REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 14 lut 2015, 23:59
coccinella napisał(a):Dostałam Rebo, zaczynam brać. Liczę na energię i przypływ motywacji... tak bardzo :cry:

bierzesz solo , czy do jakiegoś ssri ?
i jakie dawki masz brać , opisz jak na ciebie działa potem :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 15 lut 2015, 00:01
benzowiec84 napisał(a):
coccinella napisał(a):Dostałam Rebo, zaczynam brać. Liczę na energię i przypływ motywacji... tak bardzo :cry:

bierzesz solo , czy do jakiegoś ssri ?
i jakie dawki masz brać , opisz jak na ciebie działa potem :)

jestem w trakcie odstawiania sertraliny z 200mg i juz mam wlaczyc Rebo. Zaczynam od 4mg dziennie i bede odstawiac sertre calkowicie. Więc docelowa rebo samą będe brać.
Czy ktoś może napisac jak apetyt na rebo? Zmniejszy sie troche? Tez na to licze...

-- 15 lut 2015, 20:10 --

powinno cos ruszyc
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 16 lut 2015, 22:56
coccinella, zmniejsza apetyt,ładnie się chudnie.Bralam 8mg razem z fluo.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 18 lut 2015, 10:01
cytrynka84 napisał(a):coccinella, zmniejsza apetyt,ładnie się chudnie.Bralam 8mg razem z fluo.

dzieki za odpowiedz. Mam nadzieje, ze zaskoczy. Biore prawie tydzien, na razie zupelnie nie czuje.
No ale czekam :)
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 18 lut 2015, 21:26
Tydzień to krótko,zaczynałam od razu od 8,nie wchodziłam stopniowo.Poczekaj jakieś 3 tyg.

-- 18 lut 2015, 20:29 --

Reboksetyny solo nie brałam,zawsze z SSRI.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 19 lut 2015, 17:59
coccinella, i jak tam działa rebo ? niektórzy piszą że po tym leku czują pobudzenie już od wzięcia pierwszej tabletki ale u każdego to inaczej , jak to u ciebie teraz wygląda , aktywizuję pobudza ? czy jeszcze się nie rozkręcił? , czujesz w mózgu noradrenalinę? , albo jakieś skutki uboczne? , opowiadaj koleżanko opowiadaj :)

najbardziej jestem ciekaw ,czy zadziała na anhedonie , ale nie wiem czy ty to bierzesz też na anhedonie ,czy tylko na kopa do życia,ciekawi mnie jak się sprawdza w anhedoni w tym że film znowu wzrusza,cieszy , muzykę się miło słucha , chcę się coś robić i wiadomo co zrobić z tą energią , chcę się socjalizować z ludźmi , po prostu żeby były emocje a nie było apati ani anhedonii ,że z pocycji wegetatywnej i totalnej apati stawia na nogi i odblokowują się emocje,zagłuszone przez ssri. Może cytrynka84, się wypowiedz jak to u ciebie było w mixie z fluo??

-- 19 lut 2015, 17:06 --

cytrynka84, cytrynka a taki okruszek fluo 10 mg do reboksetynki by się nadał , by chociaż trochę tej serotoniny było , bo nie chcę wiecej bo mnie muli ten lek , dałbym chociaż 10 mg albo nawet 5mg :) byle tylko troszkę smyrało po sert?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 19 lut 2015, 19:58
benzowiec84,
robisz to co ja kiedyś, widzisz ze zle dzialają ssri ale boisz sie ich odstawiac, 10 mg to nie jest okruszek ,nawet nie wiesz jakbys sie czuł bez ssri a juz zakładasz ze bedzie potrzebna jakaś mniejsza dawka
zamiast wypytywac co jak na kogo dziala sam je odstaw w koncu i bierz ewentualnie co innego, zadna opinia o dzialaniu leku u jednej osoby nie da Ci zadnej gwarancji ze u Ciebie bedzie tak samo dzialac

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 19 lut 2015, 20:20
benzowiec84, chce się coś robić,poprawia koncentracje,pamięć,miałam problemy ze skupieniem uwagi,a po rebo super mogłam czytać ,robić kilka rzeczy na raz.Fluo,pobudzała,spac mogłam mało,a byłam pelna energii i chęci do działania.Wczesniej byłam ciągle senna i kazda najmniejsza czynność to był ogromny wysiłek.Nie wstawalam z łóżka,gapilam się w sufit tylko.Po tym mixie wszystko przeszło.Mix bardzo mocno aktywizujący,czasami były lęki duże.Mozesz sprob z 10 fluo,powinno Cię ruszyc Brałam też z sertralina.Rebo potrzebowała 3 tyg na wkręcenie się,uboczne brak apetytu totalny i zaparcia.

-- 19 lut 2015, 19:25 --

benzowiec84, chęć do działania z,która wiadomo co zrobić ,dokładnie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 20 lut 2015, 11:08
lunatic napisał(a):benzowiec84,
robisz to co ja kiedyś, widzisz ze zle dzialają ssri ale boisz sie ich odstawiac, 10 mg to nie jest okruszek ,nawet nie wiesz jakbys sie czuł bez ssri a juz zakładasz ze bedzie potrzebna jakaś mniejsza dawka
zamiast wypytywac co jak na kogo dziala sam je odstaw w koncu i bierz ewentualnie co innego, zadna opinia o dzialaniu leku u jednej osoby nie da Ci zadnej gwarancji ze u Ciebie bedzie tak samo dzialac

no boję się odstawić , no tak nie wiem jak będzie bez ssri . ale od tego jest forum , mogę chyba sobie pytać itp ,a decyzję i tak podejme ja , tylko lubię wiedzieć jak i co kto reaguję, i popytywać ludzi jak co działa , po to jest forum. wiem że kazdy inaczej reaguje itp

-- 20 lut 2015, 10:10 --

cytrynka84 napisał(a):benzowiec84, chce się coś robić,poprawia koncentracje,pamięć,miałam problemy ze skupieniem uwagi,a po rebo super mogłam czytać ,robić kilka rzeczy na raz.Fluo,pobudzała,spac mogłam mało,a byłam pelna energii i chęci do działania.Wczesniej byłam ciągle senna i kazda najmniejsza czynność to był ogromny wysiłek.Nie wstawalam z łóżka,gapilam się w sufit tylko.Po tym mixie wszystko przeszło.Mix bardzo mocno aktywizujący,czasami były lęki duże.Mozesz sprob z 10 fluo,powinno Cię ruszyc Brałam też z sertralina.Rebo potrzebowała 3 tyg na wkręcenie się,uboczne brak apetytu totalny i zaparcia.

-- 19 lut 2015, 19:25 --

benzowiec84, chęć do działania z,która wiadomo co zrobić ,dokładnie.

Dzięki za tę odpowiedź , no to super się sprawdziła u ciebie!
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 20 lut 2015, 16:35
benzowiec84 napisał(a):coccinella, i jak tam działa rebo ? niektórzy piszą że po tym leku czują pobudzenie już od wzięcia pierwszej tabletki ale u każdego to inaczej , jak to u ciebie teraz wygląda , aktywizuję pobudza ? czy jeszcze się nie rozkręcił? , czujesz w mózgu noradrenalinę? , albo jakieś skutki uboczne? , opowiadaj koleżanko opowiadaj :)

najbardziej jestem ciekaw ,czy zadziała na anhedonie , ale nie wiem czy ty to bierzesz też na anhedonie ,czy tylko na kopa do życia,ciekawi mnie jak się sprawdza w anhedoni w tym że film znowu wzrusza,cieszy , muzykę się miło słucha , chcę się coś robić i wiadomo co zrobić z tą energią , chcę się socjalizować z ludźmi , po prostu żeby były emocje a nie było apati ani anhedonii ,że z pocycji wegetatywnej i totalnej apati stawia na nogi i odblokowują się emocje,zagłuszone przez ssri. Może cytrynka84, się wypowiedz jak to u ciebie było w mixie z fluo??

-- 19 lut 2015, 17:06 --

cytrynka84, cytrynka a taki okruszek fluo 10 mg do reboksetynki by się nadał , by chociaż trochę tej serotoniny było , bo nie chcę wiecej bo mnie muli ten lek , dałbym chociaż 10 mg albo nawet 5mg :) byle tylko troszkę smyrało po sert?

Rebo od tygodnia 4mg. Senność czuję, straszną senność :( Jeszcze bardziej niż przed braniem.
Ale może minie...?
Poza tym nic.
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 20 lut 2015, 19:59
coccinella, Sennosc kurcze dziwne,moze jak zwiększysz dawkę to podziała aktyw.Nie miałam żadnej senności ,nawet na początku brania.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 20 lut 2015, 20:17
ja tez za drugim podejściem do tego leku czułem silną sennosć, za pierwszym razem nic takiego nie było

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 21 lut 2015, 02:19
Senność? , może masz za dużo tej NA i u ciebie nie potrzebna Noradrenalina tylko co innego.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 21 lut 2015, 10:08
a ile mg można brać maksymalnie?
Wczoraj poszlam spac o 20... wstalam dopiero co :(

Sama juz nie wiem, przerobilam wiekszosc SSRI i nie dzialaly. Wellbutrin troche dzialal, ale tylko na poczatku.
Nie chce mi się.

Sortuj wg