REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 25 maja 2014, 20:01
8 Mg :shock:
O Kużwa ! ja bym takiej dawki nie przeżył . Mi juz po 2 mg odwalało z pobudzeniem i nerwowością.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 25 maja 2014, 20:10
no tak mnie wtedy lekarz urządził, chmielem się ratowałem :pirate:

REBOKSETYNA (Edronax)

przez betii 25 maja 2014, 21:24
pewnie dr zacznie od mniejszej. ta lekarka jest bardzo stanowcza, zaproponowalam jej fevarin mowillam ze ma lekarka byla mi go dala ale bralam niecale 2 tyg,3tyg i w szpitalu mi odstawili... wroce z nią do tematu ale mysle ze da mi ten edronax i spamilan i pewnie tak zostanie skoro lamitrin juz odstawila

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez elfrid 25 maja 2014, 21:31
betii, no niech będzie stanowcza, ale edronax to nie jest lek na lęki. Rozumiem jeszcze połączenie paro/flwuoksaminy + edronax/wellbutrin
pregabalina, wenlafaksyna

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Amnothing 13 cze 2014, 20:32
Ja na start wziąłem 8mg i to na noc. Spałem doskonale. Lęków żadnych, terapia ponad półroczna bupropionem wyrzuciła mi lęki. Leki NRI/NDRI działają doskonale na lęki! TYLKO, że trzeba je brać i przemęczyć się pierwsze 3-4msc póki receptory się nie zdesensetyzują. Wrażliwsi będą narzekać na nerwowość, rozstrzęsienie, ataki paniki, a tacy jak ja wezmą 8mg i ułożą się do snu. Cóż, ja brałem już tyle leków, ponad 14 anty-depów, że 8mg reboksetyny to delikatna stymulacja, biorę na noc, bo pierwsze parę godzin mnie zmula, i jestem nerwowy. Następnie jest okej, dobry nastrój. Z uboków to zaparcia, i nadmierne pocenie, czyli żadne uboki. W ogóle z tego co czytam tutaj i na innych forach to lek dla ludzi którym nadmiar noradrenaliny nie straszny. Dawke w sumie zmieniam zależnie od potrzeb, tzn. wedle zaleceń lekarza, 2-8mg, zależnie od potrzeby. I czuję się doskonale. Trochę bardziej nerwowy jestem i ciutkę egoistyczny, możliwe, że to przez dodatek nootropów do leczenia - dopiero wtedy mam pełny efekt.

Gdy nie brało się takich leków, to nie radzę startować nawet od 4mg, tylko 1mg. W ogóle, co mi się z głową porobiło, gdy dawki niektórych leków, które by kogoś zabiły lub dały ogromne uboki dla mnie są okej. Zobaczymy lek się nie wypali po jakimś czasie, bo takie działanie mi odpowiada, energia do życia. Antydepresyjne działanie poprzez dodanie energii, coś dla mnie. Szkoda że Concerty nie można dostać na mój typ depresji, bo sprawdzało się doskonale - ale nie będę na czarno sobie zalatwiał.
Zapalić świecę, znaczy rzucić cień...
Reboksetyna: 4-12MG Paliwo
Sunifiram: 2-10MG Turbo
Dwa wiadra suplementów + Rady od szamanów farmacji + NH3

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 18 cze 2014, 10:01
dlaczego mnie ten lek usypia :pirate:

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Amnothing 19 cze 2014, 13:12
Heh, czytałem na forach, że czasem się to zdarza. Mi to czasem parę mg reboksetyny ułatwia sen. Ale po pewnym czasie, u mnie już chyba miesiąc brania mija, zaczęło pobudzać - nie po wzięciu, a tak z jakieś 8-10h od tabletki, czuje się żywszy, mam siłę by wyjść z domu, rower ogólnie jest poprawa. Nie dodaje pewości siebie jak bupropion (Wellbutrin), ale lęków nie ma, no i jest tańszy.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 19 cze 2014, 13:15
Amnothing, bierzesz ją samą czy z jakims dodatkiem? po Wellbutrinie mialeś lęki?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Amnothing 20 cze 2014, 13:06
Teraz biorę tylko rebo + kwetiapina do stabilizacji nastroju. Wcześniej czasami dobierałem sobie olanzapiny do niej, gdy nastrój był jakiś niestabilny. Ale ogólnie pierwszy miesiąc reboksetyny, to brałem ją solo. Teraz kwetiapine biorę 100mg co noc, pogadam z lekarzem i może podniosę jeszcze wyżej dawkę.
Po Wellbutrinie miałem lęki przez pierwsze 3-4 miesiące - potem zniknęły i nawet po wskoczeniu na reboksetynę nie pojawiły się ponownie. Ogólnie leki z wyraźnym działaniem noradrenergicznym dobrze znoszę, poza nadmiernym poceniem nie mam uboków. Czasem zdarzały się napady szału, parę rzeczy w domu zostało zniszczonych. Opowieści o tym, że np. 8mg reboksetyny roznoszą kogoś... cóż, ja muszę mieć naprawdę coś nie tak z noradrenergią jeśli po 8mg mogę iść spać. Nerwowość jednak jest podniesiona, to fakt, chociaż kwetiapina usunęła ten ubok - póki co nastrój jest bardzo dobry, i dosyć stabilny, czuję tylko delikatne ogłupienie - pewnie przez kwetiapine, nie zdążyła się jeszcze dobrze zainstalować.
Sądzę, że gdyby nie wcześniejsza terapia Wellbutrinem gorzej znosiłbym czyste NRI jakim jest edronax.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 20 cze 2014, 19:58
Amnothing,
nie bierzesz reboksetyny samej wiec trudno brac cokolwiek pod uwage ze Cie np. 8 mg nie roznosi

-- 20 cze 2014, 18:59 --

u mnie ten lek brany pojedynczo to droga do grobu a nie do lepszego samopoczucia, pobudza potężnie i nie idzie tego opanowac

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Amnothing 21 cze 2014, 10:55
Mówiłem, że reboksetyne brałem samą ok. 25 dni, po czym dołączono kwetiapine. Więc wiem jak na mnie działa solo - działa delikatnie. Ale jak mówie, bardzo długo brałem Wellbutrin - z dużymi dawkami mirtazapiny, dlatego na działanie noradrenergiczne jestem niewyczulony. Dla mnie to pobudzenie nie jest większe od kilku kaw.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez depresja24h 03 sie 2014, 17:52
Czy reboksetyna jest dostępna w Polsce ?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 03 sie 2014, 17:54
Czy reboksetyna jest dostępna w Polsce ?

tak , bodajże Edronax .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Chada 03 sie 2014, 17:54
depresja24h napisał(a):Czy reboksetyna jest dostępna w Polsce ?

Tak jest jako Edronax.

Lamotrygina 150mg

Sortuj wg