REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 03 sie 2012, 20:28
qrulewna, cieszę się,ze czujesz się tak dobrze.ja miałam zaparcia,ale brałam błonnik i było ok też mi pomógł edro,wyciągnął mnie zestanu totalnego wyczerpania fizycznego i psychicznego juz myślałam,ze jestem na coś chora ,bo najmniejsza czynność to był ogromny wysiłek w mixie z Seronilem.
Ten zestaw postawił mnie na nogi,nic innego nie pomogło.Natomiast na lęki fluo raczej odpada,może je wręcz nasilić.
Pozdrawiam.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 03 sie 2012, 20:48
a dla mnie Edronax ( w dawce max. 2mg) daje bardzo silnego kopa ,bardziej fizycznego niż psychicznego.
Zawsze stosowałem go tylko jako dodatek do parogenu i było OK.
Najgorsze po tym leku były megazatwardzenia. Błonnik nie pomagał ;maślanka i sok z kiszonej kapusty bardzo znikomie. Pewne znaczące zadanie wypełniała tylko sól magnezowa ( siarczan magnezu). Ale dla zdrowia wszystko idzie przeboleć ,przetrzymać,przezwyciężyć!
Pozdro.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 05 sie 2012, 08:59
cytrynka84 a ja byłam na chodzie(dziecko sklep dom sprzątanie) i sajko nie chciała mi dac edro.ale wyprobowałysmy w 3 turze doboru lekow wszystkie oprocz cito i nic nie pomagało.i dała mi edro.i pomogło.a znalazłam jednego uboka-cały czas bolą mnie piersi jak przed okresem.0!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 05 sie 2012, 10:57
Kalebx3, nie wiedziałam o takim zastosowaniu soli magnezowej,dobrze wiedzieć
Mi pomagał Colon C( naturalne źródło blonnika-zmielone nasiona babki Plesznik),działał super,a brałam 4 mg rebo.zawsze w mixie z SSRI,a nawet z SNRI
qrulewna, fajnie,ze Ciebie tak ten lek wyciągnął .Piersi mnie nie bolały,może to nie od edronaxu.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez faeton 05 sie 2012, 14:11
Ostatecznie na zaparcia doby jest Bisacodyl, jest tani i skuteczny, 2-3 tabletki na raz.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 05 sie 2012, 15:44
na ataki paniki pomogło.i na nerwicowe podjadanie...ale na fobie społeczną nie bardzo.nadal nie mam zbytniej ochoty na rozmowy, na wspólne siedzenie na ławce (mamy siedzą dzieci sie bawią)itp a jak juz rozmawiam to nie siedze!, i bywa ze się jąkam,zacinam.na całe szczęscie juz potrafię nad tym zacinaniem sie przejsc do porzadku dziennego i dalej rozmawiac.
więc liczę na dołozenie czegos i zmniejszenie edro(i tak musze pic 2 kawy dziennie).i zmiane triitico moze.spię po nim niby dobrze.. ale budze sie z podkrązonymi oczami i musze kawe pic.
zobaczymy 14-sajko wizyta

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 05 sie 2012, 16:01
qrulewna, na ataki paniki,pomógł Tobie Edronax?? To trochę dziwne(choć nie niemożliwe) bo jeśli pobudza,to wynikałoby,ze może wręcz lęki nasilić,wywoływać je,ale co organizm to inna reakcja .Bierzesz coś jeszcze np.Zomiren itp .?
Pozdrawiam.

-- 05 sie 2012, 15:12 --

faeton, dobry jest też Senefol i tani ok 5zl za op. 20 szt.
3 tabl. przed snem,ale to do krótkotrwałego stosowania
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 05 sie 2012, 19:53
cytrynka serio:))
został lęk wolnopłynący...niepokoj powiedzmy czasami, srednia chęc do kontaktow miedzyludzkich, ale ataki paniki typu-nagle w autobusie zaczynam sie dusic,kreci mi sie w głowie,robi mi sie słabo-po edro znikneły.bywa ze czuje sie dziwnie fobicznie ale palpitacje serca,nagłe akcje roznego typu znikneły na amen.zomiren mam ale raczej na fobiczne poczucie dziwnosci miedzy ludzmi (jak nastąpi) biere;)
z tym edronaxem to u mnie na prawde dziwnie,sajko powiedziała ze nigdy w zyciu nie zapisała edro tak zdrowej osobie jak ja,i ze mnie nerwowosc i stres "zabije",ze bede tak nakręcona w swoich akcjach nerwicowych ze nie wytrzymam 2 dni.ze to NA PEWNO nie dla mnie!!!
i co? okazało sie ze jednak dla mnie.(pełne zdziwienie sajkotrenerki :shock: ) moze nie na dłuzszą mete(kieszen mnie boli na tych dawkach) ale mysle ze w jakims miksie edro pobedzie ze mną na dłuzej:))
usciski

-- 05 sie 2012, 18:53 --

cytrynka serio:))
został lęk wolnopłynący...niepokoj powiedzmy czasami, srednia chęc do kontaktow miedzyludzkich, ale ataki paniki typu-nagle w autobusie zaczynam sie dusic,kreci mi sie w głowie,robi mi sie słabo-po edro znikneły.bywa ze czuje sie dziwnie fobicznie ale palpitacje serca,nagłe akcje roznego typu znikneły na amen.zomiren mam ale raczej na fobiczne poczucie dziwnosci miedzy ludzmi (jak nastąpi) biere;)
z tym edronaxem to u mnie na prawde dziwnie,sajko powiedziała ze nigdy w zyciu nie zapisała edro tak zdrowej osobie jak ja,i ze mnie nerwowosc i stres "zabije",ze bede tak nakręcona w swoich akcjach nerwicowych ze nie wytrzymam 2 dni.ze to NA PEWNO nie dla mnie!!!
i co? okazało sie ze jednak dla mnie.(pełne zdziwienie sajkotrenerki :shock: ) moze nie na dłuzszą mete(kieszen mnie boli na tych dawkach) ale mysle ze w jakims miksie edro pobedzie ze mną na dłuzej:))
usciski

-- 05 sie 2012, 20:12 --

a dlaczego mnie 2 razy"więcej się piszę"??hę???

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 11 sie 2012, 21:17
Kruca, tyle się napisałam i mi zjadło :(

Od 2 miesięcy jestem ne Reboksetynce. Pomogła mi, to pewne. Nie na 100% co prawda. Dalej dokucza niechęć do wychodzenia, odbierania tel i kontaktów z innymi człowiekami. Stałam się aspołeczna. Przytyłam 6kg, ale zawsze tyję przy wychodzeniu z depresji. Bo gdy ją mam to chudnę. Od miesiąca biorę Escitalopram, najpierw 5mg, potem 7,5 a od 2tyg 10mg, bo pojawiały się dołki, płacze itp. Na wieczór Lamitrin 50mg i na sen Ketrel 100mg. Taki mam 4-składnikowy koktajl.
Nie wiem co zrobić żeby w pełni poczuć się sobą. Może czekać aż Elicea się rozbuja. Lekarza mam pod koniec sierpnia/początek września.
Edronax ogólnie polecam, bo postawił mnie na nogi (dosłownie).

REBOKSETYNA (Edronax)

przez AGNES1975 11 sie 2012, 21:48
FAJNIE . Mnie tez pomaga ale ja biore 112,5mg wenli i 2mg edronaxu a przetestowano na mnie pól lekospisu .Na napadowe lęki jak najbardziej edronax .

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 11 sie 2012, 22:32
AGNES1975, Na mnie też przetestowano cale mnóstwo leków
Edronax na ataki paniki,rzadki przypadek,na mnie edronax działa pobudzająco,czasem wywołuje lęki,wtedy wspomagam się afobamemTeraz czuje ciągle. Zmęczenie ,stad zmiana leków na edronax+ Seronil.Mam nadzieję ze i tym razem doda mi motywacji i chęci. do działania,(kiedyś mnie te leki fajnie pobudziły)bo teraz ten brak chęci do działają cholernie utrudnia funkcjonowanie :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 15 sie 2012, 17:34
a ja edro(na napadowe lęki działa cudnie) +parogen+ triticco.paro dopiero od dzis-fobia społeczna wrociła.
teraz zaraz mam wyjazd na tygodniowe wakacje wiec i jogę dołączę.z córeczką będe cwiczyc a tle morze będzie nam uspokajająco szumiało:)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 15 sie 2012, 19:57
Słuchajcie a czy zauważyłyscie jakiś wpływ Edronaxu na strefę seksualną? Bo wg mnie na plus. Ale nie wiem czy to od wyjścia z depresji czy od reboksetyny. Wiem, że dodanie escitalopramu spowodowało spadek chęci i odczuć. Od 3dni więc go sobie zmniejszam, dziś jestem już na 5mg.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 15 sie 2012, 21:16
firletka :) na plus.
tez mi sie to podoba)))):)))
dlatego boję sie parogenu-nie dosc ze mozliwe tycie to jeszcze uwiąd chęci na barabara.
ja wreszcie wyglądam normalnie wagowo...pojem paro 2 tygodnie-jak zacznę tyc odstawiam.
tycie momentalnie włącza mi kompulsy bulimiczne

-- 16 sie 2012, 14:10 --

własnie wroociłam z apteki.jedno opakowanie edro 42 złote.jedno!!!!! a tu 2opakowania na msc plus parogen plus triticco no i zomiren tez trza miec.KOSZMAR!!!ktos zna jakąs netową aptekę z tanszym edronaxem?u mnie w 3 city tylko w "dbam o zdrowie" moge edro dostac.

Sortuj wg