REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
13
68%

Nie
3
16%

Zaszkodziła
3
16%

Liczba głosów : 19

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 14 lut 2015, 23:59
coccinella napisał(a):Dostałam Rebo, zaczynam brać. Liczę na energię i przypływ motywacji... tak bardzo :cry:

bierzesz solo , czy do jakiegoś ssri ?
i jakie dawki masz brać , opisz jak na ciebie działa potem :)
paro 15mg .
dostinex
obserwowany

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 15 lut 2015, 00:01
benzowiec84 napisał(a):
coccinella napisał(a):Dostałam Rebo, zaczynam brać. Liczę na energię i przypływ motywacji... tak bardzo :cry:

bierzesz solo , czy do jakiegoś ssri ?
i jakie dawki masz brać , opisz jak na ciebie działa potem :)

jestem w trakcie odstawiania sertraliny z 200mg i juz mam wlaczyc Rebo. Zaczynam od 4mg dziennie i bede odstawiac sertre calkowicie. Więc docelowa rebo samą będe brać.
Czy ktoś może napisac jak apetyt na rebo? Zmniejszy sie troche? Tez na to licze...

-- 15 lut 2015, 20:10 --

powinno cos ruszyc
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 16 lut 2015, 22:56
coccinella, zmniejsza apetyt,ładnie się chudnie.Bralam 8mg razem z fluo.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 18 lut 2015, 10:01
cytrynka84 napisał(a):coccinella, zmniejsza apetyt,ładnie się chudnie.Bralam 8mg razem z fluo.

dzieki za odpowiedz. Mam nadzieje, ze zaskoczy. Biore prawie tydzien, na razie zupelnie nie czuje.
No ale czekam :)
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 18 lut 2015, 21:26
Tydzień to krótko,zaczynałam od razu od 8,nie wchodziłam stopniowo.Poczekaj jakieś 3 tyg.

-- 18 lut 2015, 20:29 --

Reboksetyny solo nie brałam,zawsze z SSRI.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 19 lut 2015, 17:59
coccinella, i jak tam działa rebo ? niektórzy piszą że po tym leku czują pobudzenie już od wzięcia pierwszej tabletki ale u każdego to inaczej , jak to u ciebie teraz wygląda , aktywizuję pobudza ? czy jeszcze się nie rozkręcił? , czujesz w mózgu noradrenalinę? , albo jakieś skutki uboczne? , opowiadaj koleżanko opowiadaj :)

najbardziej jestem ciekaw ,czy zadziała na anhedonie , ale nie wiem czy ty to bierzesz też na anhedonie ,czy tylko na kopa do życia,ciekawi mnie jak się sprawdza w anhedoni w tym że film znowu wzrusza,cieszy , muzykę się miło słucha , chcę się coś robić i wiadomo co zrobić z tą energią , chcę się socjalizować z ludźmi , po prostu żeby były emocje a nie było apati ani anhedonii ,że z pocycji wegetatywnej i totalnej apati stawia na nogi i odblokowują się emocje,zagłuszone przez ssri. Może cytrynka84, się wypowiedz jak to u ciebie było w mixie z fluo??

-- 19 lut 2015, 17:06 --

cytrynka84, cytrynka a taki okruszek fluo 10 mg do reboksetynki by się nadał , by chociaż trochę tej serotoniny było , bo nie chcę wiecej bo mnie muli ten lek , dałbym chociaż 10 mg albo nawet 5mg :) byle tylko troszkę smyrało po sert?
paro 15mg .
dostinex
obserwowany

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 19 lut 2015, 19:58
benzowiec84,
robisz to co ja kiedyś, widzisz ze zle dzialają ssri ale boisz sie ich odstawiac, 10 mg to nie jest okruszek ,nawet nie wiesz jakbys sie czuł bez ssri a juz zakładasz ze bedzie potrzebna jakaś mniejsza dawka
zamiast wypytywac co jak na kogo dziala sam je odstaw w koncu i bierz ewentualnie co innego, zadna opinia o dzialaniu leku u jednej osoby nie da Ci zadnej gwarancji ze u Ciebie bedzie tak samo dzialac

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 19 lut 2015, 20:20
benzowiec84, chce się coś robić,poprawia koncentracje,pamięć,miałam problemy ze skupieniem uwagi,a po rebo super mogłam czytać ,robić kilka rzeczy na raz.Fluo,pobudzała,spac mogłam mało,a byłam pelna energii i chęci do działania.Wczesniej byłam ciągle senna i kazda najmniejsza czynność to był ogromny wysiłek.Nie wstawalam z łóżka,gapilam się w sufit tylko.Po tym mixie wszystko przeszło.Mix bardzo mocno aktywizujący,czasami były lęki duże.Mozesz sprob z 10 fluo,powinno Cię ruszyc Brałam też z sertralina.Rebo potrzebowała 3 tyg na wkręcenie się,uboczne brak apetytu totalny i zaparcia.

-- 19 lut 2015, 19:25 --

benzowiec84, chęć do działania z,która wiadomo co zrobić ,dokładnie.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 20 lut 2015, 11:08
lunatic napisał(a):benzowiec84,
robisz to co ja kiedyś, widzisz ze zle dzialają ssri ale boisz sie ich odstawiac, 10 mg to nie jest okruszek ,nawet nie wiesz jakbys sie czuł bez ssri a juz zakładasz ze bedzie potrzebna jakaś mniejsza dawka
zamiast wypytywac co jak na kogo dziala sam je odstaw w koncu i bierz ewentualnie co innego, zadna opinia o dzialaniu leku u jednej osoby nie da Ci zadnej gwarancji ze u Ciebie bedzie tak samo dzialac

no boję się odstawić , no tak nie wiem jak będzie bez ssri . ale od tego jest forum , mogę chyba sobie pytać itp ,a decyzję i tak podejme ja , tylko lubię wiedzieć jak i co kto reaguję, i popytywać ludzi jak co działa , po to jest forum. wiem że kazdy inaczej reaguje itp

-- 20 lut 2015, 10:10 --

cytrynka84 napisał(a):benzowiec84, chce się coś robić,poprawia koncentracje,pamięć,miałam problemy ze skupieniem uwagi,a po rebo super mogłam czytać ,robić kilka rzeczy na raz.Fluo,pobudzała,spac mogłam mało,a byłam pelna energii i chęci do działania.Wczesniej byłam ciągle senna i kazda najmniejsza czynność to był ogromny wysiłek.Nie wstawalam z łóżka,gapilam się w sufit tylko.Po tym mixie wszystko przeszło.Mix bardzo mocno aktywizujący,czasami były lęki duże.Mozesz sprob z 10 fluo,powinno Cię ruszyc Brałam też z sertralina.Rebo potrzebowała 3 tyg na wkręcenie się,uboczne brak apetytu totalny i zaparcia.

-- 19 lut 2015, 19:25 --

benzowiec84, chęć do działania z,która wiadomo co zrobić ,dokładnie.

Dzięki za tę odpowiedź , no to super się sprawdziła u ciebie!
paro 15mg .
dostinex
obserwowany

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 20 lut 2015, 16:35
benzowiec84 napisał(a):coccinella, i jak tam działa rebo ? niektórzy piszą że po tym leku czują pobudzenie już od wzięcia pierwszej tabletki ale u każdego to inaczej , jak to u ciebie teraz wygląda , aktywizuję pobudza ? czy jeszcze się nie rozkręcił? , czujesz w mózgu noradrenalinę? , albo jakieś skutki uboczne? , opowiadaj koleżanko opowiadaj :)

najbardziej jestem ciekaw ,czy zadziała na anhedonie , ale nie wiem czy ty to bierzesz też na anhedonie ,czy tylko na kopa do życia,ciekawi mnie jak się sprawdza w anhedoni w tym że film znowu wzrusza,cieszy , muzykę się miło słucha , chcę się coś robić i wiadomo co zrobić z tą energią , chcę się socjalizować z ludźmi , po prostu żeby były emocje a nie było apati ani anhedonii ,że z pocycji wegetatywnej i totalnej apati stawia na nogi i odblokowują się emocje,zagłuszone przez ssri. Może cytrynka84, się wypowiedz jak to u ciebie było w mixie z fluo??

-- 19 lut 2015, 17:06 --

cytrynka84, cytrynka a taki okruszek fluo 10 mg do reboksetynki by się nadał , by chociaż trochę tej serotoniny było , bo nie chcę wiecej bo mnie muli ten lek , dałbym chociaż 10 mg albo nawet 5mg :) byle tylko troszkę smyrało po sert?

Rebo od tygodnia 4mg. Senność czuję, straszną senność :( Jeszcze bardziej niż przed braniem.
Ale może minie...?
Poza tym nic.
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 20 lut 2015, 19:59
coccinella, Sennosc kurcze dziwne,moze jak zwiększysz dawkę to podziała aktyw.Nie miałam żadnej senności ,nawet na początku brania.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 20 lut 2015, 20:17
ja tez za drugim podejściem do tego leku czułem silną sennosć, za pierwszym razem nic takiego nie było

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 21 lut 2015, 02:19
Senność? , może masz za dużo tej NA i u ciebie nie potrzebna Noradrenalina tylko co innego.
paro 15mg .
dostinex
obserwowany

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 21 lut 2015, 10:08
a ile mg można brać maksymalnie?
Wczoraj poszlam spac o 20... wstalam dopiero co :(

Sama juz nie wiem, przerobilam wiekszosc SSRI i nie dzialaly. Wellbutrin troche dzialal, ale tylko na poczatku.
Nie chce mi się.

Sortuj wg