REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 21 mar 2015, 21:59
ponad miesiąc jakoś
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez marti27 31 mar 2015, 22:48
biore juz 2 tygodnie i jakos sie pogorszylo :( nakupowalam reboksetyny, a teraz chyba bede musiala odstawic, bo mam problermy z zaladkiem ostatnio :(

REBOKSETYNA (Edronax)

przez ponuryżniwiarz 21 kwi 2015, 16:29
Hej,

Jest ktoś tu z Krakowa i może mi powiedzieć w której aptece udało się zakupić bez problemu? Kupiłem w DOZ i lek będzie sprowadzany z Gdańska, tydzień muszę czekać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez xxanaxx 21 kwi 2015, 19:08
A ktoś może wie gdzie we Wrocławiu można dostać Edronax? W hurtowniach brak a na doz.pl jest już niedostępny.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez ponuryżniwiarz 21 kwi 2015, 23:35
xxanaxx napisał(a):A ktoś może wie gdzie we Wrocławiu można dostać Edronax? W hurtowniach brak a na doz.pl jest już niedostępny.

Brak bo złożyłem zamówienie na 4 pudełka rano :D To pewnie przeze mnie hehe, fakt rano były po moim zamówieniu już nie. 4rech i tak nie mieli, muszą ściągnąć z innej apteki. Jaja są z tym też bo nie każda placówka apteki doz należy do tej samej spółki, więc będę musiał jechać spory kawałek miasta pod inny adres i czekać tydzień. Martwię się tylko jak lek okaże się dobry i miałbym zamawiać co miesiąc albo półtora. Przenoszę się z wellbutrinu na edronax.

-- 28 kwi 2015, 00:54 --

Hej,

Udało mi się dorwać dzisiaj 2 opakowania z 4 przepisanych, ciągle walczę żeby dostać ten lek z którejkolwiek aptek. Przepisane na początek 4mg 2 razy dziennie. Postanowiłem jednak spróbować tylko jedna tabletkę 1 raz dziennie. Wziąłem 4mg w południe i mnie wykopało z kapci w pracy. Energii masa, trochę lepszy humor i asertywność, pocenie się, prądy po głowie odechciało mi się spać kompletnie jak to bywa po długim braniu SSRI (ja biore escitalopram 10mg), apetyt się obniżył, fujarka zmalała o połowę :P a to wszystko po 1 tabletce. Jutro chyba spróbuje 2 * 2mg jako że można dzielić te tabletki, bo te 4 mg to trochę za dużo na początek. Lepsza koncentracja i skupienie i w końcu nie czuję się jakbym nie miał sił na nic. Zapowiada się dobrze aż się dziwie że mnie tak sponiewierało po 1 tabletce (zaledwie 1h od zażycia). Wrzucę na luz z mniejszą dawka 2 razy dziennie po 2mg. Tylko kurcze problem to dostać gdziekolwiek. Nie wiem czy dzisiaj usnę.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez xxanaxx 02 maja 2015, 10:15
Mi się też jakimś cudem udało dostać 2 opakowania ale musieli z innego miasta sprowadzać. Zacząłem tydzień temu 2x2mg dziennie i nie widzę jakichś efektów spektakularnych. Od poniedziałku przechodzę na 2x4mg zobaczymy co będzie. Kopa trochę daje ale nastroju raczej nie poprawia chyba, że na to trzeba poczekać dłużej ale podobno jest to lek, który daje od razu jakiś efekt. Coś do Rebo by się chyba jednak przydało ale SSRI boję się brać ze względu na PSSD. Mam jakąś blokadę, powiedziałem o tym lekarzowi dlatego dał NRI. Idę na wizytę w przyszłym tygodniu i zobaczymy co będzie. Może coś dorzuci. Co do skutków ubocznych to pocę się znacznie więcej, sen jest płytszy ale problemów z zaśnięciem nie mam, po prostu budzę się kilka razy w nocy ale od razu zasypiam, suchość w ustach też jest. To co pisze ponuryżniwiarz odnośnie fujarki to prawda niestety ;) Obawiam się tylko, że jak lekarz przepisze mi na wizycie następne opakowania to nie będę miał gdzie tego kupić. Na doz.pl cały czas brak.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bmwfan 05 sie 2015, 20:38
pomaga coś na fobię społeczną?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez dr. Psycho Trepens 05 sie 2015, 23:19
bmwfan napisał(a):pomaga coś na fobię społeczną?

no nie żartuj, to jest lek pobudzający.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Gaillardia 15 sie 2015, 02:18
Witam serdecznie wszystkich edroforumowiczów. Nie wiem, czy wątek o edronaxie jest jeszcze kontynuowany i czy jest sens cokolwiek jeszcze tu pisać. Byłam kilkuletnią edronaxozjadaczķą /dawki: rano i późnym po-
południem po 4mg, potem po 3mg/. Zaźywałam go solo + coś na spanie. Pomagał mi na napęd, pobudzał do życia w mojej depresji, zmniejszal też lęki i fobię społeczną. Ale niestety miałam też b.dokuczliwe somatyczne uboki i po jakichś 4 latach musiałam zrezygnować ì przeszlam na Wellbutrin 150mg.
gaillardia
Ostatnio edytowano 16 sie 2015, 03:30 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto zdublowane posty

REBOKSETYNA (Edronax)

przez popiol 16 sie 2015, 01:35
dr. Psycho Trepens napisał(a):
bmwfan napisał(a):pomaga coś na fobię społeczną?

no nie żartuj, to jest lek pobudzający.
no co z tego, że jest pobudzający, amfetamina też jest pobudzajaca, a działa często świetnie na lęk społeczny, tak przykładowo.
popiol

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Gaillardia 17 sie 2015, 04:45
Witam i pozdrawiam Wszystkich. Jak już pisałam, Edronax pomagał mi na moją depresję z totalną anhedonią, brakiem energii do jakiegokolwiek działania, apatią, trudnościami w myśleniu, nawet oglądanie jakiegoś ciekawszego programu/filmu w tv było często dla mnie zbyt trudne. Prawie nie wychodziłam z domu... Edronax szybko dodał mi energii, chęci do życia i działania. Brałam prawie od początku 4mg wcześnie rano i 4mg nad wieczo-rem + na noc coś na spanie (np. troszkę mirty). Przez wiele miesięcy mi to służyło (chociaż w miesiącach jesienno - zimowo - wczesnowiosennych bywało wyraźnie gorzej)... Później wpadłam w swoją depresyjną senność mimo brania takich samych dawek edronaxu. Okazało się, źe po prostu dawki stały się trochę za wysokie i po obniżeniu do 2x3mg było już o.k. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie somatyczne masakryczne uboki, z którymi mordowałam się przez cały czas tego ok. 4-letniego leczenia, tak źe już dłużej nie wyrobilam i od ok. 4 tygodni jestem na Wellbutrinie.
A uboki były m.in. takie: megapocenie - twarz, głowa, szyja i cała reszta; wyglądałam zawsze jak wyjęta prosto z Wisły, zaburzenia termoregulacji, co skutkowało częstymi przeziębieniami, nadciśnienie, do którego miałam skłonność od zawsze, ale przy Edro musiałam brać wysokie dawki leków p/nadciśnieniowych (a większość tych leków wywołuje depresję również mimo leczenia antydepami - uwaga wszyscy depresyjniacy hipertonicy!!!), męczliwość fizyczna, nudności, bóle głowy, bóle brzucha, megazaparcia (z tymi ostatnimi to można sobie jakoś poradzić)...
Tak źe jestem aktualnie ok.4 tyg. na Well 150mg. Pocenie mniejsze, ale i tak duże, ciśnienie skacze jeszcze bardziej niż na edro, bóle głowy, uczucie zagrazającego udaru, zaburzenia pamięci, nieraz bywałam jakiegoś dnia jakoś dziwnie niekumata, nie mogłam normalnie myśleć. Zobaczę, jak dalej. Ogólnie po Well lekka stymulacja, nastrój byłby niezły, tylko co z tą głową i ciśnieniem?
Ktoś pytał, zdaje się Coccinella, o Moclobemid. Otóż jest to łagodniejszy stymulator od powyższych, ma też nieznaczne uboki. Mówiła mi kiedyś (paręnaście lat temu) moja ówczesna dr, źe nakręcają się nim nasi posłowie...(!?). Ja brałam go kilkanaście lat temu parę miesięcy (może dłużej). Początkowo pomagał, ale później jakoś przestał i ja przeszlam wtedy na TLPD Anafranil SR.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 21 sie 2015, 09:38
Ej Robaczki, czy ktoś to bierze w kombinacji 1-0-1?
Bo ja startuje właśnie od jutra i moja psychiatra zaleciła, żebym zaczęła od jednej ale... Na wieczór.
Nie lepiej rano? Jak mnie wystrzeli na noc to nie będę zachwycona...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Rocky2 21 sie 2015, 15:07
chojrakowa napisał(a):Ej Robaczki, czy ktoś to bierze w kombinacji 1-0-1?
Bo ja startuje właśnie od jutra i moja psychiatra zaleciła, żebym zaczęła od jednej ale... Na wieczór.
Nie lepiej rano? Jak mnie wystrzeli na noc to nie będę zachwycona...

Nie masz problemu z dostępnością tego leku??
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

REBOKSETYNA (Edronax)

przez chojrakowa 21 sie 2015, 23:23
Ricky2, nope. Sprowadzili mi na drugi dzień w mojej dziurze.
Za to mam zastrzeżenia co do jego działania...

-- 22 sie 2015, 11:39 --

Halo halo przepraszam że post pod postem ale mam ważne pytanie: Czy ktoś po tym dał radę spać bez wspomagania?
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg