REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Gaillardia 22 sie 2015, 13:10
chojrakowa napisał(a):Ricky2, nope. Sprowadzili mi na drugi dzień w mojej dziurze.
Za to mam zastrzeżenia co do jego działania...

Radziłabym zaczynać od 2x2mg! I nie zaczynać brać od wieczora! Zażywać wcześnie rano i późnym popołudniem/wczesnym wieczorem. Na wszelki wypadek zacząć nawet od 2x1mg. (Wygląda trochę na to, że producent co nieco zawyzył zalecane dawkowanie).
Ja niestety -(uboki!) właśnie przeprosiłam się z Edro i zaczynam go brać ponownie, bo cóż począć...SSRI mam już dość, a do Anafranilu na razie nie chcę wracać.
@ Rocky 2 - w Wawie można nabyć Edronax bez większych problemów na zamówienie w każdej chyba aptece (płacilam 3 m-ce temu 33,50zł/op).

-- 22 sie 2015, 13:12 --

chojrakowa napisał(a):Ricky2, nope. Sprowadzili mi na drugi dzień w mojej dziurze.
Za to mam zastrzeżenia co do jego działania...

Radziłabym zaczynać od 2x2mg! I nie zaczynać brać od wieczora! Zażywać wcześnie rano i późnym popołudniem/wczesnym wieczorem. Na wszelki wypadek zacząć nawet od 2x1mg. (Wygląda trochę na to, że producent co nieco zawyzył zalecane dawkowanie).
Ja niestety -(uboki!) właśnie przeprosiłam się z Edro i zaczynam go brać ponownie, bo cóż począć...SSRI mam już dość, a do Anafranilu na razie nie chcę wracać.
@ Rocky 2 - w Wawie można nabyć Edronax bez większych problemów na zamówienie w każdej chyba aptece (płacilam 3 m-ce temu 33,50zł/op).

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 03 wrz 2015, 13:06
No i pudło. Uboki mnie strasznie dobijają. Codziennie mam ochotę komuś przyłożyć albo płacze ze złości. Po konsultacji z psychiatra zmniejszylysmy dawkę do 0,5-0-1. Mam nadzieję że będzie lepiej.
Poza tym chyba trzeba dołożyć cos stricte na serotoninke bo co z tego, ze moc jest, jak wqrw i dół. Macie jakiś pomysł po którym nie spase się jak prosie tuczne i będę w stanie odczuwać jakas przyjemność z seksu?
I mega ważne pytanie: Jak do jasnej Anielki radzicie sobie z zaparciami po tym świństwie? Bo ja fiksacji dostaję, a że mam ed i specyficzne podejscie do swojego ciała to juz w ogóle szlag mnie trafia...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Psychopharm 03 wrz 2015, 13:08
Z SSRI to może fluoksetyna lub sertralina, takie bardziej pobudzające u niektórych.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 03 wrz 2015, 14:29
Psyhopharm, obydwie działają kastrująco. A mix edronax-trittico ktoś próbował?
Mnie w środku dnia dopada znużenie totalne i chcica na cukier, czy to może świadczyć o zbyt wysokiej dawce leku?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Psychopharm 03 wrz 2015, 15:01
Jak nie chcesz kastracji to wortioksetyna u pewnych osób nie zaburza libido. Znaleźć lek serotoninowy który nie zaburza libido mimo wszystko będzie trudno. Reboksetynę mało osób próbowało, nie jest to popularny lek, w dodatku w pewnych częściach kraju trudno dostępny (na DOZ nie ma go już parę miesięcy). Ja aktualnie od paru dni biorę rebo 8 mg (2x1) do mirtazapiny, ale nie czuję nic poza lekko zwiększoną energią i pewnymi problemami ze snem (+trochę większa potliwość).
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

REBOKSETYNA (Edronax)

przez diczipers 17 lut 2016, 12:35
a ja własnie wracam do edronaxu po dlugim czasie.
nerwica i reszta szitu wrociła ...
i moge sobie poczytac swoje stare posty i posprawdzac jak działały na mnie wszystkie leki jakie zarłam.nerwica com jak pamietniczek:))))))tylko hasła do starego nicku zapomiałam i musiałam sie stworzyc na nowo:)
byłam qrulewną jestem diczipersem
ktos je edro z triticco?
chojrakowa?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 17 lut 2016, 12:46
Nie kochanie, odstawiłam ten szajs. Kortyzol mi skoczył po tym leku, z resztą jedyne co powodował to mega napięcie, nerwowość i całą masę paskudnych skutków ubocznych.
Ostatecznie brałam w mixie z fluoksetyna 60mg. Nigdy więcej.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bączuś 17 lut 2016, 13:12
Leki o dodatnim działaniu noradrenergicznym pogłębiają zaburzenia nerwicowe.
bączuś

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 17 lut 2016, 14:44
Bączuś, nie mam nerwicy.
Nie wiem dla kogo ten lek jest, juz bupropion wydaje mi się rozsądniejszy w działaniu, ze spektrum dzialania odpowiednim dla większej grupy pacjentów.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez diczipers 18 lut 2016, 17:25
a na mnie to dziadostwo zadziałało. kiedys.wchodziłam na edro trzy razy.-bo juz wszystko inne zarłam-za trzecim razem wskoczyło i grało prawie rok.i moja sajko była zdziwiona baaardzo. mam i nerwice i lęki i fobie ...i dwojkę dzieci.nowe półroczne tak daje popalic ze licze na edro.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 18 lut 2016, 17:51
Diczipers, a no chyba że w takim sensie :mrgreen:
A no to skrócony czas snu i napęd na cztery kola Cię zadowolą, tylko nerwy w konserwy.
Ja nie znoszę dzieci, a kombinacja dzieci z edronaxem skończyła by się niechybnie rzeźnią...

REBOKSETYNA (Edronax)

przez diczipers 19 lut 2016, 12:35
chojrakowa hehe :)))
u mnie rzeznia every day. zachciało sie męzowi dziedzica tronu i nazwiska.
a pojawił sie rozjazgotany wyjący jugosłowianski jaskiniowiec
wiem co mowie bo starsza to dobre serduszko a ten to...morderca czasu i sił innych.
moze na te nerwy to sobie opowinnam cosik do tego edro i trittico dołozyc?
moze seronil lub wenlaka jakiegos?
ktos jadł takiego miksa?
chojrakowa?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 19 lut 2016, 12:47
Brałam. Z fluo, porażka.
Ja nie wiem czy coś na te nerwy pomoże skoro lek uderza bezpośrednio w noradrenalinę.
Btw nie masz bóli głowy po tym, uderzeń gorąca?
Jak brać garść pixow to może korzystniej to wymienić na jakieś MAO, Selegiline czy co...

REBOKSETYNA (Edronax)

przez diczipers 20 lut 2016, 11:30
no can do kofana chojrakowa. proponowałam selegaline swojej sajko ale była troche marudna .
mam zestaw zomirenow i rolek na ewentualne akcje typu "zaraz cie rozszarpię".
i seronil i venle i sulpiryd i paro i depralin i chyba nawet cital, wysłałam esa do sajko moze dołozy mi cos do combo
teraz tylko odstawienie potomka od cyca i leki
i codzienne sciąganie mleka zeby utrzymac laktacje przynajmniej jeszcze pół roku
pełne jabadabadu;((((
jak wczesniej brałam to zadnych uderzen gorąca nie miałam, głowa nie bolała a nagłe napady paniki i dusznosci znikneły juz po tygodniu.

Sortuj wg