REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
13
68%

Nie
3
16%

Zaszkodziła
3
16%

Liczba głosów : 19

REBOKSETYNA (Edronax)

przez faeton 13 wrz 2012, 17:35
qrulewna, ja bym polecał Velafax zamiast Seronilu, choć Seronil jest dobry na motywację, tak mi powiedział doktor. Brałem kiedyś seronil i szybko przestał działać. Natomiast Velafax ma szersze spektrum działania, początkowy haj mija i po ok 2-3 miesiącach czułem się znacznie lepiej. Ja biorę zestaw Trittico (150mg), Velafax (150mg), Ludiomil (62,5mg) (dodatkowo Lamitrin i Chlorprothixen) i mam taką koncentrację, że mogę czytać ze zrozumieniem przy włączonej muzyce, i nic mnie nie rozprasza.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez qrulewna 14 wrz 2012, 08:53
dzięki faeton:)własnie tak zrobie.seronil odstawiam.u mnie była motywacja przez ...2 tygodnie niecałe i poszła sobie won precz:)

-- 22 wrz 2012, 08:39 --

mam cholernie cięzkie noce:wybudzanie, dreszcze takie ze mnie mięsnie bolą na drugi dzien!lęki i schizowe sny.ciągle rozszarpują mnie jakies kundle w lesie!zwariowac mozna.triticco nic nie pomaga,nawet zwiększona dawka.co to moze byc to cholerstwo nocne???nigdy wczesniej nie miałam czegos takiego na az taka skala.tylko sie wybudzałam ewentualnie.to juz prawie 6 dni trwa.ktos miał takowe cos?

-- 22 wrz 2012, 18:35 --

okazało sie ze to prawdopodobnie wirus.mąz ma to samo...nawet w dzien.ja biore ostatnio apapy i ibupromy max plus kawy-(duzo w dzien bo chore dziecko w domu )plus antybiotyk bo chora jestem ja.i do tego wirus trzesawka u mnie daje czadu po nocy.moj mąz nie uzywa lekow(a jestem przekonana ze ma depresje i nerwice wegetatywna!!;) tylko kanabis. "całowalismy sie" duzo ostatnio i dzielimy wirusy między wawe a trajcity.
a juz myslałam ze wariuje w nowym kanale;)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Firletka Poszarpana 08 lis 2012, 19:08
Łoj, od czerwca jestem na Edronaxie. Na początku było super, postawił mnie na nogi, dosłownie. Ale od miesiąca, dwóch jego działanie słabnie :((( Łapię doły, męczę się bardziej i nic mi się nie chce. Pewnie jesień też ma w tym swój udział. 2 tyg temu mła dr zaleciła mi stosowanie lampy antydepresyjnej, a nuż pomoże, a zaszkodzić nie zaszkodzi. Dała mi skierowanie do Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Wawie, bo tam to używają. I na jej prośbę wypożyczono mi takową lampę. Nie powiem, daje trochę energii, reguluje sen, ale na przygnębienie działa średnio. Ponoć jej działanie widać po 2 tyg. Ja już ją świecę 10dni, zobaczę co dalej. Możliwe, że bez niej byłoby gorzej. Jak ona ostatecznie mi nie pomoże to nie wiem jak przetrwam zimę. 22.XI mam kolejną wizytę i zobaczymy co lekarz powie. Podsumowując Edronax świetnie wyciąga z depresji ale po kilku miechach coś trzeba zmienić żeby efekt utrzymać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 08 lis 2012, 19:36
Firletka Poszarpana, bierzesz sam Edronax,czyjeszcze jakieś inne leki
Biorę Edronax 2tabl+20mg Bioxetinu.Edronax nadaje się dobrze do połączeń z lekami serotoninowymi SSRI.U mnie ten zestaw dobrze się sprawdza,dodaje energii,motywacji do działania.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez kurtz 15 lis 2012, 13:15
czy edronax jest w pewnym sensie podobny do psychoefedryny jeśli chodzi o zasadę działania? oba działają na noradrenaline?

ostatnio zauważyłem, że jak wezmę 2 gripexy to jestem dziwnie uspokojony, zacząłem szukać i doszedłem do wniosku, że to wina pseudoefedryny, więc pomyślałem, że może u mnie jest coś nie tak z noradrenaliną? (biore narazie fluo, ale na redukcje napięcia i koncentracje nie działa)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 15 lis 2012, 13:56
Na koncentracje u mnie Edronax działa bardzo dobrze Napięcia raczej nie zredukuje(różne są opinie,niektórzy mówią,ze działa działa),na mnie na lęki nie dziala.Dodaje energii motywacji,ale nie nie pobudza za bardzo,nie speeduje i to jest plus.
Nie mam poownania do pseudoefedryny,myślałam,ze pseudo bardziej pobudza niż uspokaja .

-- 15 lis 2012, 12:56 --

Na koncentracje u mnie Edronax działa bardzo dobrze Napięcia raczej nie zredukuje(różne są opinie,niektórzy mówią,ze działa działa),na mnie na lęki nie dziala.Dodaje energii motywacji,ale nie nie pobudza za bardzo,nie speeduje i to jest plus.
Nie mam poownania do pseudoefedryny,myślałam,ze pseudo bardziej pobudza niż uspokaja .

-- 15 lis 2012, 13:02 --

Biorę zestaw fluo+tego i jest dobrze.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez elfrid 15 lis 2012, 20:22
Cytrynka a brałaś Wellbutrin, masz porównanie z Edronaxem? Bo mnie Wellbutrin speedował, ale jeśli reboksetyna aktywizuje w inny sposób, może wart jest swojej ceny. :D
pregabalina, wenlafaksyna

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 15 lis 2012, 21:01
Nie brałam Well ze względu na cenę,pewnie 150 byłoby dla mnie za malo+jeszcze inne leki,za drogo by wyszło.Choc może byłoby jeszcze lepiej niż na Edro.Moze kiedyś spróbuje.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bojek787 24 lis 2012, 12:41
Witam ,jestem tu nowa i potrzebuję wsparcia:)
Mam od jutra brać lek Edronax ,napiszcie proszę jakie mieliście po nim skutki uboczne??Czy on powoduje mdłości??
Proszę o odpowiedź:)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez elfrid 24 lis 2012, 12:43
bojek787, A na jakie objawy ma Ci pomóc Edronax?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez bojek787 24 lis 2012, 13:27
Mam osłabiony "napęd" ,brak energii do działania ,ospałość w ciągu dnia.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Kalebx3 24 lis 2012, 13:32
Mam osłabiony "napęd" ,brak energii do działania ,ospałość w ciągu dnia.

...i pewnie zatwardzenia nie do rozwalenia ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

REBOKSETYNA (Edronax)

przez elfrid 24 lis 2012, 16:05
bojek787, z opinii osób które biorą np. cytrynki 84 wynika, że akurat w tym kierunku dobrze działa. pobudza, motywuje do działania. Powinno być lepiej, a potem dobrze.
A to Twój pierwszy lek antydepresyjny? Zwykle zaczyna się od fluoksetyny czy sertraliny przy Twoich objawach, chociażby ze względu na niską cenę oraz większe doświadczenie na innych pacjentach :D

REBOKSETYNA (Edronax)

przez cytrynka84 24 lis 2012, 18:08
bojek787, ten lek dodaje motywacji ,chęci do działania,poprawia koncentracje,ogólnie pobudza.Ubocznych nie miałam,no może poza jednym: zaparciami .Mnie ten lek pomógł,biorę go razem z innym lekiem.Brany solo to chyba kiepski pomysł,ale to Twój lekarz decyduje ,nie my tu na forum.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30mg

Sortuj wg