REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 21 sty 2013, 19:15
cytrynka a ja nie mialam mega pałeru ale była tzw miła normalnosc do tydzien wstecz-teraz chodze wkuta mam ochote zrec słodycze ..a i popijam-objaw nerwicy,spojrzenie na siebie anorektyczne (nosze rozmiar spodni 36 a widzę wstrętne wieeelkie uda obrzydliwą grubą dupę i wylewający sie brzuchol) edro wycofują????jezu musze poczytac was wstecz.przed pawiowaniem.

-- 21 sty 2013, 18:26 --

cytrynka zwiększasz dawkę biox?patrzaj pani mi kazal lekarz wrocic do 20.i bylo gut ale nie jest juz za długo!!.prawie 2 tyg duzej nerwowki i reszty.zwiększam sobie do 40.
a jak:)))
cytrynka dawaj zwiększaj:)zawsze mozna zejsc i to bez problemów.
ja jutro jade z 40.
pozdro

REBOKSETYNA (Edronax)

przez depresyjny1977 14 mar 2013, 12:56
Mam prośbę . Biorę ten lek i ogólnie to pomógł mi prawie natychmiast co dziwne . W CIĄGU KILKU GODZIN . Niestety działanie leku stopniowo bylo coraz mniej wyrażne aż w końcu depresja wrócila .Podniesienie dawki znów trochę pomogło ale z czasem dobroczynne działanie leku slabło i znów depresja przybrała na sile . Nie wiem czemu nabieram tolerancji na ten lek . SSRI w ogole nie pomagają bez względu na czas ile bym ich zażywał. Czy mial ktoś podobne doświadczenie z lekami że wytwarzała się tolerancja ? Jak sobie z tym poradziliście ? Na mnie lekarz wypróbował już 70 proc lekospisu i tylko tlpd oraz edronax coś skutkowały .Proszę o wskazowki.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kiya 27 maja 2013, 23:16
Czy komuś po tym leku zwiększył się apetyt? Od kiedy jestem na Edronaxie wpier.alam jak opętana. Wszystko, co wpadnie mi w ręce, włącznie z rzeczami, których nie lubię. Nie wiem, może to przypadek, ale może ktoś miał tak jak ja...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez faeton 28 maja 2013, 21:37
depresyjny1977 napisał(a):Mam prośbę . Biorę ten lek i ogólnie to pomógł mi prawie natychmiast co dziwne . W CIĄGU KILKU GODZIN . Niestety działanie leku stopniowo bylo coraz mniej wyrażne aż w końcu depresja wrócila .Podniesienie dawki znów trochę pomogło ale z czasem dobroczynne działanie leku slabło i znów depresja przybrała na sile . Nie wiem czemu nabieram tolerancji na ten lek . SSRI w ogole nie pomagają bez względu na czas ile bym ich zażywał. Czy mial ktoś podobne doświadczenie z lekami że wytwarzała się tolerancja ? Jak sobie z tym poradziliście ? Na mnie lekarz wypróbował już 70 proc lekospisu i tylko tlpd oraz edronax coś skutkowały .Proszę o wskazowki.

Ja tak miałem po Velafaxie, może nie po paru godzinach ale dniach, ale potem po długim okresie lek zaczął działać, z ciekawości wiąłem kiedyś jedną tabletkę Edronaxu ale nic się nie działo.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez MalaMi1001 12 wrz 2013, 08:36
No ja od dzisiaj zaczynam. 1mg na test efektu "pierwszej tabletki" wylądował w żołądku. Mam nadzieję, że będę mieć choć trochę więcej energii :roll: I może jakiś uśmiech wreszcie na twarzy się pojawi... :roll:

-- 18 wrz 2013, 22:40 --

Po kilku dniach zażywania mogę powiedzieć jedno: pobudza. Dla zamulonych życiem i SSRI polecam.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 26 paź 2013, 18:41
A czy ktoś ma może porównanie Reboksetyny do Wellbutrinu? Który lek daje więcej energii?
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 26 paź 2013, 19:38
Który lek daje więcej energii?

zdecydowanie Rebo.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez depas 30 paź 2013, 02:01
Kalebx3, poważnie, rebo daje więcej energii niż well? To mnie zaskoczyłeś, brałem z tych dwóch tylko well ale wydawało mi się że działanie rebo jest delikatniejsze, bardziej subtelne. Dobrze wiedzieć. A skoro już o tym, jak byś porównał wellbutrin do fenterminy? Albo może inaczej - jak ma się fentermina do metylofenidatu?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 28 lis 2013, 12:56
coccinella napisał(a):A czy ktoś ma może porównanie Reboksetyny do Wellbutrinu? Który lek daje więcej energii?

Pytałem o to lekarza, stwierdził ze pod względem dodawania energii lepszy jest Edronax, natomiast Wellbutrin tez dodaje energii ale oprócz tego zwiększa motywacje i chec do działania przez wpływ na dopamine, Edronax-sama energia, z checia i motywacja moze byz roznie, Wellbutrin- troche mniejsza energia, ale za to dodatkowo chęć i motywacja do robienia czegokolwiek, chciałem dodać Wellbutrin do paroksetyny ale kiepsko się to skończyło, za duże chyba interakcje obu tych leków ze sobą, teraz próbuje Edronax do paroksetyny, interakcji teoretycznie zadnych nie ma

Co do pojedynczego działąnia brałem obydwa leki i same działają źle, po Edronaxie przypływ energii wręcz gigantyczny, dosłownie wyciąga siłą z łóżka, ale co z tego jak w ogóle nie działa na samopoczucie,a nawet potrafi je pogorszyć, ma sie mase energii ale zle sie czuje i w zaden sposob nie idzie wykorzystac jej. Wellbutrin rzeczywiście energii troche mniej, ale dla mnie było wystarczająco, samopoczucie troche lepsze niz na Edronaxie, ale tez co z tego jak po jakims czasie (chyba ok. 2 miesięcy) wywołał napady lękowe. Tak że na mnie te leki zadziałały na jedno a drugie pogorszyły, obecnie chyba stosuje się je jako dodatki do ssri lub innych, rzadko pojedynczo.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 28 lis 2013, 13:13
. A skoro już o tym, jak byś porównał wellbutrin do fenterminy? Albo może inaczej - jak ma się fentermina do metylofenidatu?

Działanie Fenterminy jest bardziej szybkonatychmiastowe . Fnter nie działa antydepresyjnie , wpływa wyraznie na dopaninę( czuc wyrażnie dopaminowe działanie ),ale jej głównym zadaniem jest blokowqanie apetytu z czym radzi sobie bardzo dobrze. Well znowu jesy antydepresantem , długo sie rozkręca , a i efekty antydepresyjne są jakie są ( choc nie u wszystkich ) .
Mi ten lek nie służył ( Well).
Metylo , a fentrermina ? Zdaje mi sie ,że Fenter ma silniejsze działanie na dopaminę ( bardziej amfetaminowe ).Choć ( jak metylo ) do dłuższego leczenia (jeśli w ogóle ) sie nie nadaje. Tyle tylko do odchudzania . Nie wiem jak jest z Fenterminą w dłuśzym okresie brania tego leku ,ale podejrzewam ,że może przynieść więcej szkody niz pożytku .
Inna spraw,że lek trudny do zdobycia i chyba nie stosowany ( zarejestrowany ) w Polsce w pierwszym aptecznym , legalnym obiegu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 29 lis 2013, 21:50
Senność po Edronaxie, te leki działają chyba tak jak im się podoba

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Mianseryna 12 gru 2013, 04:14
A reboksetyna jako dodatek do mianseryny ? Zażywał ktoś taki mix ?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 14 gru 2013, 22:31
Mianseryna napisał(a):A reboksetyna jako dodatek do mianseryny ? Zażywał ktoś taki mix ?

nie wiem czy w ogole mozna łączyć, jedno i drugie działa na noradrenaline, zażywacie reboksetyne z jakimś jeszcze innym lekiem czy samą?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 14 gru 2013, 22:41
U mnie wellbutrin nie dziala na motywacje, ani troche.
Nie chce mi się.

Sortuj wg