TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Krilan 18 sie 2006, 21:55
no to mnie pocieszyliście :( , poco oni wogule to przepisują, ciekawe cobędzie jak odstawie cloranxen

Coaxil....

przez Lu_80 20 sie 2006, 18:30
Przykro mi, ale po Coaxilu miałem brak reakcji na ten lek. Nie zniechęcam. Spróbuj. Każdy inaczej reaguje na leki....
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez weronika 21 sie 2006, 16:29
coaxil to naprawdę gó*** bra łam przez pół roku a mój stan tragicznie się pogorszył

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez forever 05 wrz 2006, 19:13
Dlatego lekarze go lubią bo ma dobrą reklamę w czasopismach i nie ma działań niepożądanych (nawet alkochol) można pić.
wybaczyć to znaczy wszystko zrozumieć

przez Krilan 06 wrz 2006, 18:40
forever napisał(a):Dlatego lekarze go lubią bo ma dobrą reklamę w czasopismach i nie ma działań niepożądanych (nawet alkochol) można pić.

Myślisz że reklama działa aż tak mocno?? a gdzie racjonalizm, wkońcu to medycyna i chodzi o zdrowie człowieka? Biorę go już 4,5 tygodnia i czuję różnice, ale małą (może to efekt placebo hehe).

nie zgadzam się

przez Hagawrot 08 wrz 2006, 19:58
w okresie b. silnego lęku, coaxil naprawdę na mnie działał, na każdym forum widzę wypowiedzi typu - Placebo. Ja stosowałem gdy lęk był naprawdę nie do zniesienia i pomagało mi to bardzo.

Edit:
Już nie wiem, czytam te wasze posty, myślę że to zależy głównie od człowieka na jednego zadziała, na drugiego wcale, na mnie akurat zadziałało i nie sądzę aby to była siła reklamy (o której nic nie wiedziałem) czy siła placebo (efekt był naprawdę zauważalany i silny ). Natomiast jeżeli Ty nie czujesz poprawy poprostu odstaw ten lek...

Pozdrawiam

przez KrzysztofT 11 wrz 2006, 16:50
Ja to brałem przez miesiąc i wyjątkowo źle się czułem. Nie jestem w 100% pewien, czy to było związane z tym lekiem, ale przez prawie 2 tygodnie budziłem się z płaczem. Wstawałem z "wyrka" siadałem na nim i płacz. Do tego dochodziło uczucie ciężkiej głowy. Jakby ktoś wsadził mi tonę ołowiu do głowy. Sztywnienie karku i uczucie jakbym "wypił 1/2 litra". Nie mogłem praktycznie nic robić. I ciągłe natrętne myśli. Odstawiłem to badziewie i po 5 dniach to o czym pisałem przeszło. :o
Ostatnio edytowano 12 wrz 2006, 16:59 przez KrzysztofT, łącznie edytowano 1 raz

Do KrzysztofT

przez Hagawrot 11 wrz 2006, 18:34
nie wiem...
Ja teraz znowu zacząłem brać coaxil (lekka depresja) i czuje poprawę.
To jest moja obiektywna wypowiedź na temat tego leku.
U mnie np. nie powoduje on żadnych efektów ubocznych, czy to fizycznych czy to psychicznych. Ważną rzeczą jest dla mnie to że nie czuje przy nim np. senności co działo się przy pramolanie (dosłownie zapadałem w śpiączkę ).
Objawy który ty na przykład opisujesz u mnie wystąpiły właśnie po pramolanie i po Neurolu. Myślę że, zależy to od człowieka. Ja mogę z czystym sercem polecić ten lek.

przez slipek 12 wrz 2006, 17:08
Od pewnego czasu mam dziwne stany czuje ze cos wgniata mnie w ziemie i zaraz umre.. wszystkie badania wyszlo ok... poszedlme do psychiatry.. dostalem COAXIL... mam andzieje ze pomoze...Wczesniej internista kazal mi brac Hydroxyzinium- nie pomaga- tylko zamula dziwnie..
Just a SLIPEK ;-]

przez no.name 19 wrz 2006, 23:08
Coaxil był pierwszym lekiem, który brałam na depresję. Dostałam go jeszcze od neurologa. Jest bardzo słabiutki. Efekt był taki, że po kilkumiesięcznym braniu tego leku, wpadłam w ciężką depresje.

Lekarz psychiatra, do którego trafiłam, powiedział, że to jest placebo.

Wpływ leków na plemniki. Zapłodnienie.

przez Krzysztof 21 lis 2006, 17:54
mam pytanie, czy ktoś wie czy branie leków (biorę coaxil) może mieć wpływ na zapłodnienie, tzn., czy coś grozi dziecku zapłodninemu podczas brania leków? Prosze o powazne odpowiedzi
pozdrawiam

przez Krzysztof 22 lis 2006, 09:44
Agniecha 1 , załż wątek afobamu w indeksie leków, to może ktoś odpowie, ja osobiście nie znam tego leku

przez Plejady 09 gru 2006, 18:43
Po 7 tygodniach łykania coaxilu moge powiedziec, ze z depresja radzi sobie naprawde dobrze jednak ja pierwsze efekty odczulem dopiero po okolo 4 tygodniach. Ciezko natomiast powiedziec o poprawie sytuacji przy lękach i stanach lękowych. Co do skutkow ubocznych to wydaje mi sie, ze spadla i to dosc znacznie moja koncentracja i "szybkosc myslenia". Tak czy tak nie zaluje, ze wcinam te pastylki bo wkoncu po dluzszym okresie przebywania w depresji zdarza mi sie szczerze zasmiac ;)
"Cóż piękniejszego nad niebo, które ogarnia wszystko co piękne"
Mikołaj Kopernik
"Samotność - jakaś Ty przeludniona"
Stanisław Jerzy Lec

przez Flame 10 sty 2007, 19:54
Czesc:)
ja biore Coaxil, juz 3 raz ... Nie mam raczej silnych niepozadanych objawow, oprocz bolu glowy... tia, to nie jest przyjemne... Mysle, ze jednak jakos to mi przejdzie, dopiero 2 dzien brania... :) Na razie sie nie poddaje ... Pozdro :) i 3 maj sie :)

Sortuj wg