REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Guzik 26 mar 2014, 21:16
Lunatic no ja tylko mówię co lekarz powiedział. Nie wiem jakie są standardy. Ale ze względu na działanie lekarz uznał że w moim przypadku mogłoby to być kontrowersyjne, bo jak powiedział to napędza cały mózg, więc jak ktoś ma np. natrętne myśli to mu to je napędza, jak np. ja mam derealizację czy depersonalizację to też ten lek to też może napędzić, a to by była masakra.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 26 mar 2014, 21:17
aa o to chodzi, myslalem ze kontrowersyjne tylko pod wzgledem łączenia z SSRI

REBOKSETYNA (Edronax)

przez devnull 23 kwi 2014, 16:37
Niebawem ponownie wrócę do tego leku by sprawdzić jak stymuluje w porównaniu do Amisulprydu,
dopamina nie jest dla mnie idealna, a niskie dawki Reboksetyny z tego co pamiętam potrafiły mnie przebudzić,
szkoda tylko że na dłuższą metę ten lek jest paranojogenny, dlatego wypróbuję najniższe możliwe dawki.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez betii 23 maja 2014, 15:07
a czy on działa dobrze na lęki, bo tutaj mam gł.problem

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Marian_Paździoch 23 maja 2014, 18:35
betii, mając problem z lękami nie pakuj się w Edronax. On może nasilać lęki, podobnie jak robi to Wellbutrin. To lek raczej na depresję. Dla mnie na nerwicę najlepsza jest paroksetyna, z tego jest znana ;)
Marian_Paździoch

REBOKSETYNA (Edronax)

przez betii 23 maja 2014, 22:47
Wlasnie tez tak myslalam..bo rebokset.z tego co mi mowila byla dr podobna jest do welb.a ten nakreca.mowilam lek.o fevarinie np.ale postaw.na edronax. Co ja moge zrobic.z moja bylam lek.bym dyskutowala z ta sie nie da

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 24 maja 2014, 19:09
betii napisał(a):a czy on działa dobrze na lęki, bo tutaj mam gł.problem

jedyne co mi przychodzi do głowy to zmniejszenie lęku społecznego o nim, pamiętam ze jak go brałem mialem więcej pewności siebie ale inne stany lękowe to chyba nie bardzo

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Marian_Paździoch 24 maja 2014, 20:10
betii, śledzę Twoje posty i.... Może warto by było zmienić lekarza?
Marian_Paździoch

REBOKSETYNA (Edronax)

przez betii 24 maja 2014, 22:56
właśnie zmieniłam :D , bo odeszłam z przychodni po 4 latach gdyż ma lekarka poszła na nzoz, poszłam do poradni gdzie pracuje ma psycholog i obie konsultuja sie w mej sprawie. zaproponowalam fevarin ale powiedziala edronax. ja jakos nie pamietam ze rewelacji po nim nie bylo. poza tym w szpitalu byl watek czy wellbutrin czy edronax, ale ordyn.powiedziala ze edronax jest słabszy od wellb

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Marian_Paździoch 25 maja 2014, 08:04
No ponoć jest słabszy, no ale bez jaj, żeby ten lek dawać na nerwicę. Przecież on tylko nasila lęki. Nie wiem czemu się tak uparli na Edronax, mają jakieś profity od sprzedaży czy nie chcą dać skutecznego leku pacjentce, bo jak się lepiej poczuje to rzadziej będzie przychodzić :roll: Edronax nie ma nic wspólnego z lekiem przeciwlękowym...
Marian_Paździoch

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 25 maja 2014, 11:47
dla mnie Edronax był zdecydowanie silniejszy niz Wellbutrin, dał takiego kopa ze siłą wydarł z lóżka, Wellbutrin działal bardziej delikatnie i z przewagą na motywacje, Edronax to była czysta energia

REBOKSETYNA (Edronax)

przez betii 25 maja 2014, 19:37
a u mnie teraz raczej jest objaw depres.ale przewaga lęku.. nericy, objawów somatycznych. nie wiem czemu ta lekarka chce dac ten edronax skoro dala mi 2x lorafen, wiec wierzy mi jakie silne mam leki ile razy wymiotuje itp

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 25 maja 2014, 19:41
Beti przy swoich objawach nie tykaj Edronaxu ,,, bo Ci się może pogorszyć bardziej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 25 maja 2014, 19:45
betii,
a w jakiej dawce masz go brać? ja kiedys miałem az 8 mg bez zadnego innego leku i myslalem ze zwariuje, ale byc moze wystarczyłoby wtedy brać mniej i byłoby lepiej, nie wiem, lekarz mi tyle kazał brać to tyle brałem, potem zmienił na co innego, nie próbował z mniejszą dawką, był ze mna na terapii chłopak który tez brał Edronax i nie mogłem uwierzyć jak mowil ze na niego w ogole nie działa aktywizująco

Sortuj wg