REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez QueenForever 27 lis 2012, 18:31
Sweety o jakim czasie poczułaś działanie escitalopramu?i ile płacisz za lek?
QueenForever

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Sweety 27 lis 2012, 18:42
Płacę ok 60 zł,po ok 1,5 m-ca ale do końca nie pomaga :/
ŻYĆ W LĘKU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE!!!

REBOKSETYNA (Edronax)

przez QueenForever 27 lis 2012, 18:49
dzieki za odp
QueenForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez JużTuByłem 27 lis 2012, 18:57
Znalazł się ktoś komu ten lek pomógł na lęki ?
Wiem ,ze pobudza wytwarzanie noradrenaliny ,ale różne przypadki bywają.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bojek787 30 lis 2012, 18:21
Sweety

I jak u Ciebie po Edronaxie?
:tel:

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 30 lis 2012, 18:25
Jedna z forumowiczek pisała chyba w tym wątku,ze jej na lęk pomógł.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bojek787 30 lis 2012, 18:27
Kurcze ,ja wczoraj zaliczyłam "zjazd" emocjonalny ,normalnie rozryczałam się w domu ,dziś z zapuchniętymi gałami poszłam do pracy.
Jestem na dawce 1 tabletka 4 mg rano i pół tabl.około godziny 14 -15.
Dziś mam mniejszy apetyt.Czy te zmniejszenie apetytu z czasem mija ,jak organizm się do leku przyzwyczaja?Czy trwa z taką samą siłą podczas całego leczenia???Nie chcę schudnąć!!Cieszyłam się z tego lerivonu ,bo wzmagał apetyt ,nie jestem chudzielcem ,ale na lerivonie wyglądałam "zdrowo" ,na razie nie chudnę ,ale boję się ,że jak mały apetyt się utrzyma ,to zacznę:(A Święta tuż ,tuż.Jak mam siedzieć przy stole z innymi i gapić się na jedzenie a nie jeść??Trochę mnie to przeraża ,bo nie wszyscy w rodzinie wiedzą ,że biorę leki od psychiatry!! :why:

-- 30 lis 2012, 17:30 --

Co do pobudzenia (napędu) trochę rano widzę różnice ,jestem bardziej aktywna ,ale brak jedzenia powoduje ,że około południa zaczyna mi się kręcić w głowie ,boli mnie głowa i ssie w żołądku:(Jak sobie radziliście z brakiem apetytu?Całe dnie nic nie jedliście??A waga w dół????
:hide:

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Sweety 30 lis 2012, 18:48
bojek787, dzieki że pytasz ;) A więc biorę pół tabletki Rebo a dopiero po ok 2 godzinach Servenon i jest ok,nie mam już takich jazd jak w pierwszym dniu,kiedy wziełam oba leki na raz po całej tabletce,co do braku apetytu to faktycznie jest mniejszy,ale ja akurat się cieszę bo mam sporo do zrzucenia i mam nadzieję że chociaż schudnę trochę :P

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 30 lis 2012, 19:38
bojek787, u mnie brak apetytu jest caly czas,ale mi to akurat tez pasuje,schudlam troche ,ale nie jakos radykalnie.Takze nie martw sie na zapas.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bojek787 05 gru 2012, 20:52
Musiałam niestety zmniejszyć dawkę według swoich reakcji i potrzeb a nie według tego ,co rozpisała lekarka ,która nie odbiera telefonu i ignoruje smsy (mimo ,iż zapowiedziała ,że służy radą zawsze i wszędzie).Po 8 mg na dobę ,źle się czułam ,zamiast wystrzału energetycznego -totalny zjazd ,mega osłabienie ,kapeć w buzi i zero apetytu .2 jogurty na cały dzień to dużo za mało!!Po za tym ból brzucha w prawym podżebrzu ,także dzwonię ,piszę pytam czy mogę dawkę zmniejszyć?A lekarz cisza...no więc sama zmniejszyłam .Biorę pół rano i pół około 13 .Na noc 15 mg Lerivonu i jest naprawdę ok!!Mam normalny apetyt ,suchość w ustach dużo mniejsza ,brak problemów ze snem (śpię normalnie około 8 godzin) Rano mam zapał do pracy ,na razie jest ok.

Zobaczymy co dalej.
Mam zagwozdkę ...psychiatra zdiagnozowała u mnie zaburzenia adaptacyjne ....ale nie przechodziłam żadnych traumatycznych przeżyć ,mam po prostu stresujący styl życia.Na pytanie o co chodzi z tymi zaburzeniami też cisza.Nie wiem ile czasu ma trwać leczenie a może w ogóle nie jest mi potrzebne a baba wyciąga co miesiąc kasę???W końcu wizyta 150 zł plus leki ...
Sama nie wiem .
Czasem mam ochotę rzucić te leki w kąt i zobaczyć co się będzie działo. :bezradny:

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Sweety 05 gru 2012, 21:56
[quote="bojek787"]Musiałam niestety zmniejszyć dawkę według swoich reakcji i potrzeb a nie według tego ,co rozpisała lekarka ,która nie odbiera telefonu i ignoruje smsy (mimo ,iż zapowiedziała ,że służy radą zawsze i wszędzie).Po 8 mg na dobę ,źle się czułam ,zamiast wystrzału energetycznego -totalny zjazd ,mega osłabienie ,kapeć w buzi i zero apetytu .2 jogurty na cały dzień to dużo za mało!!Po za tym ból brzucha w prawym podżebrzu ,także dzwonię ,piszę pytam czy mogę dawkę zmniejszyć?A lekarz cisza...no więc sama zmniejszyłam .Biorę pół rano i pół około 13 .Na noc 15 mg Lerivonu i jest naprawdę ok!!Mam normalny apetyt ,suchość w ustach dużo mniejsza ,brak problemów ze snem (śpię normalnie około 8 godzin) Rano mam zapał do pracy ,na razie jest ok.

Jeju to strasznie duża dawka te 8 mg...ja biorę 4 i mam dużo skutków ubocznych,jeszcze trochę jak ten lek mi nic nie da to go po prostu odstawię,najgorsze że też mnie jakby boli wątroba po tym leku,jak na razie nie mam pozytywnej opinii,ale krótko biorę,a lekarzyk niezły,może faktycznie tylko mu na kasie zależy...spróbuj może naprawdę te leki odstawić,ja bym tak zrobiła,tylko nie od razu,zmniejszając dawki...

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bojek787 06 gru 2012, 21:26
Sweety

a Ty jakie masz skutki uboczne?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Sweety 07 gru 2012, 08:35
mnie to głównie żołądek boli,nudności,zaburzenia uczucia ciepła,zimna...

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 07 gru 2012, 11:59
mnie edro bardzo pomógł.mimo ze nie byłam w warzywnym stanie w koncu dostałam recepte i...jak sie okazało strzał w dziesiątke.zero nerwicy zero nagłych atakow.zaczynałam od 1/5 tableteczki.wtedy nie ma skutkow ubocznych.drobne gryzki brałam.kazdego dnia odrobinę więcej.i poszło.edro biore juz kupe msc i zadnych nagłych nerwicy lub fobii.teraz biorę do paczki seronil i trittico.ale u mnie nie gra to trio. nastroj i motywacja do de po seronilu u mnie.wymieniam seronil na cos innego.i chyba trittico tez.edro zostaje.to drogi ale dobry lek:)))

-- 07 gru 2012, 10:59 --

mnie edro bardzo pomógł.mimo ze nie byłam w warzywnym stanie w koncu dostałam recepte i...jak sie okazało strzał w dziesiątke.zero nerwicy zero nagłych atakow.zaczynałam od 1/5 tableteczki.wtedy nie ma skutkow ubocznych.drobne gryzki brałam.kazdego dnia odrobinę więcej.i poszło.edro biore juz kupe msc i zadnych nagłych nerwicy lub fobii.teraz biorę do paczki seronil i trittico.ale u mnie nie gra to trio. nastroj i motywacja do de po seronilu u mnie.wymieniam seronil na cos innego.i chyba trittico tez.edro zostaje.to drogi ale dobry lek:)))

-- 07 gru 2012, 10:59 --

Sortuj wg