TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Ojciec Świecki 26 gru 2014, 21:10
Następną wizytę mam dopiero 21 stycznia.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

przez Psychoanalepsja_SS 26 gru 2014, 21:10
Na fundusz chodzę.

Co nie zmienia faktu, że jesteś klientem. Za Twoją wizytę wypłacana jest kasa lekarzowi.

przez Kalebx3 26 gru 2014, 21:13

no to bardzo wspólczuję męczyć się na tym leku jeszcze tyle czasu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ojciec Świecki 26 gru 2014, 21:15
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
Na fundusz chodzę.

Co nie zmienia faktu, że jesteś klientem. Za Twoją wizytę wypłacana jest kasa lekarzowi.

Niby tak, ale nie moja.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

przez Psychoanalepsja_SS 26 gru 2014, 21:16
Niby tak, ale nie moja.

Twoja też i Twojej rodziny, i Twoich przyjaciół i znajomych - podatki. Poza tym gdyby ludzie do nich nie chodzili, to by byli niepotrzebni i nawet budżet państwa by ich nie utrzymywał.

przez lunatic 26 gru 2014, 21:35
Kalebx3 napisał(a):

lek może i jest dobry w przypadku gdy nie potrzeba stłumienia emocji, bo on tego nie robi
jak jest depresja albo stany lękowe wywołane niemożliwością poradzenia sobie z emocjami branie tego leku wydaje się bezcelowe

przez Ojciec Świecki 26 gru 2014, 22:04
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
Niby tak, ale nie moja.

Twoja też i Twojej rodziny, i Twoich przyjaciół i znajomych - podatki. Poza tym gdyby ludzie do nich nie chodzili, to by byli niepotrzebni i nawet budżet państwa by ich nie utrzymywał.

No nie, bo ja nie płacę składki na NFZ.

lunatic napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):

lek może i jest dobry w przypadku gdy nie potrzeba stłumienia emocji, bo on tego nie robi
jak jest depresja albo stany lękowe wywołane niemożliwością poradzenia sobie z emocjami branie tego leku wydaje się bezcelowe

No ja właśnie nie wiem. Z pewnością jest inaczej. Nie jest lepiej, nie jest też, chyba, gorzej. Jest inaczej. Nadal się źle czuje. Tylko jakiś taki bardziej zrezygnowany.

~Nicolae Ceaușescu

przez lunatic 26 gru 2014, 22:26
ja go odstawiłem po miesiącu bo nie dawałem już rady z samopoczuciem, z tym że nie wiem czy lek go pogorszył czy pogorszyło sie samo przez to ze po prostu lek jest za słaby
ma taki plus ze nie daje prawie zadnych skutków ubocznych w porównaniu do SSRI i to mnie juz któryś raz z kolei do niego przyciągnęło, no ale też któryś raz z kolei musiałem go znów odstawiać

przez wredny 27 gru 2014, 19:40
Stosował ktoś większe dawki tego leku, 3-4x37,5-50mg?

przez choinka 27 gru 2014, 22:38
Witam Wszystkich! jestem nowy na tym forum. Od roku czasu leczę się na depresje z lękiem-bez żadnej poprawy,a wrecz przeciwnie-deprecha sie pogłebia. A brałem już sporo leków m.in. paroxetyne, sertraline, pramolan,citalopram, chlorprotiksen, klomipramine, kwetamine, doxepine, teraz biore mianseryne 4,5 tygodnia.wszystkie leki brałem po minimum 6 tygodni. I niestety lęki są większe, rozdrażnienie po kazdym z leku jest masakryczne. Co moze byc nie tak? czy warto spróbować coaxil czy lepiej aglomelatyne?.Może coś jest nie tak z dopaminą? Proszę o pomoc jeżeli ktoś w miare się na tym zna.Dziekuję z góry.

przez lunatic 19 sty 2015, 00:57
dostałem po 2 tabletkach Coaxilu potwornej tachykardii a po pół godziny napadu paniki i drgawek, niech to kur... jasny szlag trafi, mam dosc tego popierdolonego leczenia, ku...mac po takim słabym leku, ja pier.... co to ma być, po wszystkim czego nie tkne napady paniki, do szpitala nie moge isc bo rodzina gada ze mnie po tym z pracy zwolnia i mi jakąś pier... joge zaleca, nie no to sie w pale nie miesci, jak mozna miec tak spieprzony układ nerwowy :pirate:

-- 19 sty 2015, 14:15 --

dzwoniłem do Serviera, faktycznie mieli zgłaszaną tachykardie po Coaxilu

przez wisnia80 24 sty 2015, 19:17
Wskakuje dziś na tiane, ogólnie mam dosyć stresującą sytuację życiową - lęki. Ciekawe jak zareaguję.

-- 25 sty 2015, 12:32 --

Czy tiane trzeba brać o równych porach? Czy pi razy oko?

przez lunatic 25 sty 2015, 17:07
ja biore byle jak

przez choinka 25 sty 2015, 17:25
Ja biore od 4 dni, do tego chlorprotiksen 3*15mg. leczę sie na depresje lękową. Próbowałem już sporo leków bez żadnej poprawy. Jak dotąd na coaxilu mało skutków ubocznych- pobudzenie nawet spore ale chlorprotkisen i krople uspokajajace(dobra w skladzie jest lawenda -dziala na gaba i troche wyluzowywuje)oczywiscie troche wiecej daje kropli:) o tego bóle miesni-masc rozgrzewajaca.Pozatym lekka dezorientacja.Lęki są jakie byly, ale humor troszke lepszy-moze autosugestia, a może dopa dziala lekko. Pozdrawiam i poinformuje za kilka dni jak dalej idzie leczenie. oby w koncu cos zadzialalo:)
Anafranil 150mg , Mirtazapina, 60mg Fluanxol 3mg, Lamotrygina 200mg i nic z tego:(

Sortuj wg