głębokiego doła. I mam skłonności samobójcze...
Anioły są wśród Nas

super coaxil czy silny psychotrop

przez tomekkk24 01 sie 2010, 21:49
Witam lekarz przepisał mi coaxil 12,5 mg 3 razy dziennie łykam to lęki mi ustapiły ale po tym specyfiku czuje sie jak nacpany spiacy osowiały i mam ciagle nudnosci fuuuuu lekarz mi mówil ze to super lek jest i ze nie zamula a tu co?masakra łaaze po nim jak po 5 piwach.czy to az tak silny lek jest?tez was tak muliło po nim?poradzcie cos?przerwac braniee czy brac dalej..... biore dopiero od tygodnia ale pokonuje mnie to :( MAM DOSC TEJ NERWICY JUZ CHCEM NORMALNIE ZYC :cry:

Sortuj wg