REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 22 cze 2012, 00:07
We wt byłam u psychiatry. Kazała zmniejszyć Edronax do 3mg ze względu na uboczne skutki, zbyt silne wg niej. I dodała mi pół tabletki Elicei do mojego mixu z Lamitrinem. qrulewna, mamy podobnie ustawione leczenie, przynajmniej częściowo, bo i Ty na Escitalopramie i ja od 2 dni. Niestety na większej dawce Edronaxu lepiej się czułam. Teraz jakieś doły i spadek nastroju, zmęczenie mocne. Nie wiem czy to skutek zmniejszenia dawki rebo czy dodatek esci tak działa, albo to i to. Szlag, a było tak dobrze, noo gdyby nie te uboki edronaksowe. No nic jeszcze poczekam jak sytuacja się rozwinie. Uważam Edronax za dobry lek, tylko trzeba przetrwać pierwszy tydzień, potem poty maleją. Jak musisz być w formie, to dobra decyzja żeby wejście na rebo odłożyć (może w czasie urlopu lub zacząć w pt na weekend). PZDR :)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 22 cze 2012, 20:47
firletka:)
jak to miło pobratymca znalezc:))
depralin dzien,zomiren na dzyn jezeli akcja duszenie,na noc alprox lub miansec lub zolpic.powiem tak:u mnie jest ok bardzo w porownaniuuu do"kiedys".pomogła i farma i sajko i ogromna własna praca.jak nigdy wczesniej...jak nigdy do tej pory.moja corka jest warta mnie "fajnej"...mnie dla niej,mnie całej,mnie silnej". mła: dziadek pedofil matka obca gdzies obok, ojca psychoza samotnosc i rak na moich rękach ..no i moje cpanie....nie było fajnie ani łatwo.a teraz jest fajnie.nie jest łatwo ale jest...pieknie.bywa ze czuje sie tak dobrze jak nie czułam sie od dziecinstwa.bez cpania i zapomnienia.bywa g..wnianie ale bywa piknie:))wiec jest sens leczenia:i farma i sajkotrening.mnie pomogło.
i staram sie zeby działało.działałooo.i zadziała!!! jak nhie teraz zaraz ...nie teraz to pozniej.walczymy(cpmy nowe dragi:P)))))) fajnie mamy;))i dochodzimy do siebie
firletka:)))))

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 22 cze 2012, 22:22
Heja qrulewna, Kurczaki ale masz historię, mocna. Szacunek. U mnie też była patologia, ale na razie nie będę się wywewnętrzniać. Też brałam Zolpic na noc, ale już nie pomagał oraz Pramolan i Zolafren. Teraz tylko setka Ketrelu jest w stanie mnie uśpić na kilka h. Dziś na szczęście się lepiej czuję po mixie Edro i Elicei, bo 2 dni były spadkowe i bałąm się że już tak zostanie. Trzymaj się ciepło!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 30 cze 2012, 20:57
:)kurczaki:)tez tak mowię:))beka:)
odstawiam depralin bo bardzo mi wode zatrzymuje.bardzo bardzo.przy wysiłku(wrotki klassic)palce mi tak puchną ze nie moge ich zgiąc.a zimne metalowe słupy znakow drogowych są wtedy ulubione.3 kg w ciagu półtora tyg.przy diecie takiej samej.zero alku zero chleba zero ziemniakow itp.znowu mam sproobowac endo.szlag by trafił.musze zaczac od wyskrobkow tej jednej tablety endoraksssu....od...1/7.a to g... twarde,trudno sie dzieli.mam wizyte u drugiego nowego sajko(poprzednia nie jojcze bo pomogła babka...ale kupe kasy bierze i ...ja juz pusta na maksa,dziecko rosnie nie ma bata na 100 co 2 tyg ).zobaczymy co ten człowiek powie....pierwszy raz nfz.
firletka ja cie sciskam i...bywa ze sobie pomysle o tobie:)))

REBOKSETYNA (Edronax)

przez faeton 05 lip 2012, 13:08
Edronax to nie jedyny lek działający na wychwyt zwrotny noradrenaliny, jest jeszcze Ludiomil.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 06 lip 2012, 09:45
po raz drugi start do reboksetyny i tym razem zaczełam od 1/8.pierwszą połowkę tabletki jadłam cztery dni.i zero skutkow ubocznych tylko lekkie poty.dzis połowke połowki i tez dobrze sie mam.leciutki napęd jak po kawie porannej a kawy nie pije.byłam u nowego sajko ktory na wiadomosc o moim porcjowaniu sie obsmiał.ale u mnie to działa.nie umieram nie jestem wymęczona a uboki mam minimalne działam normalnie benzo mam w torebce na wszelki wypad.za 2tyg wizyta i obaczym czy cos mi dołozy do rebo.na noc birę połowkę miansecu zeby atakow nie miec(a miałam od 4 rano do 6 przez kilka nocy)szafa gra jak na razie:))
usciski firlecia:)

-- 08 lip 2012, 13:05 --

doszłam juz do 1.5 tabletki.nadal szafa gra choc wczoraj za pozno wziełam tą cwiartkę i nie mogłam spac nic a nic(stilnox połowka pomogł na 3 godziny miansec nic nie zrobił,zomiren 1 od 4 do 8 pozwolił spac.)a ...mam bardzo przygodowe sny.bardzo

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 13 lip 2012, 01:16
faeton, Ludiomil właśnie wycofali, bodajże od 1.06 (mówiła mi moja psychiatra). Wkurzyłam się, bo biorę Edronax i mi pomógł. Docelowo moja dr powiedziała że przejdziemy na Ludiomil właśnie bo tańszy, a tu lipa. Ech niedługo w Polsce naszej kochanej, żadnych trój/cztero/pierścieniowców nie będzie - co rok któryś wycofują :(

-- 13 lip 2012, 01:22 --

qrulewna, też Cię ściskam serdecznie.
Ja znów od tygodnia biorę 4mg. Zejście na 3mg, spowodowało spadek nastroju i lęk. Wychodzę z depresji, ale powoli, nadal trudno mi wychodzić z domu. Zwiększyłam Lexapro do 7,5 mg od kilku dni. Przedwczoraj pierwszy raz od dawna byłam na mieście i to prawie cały dzień. Masakra, tyyle ludu, tłok w autobusach, tyle samochdów i ten hałas, ech, straszliwie się odzwyczaiłam. Ale to krok do przodu :)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez faeton 13 lip 2012, 10:23
Firletka, nic nie słyszałem o tym by Ludiomil miał być wycofany, na razie można go bez problemu zamówić. Nie wiem czy leczenie Ludiomilem było by tańsze, o ile 4mg Edronaxu wystarcza, to zalecana dawka Ludiomilu wynosi 75mg, to na miesiąc wychodzi ok. 73zł, chyba że ktoś by reagował na mniejsze dawki.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 13 lip 2012, 13:15
a mnie nadal chce sie jesc!!!a dzis to bym jadła i jadła i jadła.i juz mysle o mozliwym małym ataku bulimicznym.a bez kawy to nie ruszę rano juz od kilku dni.szlag i gdzie ten napęd????lekow nie ma.atakow paniki nie ma,pająka łażącego w srodku uchA nie ma.ale bulimia wraca własnie cos czuje.byle do 25 wtedy moze cos mi sajko dorzuci bo zaczynam sie denerwowac-znowu.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 13 lip 2012, 14:56
Hej faeton, zamówić gdzie niegdzie można bo jeszcze mają zapasy w hurtowniach. Ale mła dr mówiła że dzwoniła w tej sprawie do prof. Pużyńskiego (razem pracują w IPiN na Oddziale Chorób Afektywnych) i że firma produkująca Ludiomil nie przedłużyła pozwolenia, że za drogo im by to wyszło i się im nie opłaca. Może jednak przekalkulowali i się rozmyślili? 19.07 będę u dr i się jej dopytam. Ona chciała mi zapodać 25mg, to wtedy by taniej wyszło niż Edro, tylko nie wiem czy tyle by na mnie zadziałało. PZDR :)

-- 13 lip 2012, 15:02 --

qrulewna, qrulewna miła ile dni jesteś na Edronaxie i na jakiej dawce obecnie? Mi nastrój już się poprawił 2-3 dnia, a napęd gdzieś od 5-7 wzrósł. Mi Escitalopram nie zatrzymuje wody, jedynie te upały co były powodowały mega opuchliznę zwł. na palcach i twarzy. Kiedyś Mirtazapina powodowała i mnie duże obrzęki, rąk, twarzy i nóg. Pozdrawiam Cię i powodzenia życzę*

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 17 lip 2012, 18:50
własnie zaliczyłam 4 dni bulimiczne.niedobrze.od 2 dni jem 2 tabletki.zero skutkow ubocznych i moze min napęd.nie musze kawy pic od rana.ale ...wkuta chodzę,łatwo sie denerwuję...spac nie mogę.dzis chyba musze cały miansec zjesc zeby nie obudzic sie w nocy o 3.do tego mam remont a pan od remontu powynosił meble i...więcej sie nie zjawił!!! :shock: i maluje chałupe sama-nie moze byc rozbebeszona.mała wraca jutro po 15 a ja własnie skonczyłam malowac kaloryfery.smrod nieziemski.daje edro jeszcze 9dni.a potem albo kombo albo zmiana.przeraza mnie to ze ciągle chce mi sie jesc-i podjadam.dawno nie miałam tych 5 kg nad.
sciskam Firleta:))

-- 27 lip 2012, 20:42 --

edro nadal słuzy.zero skutkow ubocznych,chęc na barabara okejowa. zero bulimi. zero atakow i dusznosci napęd znosny(2 kawy delikatne w ciagu dnia)trittico 50 na noc.ale jest jedno"ale"-musze edro brac nie 8mg po 2 razy tylko 8 rano 4 po południu(duzo kasy czyli).inaczej chodze wkuta(pomaga zomiren).następna wizyta 14.jak wkucie nie minie dodam...fluo?(seronil 20 nic nie dawał)esci(depralin mega spuchnięcie)..jakies propozycje???;)
i duzy plus-przestałam byc bardzo"lekoczuła" czyli chemia mojego mooozgu wymęczonego...roznymi ekscesami ...zaczyna wracac do normy:)jakie to miłe:))

REBOKSETYNA (Edronax)

przez thatMightyOneMan 03 sie 2012, 03:15
duża całkiem dawka; ,reboxetyna ma pewne specyficzne działanie przy większych dawkach.. ,powiedz jak u ciebie z pęcherzem przy tych dawkach? ...sex yest ciekawy na reboxie :8): ejakulacja np. 'ciągła' aż J bolą ,i takie tam :twisted:
uzupełniaj Mg; na nerwki czy tam raczej "bad drive;" tak btw i duzio B) jak i witaminek.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 03 sie 2012, 11:38
qrulewna, kurcze dużo tej tego,faktycznie dużo kasy wydajesz brałam 8mg +40seronilu dobry mix na pobudzenie,problemy z koncentracja,na nastrój słabiej,ale fluo mówisz nie działa.Wogole edronax i fluo nasilają lęki,ja po takiej dawce edro jak Ty też chodzilabym wkuta może sertraline by dorzucic Setaloft jest chyba najtańszy z generykow sertraliny.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 03 sie 2012, 20:02
własnie sobie zmieniłam dawki.sama.i jestem zadowolona.biorę 1,5 rano i drugie 1,5 koło 14. 50 (lub 75-wtedy ani jednej pobootki w nocy;)trittico przed snem.nie chodzę wkuta ale pod wieczor czuje niepokooj.i chętnie bym poszła wymiotowac(choc nie zarłam duzo)lub sie napic.czyli napięcie jest.chętnie zmniejsze drugą dawkę edro i dodam cosik.fluo ale np bioxetin(mam wrazenie,a nawet pewnosc ze bywa -ta sama substancja ale inna nazwa inny producent i- jest inaczej) lub jak radzisz cytrynka sertraline:)
ja po edro nie mam zadnych skutkow ubocznych.nic z pęcherzem,nic z głową.nic nic nic.nic z doopą czy nogą;)czyli super.jestem zadowolona.cos dołozę sensownego i będzie bajka.
thatMightyOneMan-jestem uzalezniona od witamin,jem na sucho te musujące i szczerbię zęby.
pozdr all

-- 03 sie 2012, 19:02 --

własnie sobie zmieniłam dawki.sama.i jestem zadowolona.biorę 1,5 rano i drugie 1,5 koło 14. 50 (lub 75-wtedy ani jednej pobootki w nocy;)trittico przed snem.nie chodzę wkuta ale pod wieczor czuje niepokooj.i chętnie bym poszła wymiotowac(choc nie zarłam duzo)lub sie napic.czyli napięcie jest.chętnie zmniejsze drugą dawkę edro i dodam cosik.fluo ale np bioxetin(mam wrazenie,a nawet pewnosc ze bywa -ta sama substancja ale inna nazwa inny producent i- jest inaczej) lub jak radzisz cytrynka sertraline:)
ja po edro nie mam zadnych skutkow ubocznych.nic z pęcherzem,nic z głową.nic nic nic.nic z doopą czy nogą;)czyli super.jestem zadowolona.cos dołozę sensownego i będzie bajka.
thatMightyOneMan-jestem uzalezniona od witamin,jem na sucho te musujące i szczerbię zęby.
pozdr all

Sortuj wg