REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 05 sty 2015, 00:30
U mnie dotyczy to innego leku niż rebo,ale antydepresant(sertraliny nie chciał mi dr zmienić,mówiłam,ze za bardzo mnie nakreca,a on na to,ze nie powinna sertra pobudzać i koniec,ze brakowało zawsze i brakuje mi motywacji do działania i mam brać sertraline i tyle.Na nic moje argumenty,prośby.Zostala mi wenla z poprzedniego leczenia i zaczęłam ja brać na własną rękę,musiałam.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Ricah 05 sty 2015, 00:42
lunatic, ja na bupropionie siedzialem 2 miechy i te 2 miechy[no oprocz jakiegos tam czasu na rozkrecenie] mi pomagala, ale efekt byl niestety za slaby w stosunku do ceny, to zrezygnowalem.
A po co brac? Bo akurat reboksetyna jest jednym z mozliwych lekow, ktore moga zadzialac na moja apatie[chociaz mam wlasne typy, ktore maja wieksze szanse]. Jak przetrwam 2 miechy, to nie bede musial wracac do tego leku, bo 'zbyt szybko zrezygnowalem'.

cytrynka84, wspolczuje. Chociaz u mnie jest to podwojny konowal. Raz wlasnie z ubokami[chcialem mirte, to bal sie ubokow - a przy reboksie mam okropne uboki], drugie - kazdy moj logiczny argument zbija "bo nie". Grr...
Agomelatyna 25mg
some shit

REBOKSETYNA (Edronax)

przez depresja24h 05 sty 2015, 19:51
A potem się dziwią, że pacjenci często lekarzy zmieniają... U mnie podobnie było co bym nie chciała to nie, bo nie. Swego czasu stosowałam taką metodę: umawialam się do jakiegoś lekarza i mówiłam, że mój obecny jest na urlopie, a ja nie wiedziałam i braknie mi leków. Brałam karty informacyjne ze szpitala na dowód, że choruje... mówiłam, że biorę to i to teraz, że działa nawet dość dobrze ( w tym lek który chce dostać) no i właśnie tak udało mi się "wyłudzić" Wellbutrin. Teraz mam jednak fajnego i bardzo doświadczonego lekarza i nie muszę już tak kombinować.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 05 sty 2015, 22:04
Ricah napisał(a):lunatic, ja na bupropionie siedzialem 2 miechy i te 2 miechy[no oprocz jakiegos tam czasu na rozkrecenie] mi pomagala, ale efekt byl niestety za slaby w stosunku do ceny, to zrezygnowalem.

co to znaczy ze efekt był za słaby do ceny? przeciez jedno nie ma nic do drugiego, to ze coś jest drogie nie znaczy ze ma lepiej działać od tańszego, przynajmniej jeżeli chodzi o antydepresanty

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Ricah 05 sty 2015, 22:57
lunatic, to mowilem z wlasnego doswiadczenia i oceny leku - na kogos innego mogl dzialac inaczej.
Przy kompletnej apatii mialem minimalnie lepszy humor, wiecej zartowalem, wiecej rozmawialem z ludzmi, b. dobra pamiec i niezla koncentracja. Jak dla mnie to troche za malo za cene 100zl~ - nie jest refundowany przy okazji. Nie mowie, ze drozsze=lepsze[nawet nie wiem z czego to wywnioskowales, ale mniejsza], ale ze sa lepsi agonisci dopy, a zarazem tansi.

Ale moj problem mogl lezec[i wciaz lezy] w tym, ze srataje mi uwalnianie dopy 'zepsuly'[dodatkowo].
Agomelatyna 25mg
some shit

REBOKSETYNA (Edronax)

przez suwak 06 sty 2015, 03:24
ale ze sa lepsi agonisci dopy, a zarazem tansi.

Np?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Ricah 06 sty 2015, 11:59
suwak, metylo jest chyba najprostszym przykladem i jest refundowany, chociaz wiadomo jak ciezko byloby go zdobyc.
Agomelatyna 25mg
some shit

REBOKSETYNA (Edronax)

przez suwak 06 sty 2015, 15:11
No właśnie... wcale nie jest tak łatwo znaleźć lek dopaminowy (oprócz bupropionu), który lekarz psychiatra przepisze bez problemów na depresję/lęki.
Inne wynalazki to albo ADHD, albo Parkinson albo hiperprolaktynemia...

REBOKSETYNA (Edronax)

przez wredny 07 sty 2015, 02:37
Ricah napisał(a):suwak, metylo jest chyba najprostszym przykladem i jest refundowany, chociaz wiadomo jak ciezko byloby go zdobyc.

Weszły nowe przepisy od tego roku, że metylo jest refundowany dla dorosłych?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Ricah 07 sty 2015, 13:58
wredny, moj blad - nie doczytalem dokladniej, po prostu spojrzalem, ze jest refundacja. Ale chocby nawet - 60-80zl, a well okolo 100zl.
Agomelatyna 25mg
some shit

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 07 sty 2015, 14:04
Weszły nowe przepisy od tego roku, że metylo jest refundowany dla dorosłych?

metylo dla dorosłych nie był , nie jest i pewnie nigdy nie będzie refundowany . Chciałbyś mieć ten lek za 3.20 zł ?
Bo juz na 33zł za paczke Cię nie stać ? Policz jeszcze wizyty , jęsli w ogóle znajdziesz lekarza co Ci go przepisze .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez devnull 10 sty 2015, 03:35
Obok Amisulprydu i Sulpirydu to jedyna substancja zarejestrowana przez FDA w leczeniu dystymii.
Próbowałem 2x, niestety długo nie wytrzymywałem na tym leku, nie miałem cierpliwości,
może będzie mi kiedyś dane dłużej go wypróbować.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 10 sty 2015, 21:25
devnull napisał(a):Obok Amisulprydu i Sulpirydu to jedyna substancja zarejestrowana przez FDA w leczeniu dystymii.
.

co? reboksetyna?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez devnull 10 sty 2015, 21:36
lunatic napisał(a):
devnull napisał(a):Obok Amisulprydu i Sulpirydu to jedyna substancja zarejestrowana przez FDA w leczeniu dystymii.
.

co? reboksetyna?

tak, a co ? o czym jest temat ?
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Sortuj wg