HALOPERIDOL(Haloperidol,Decaldol,Peridol,Buteridol,Halidol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy haloperidol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
4
24%

Nie
4
24%

Zaszkodził
9
53%

Liczba głosów : 17

HALOPERIDOL(Haloperydol-Decaldol,Peridol,Buteri,Halidol)

przez Hexobarbital 25 gru 2011, 13:35
Okropny lek.
Faszerowali mnie tym w szpitalu, przez około miesiąca.
Beznadzieja. W teorii dawali mi to na (ostre wielopostaciowe zaburzenia psychotyczne - jedna z diagnoz).
Poza zamuleniem, otumanieniem, odmóżdżeniem, skurczami mięśni, wykręcaniem rąk, zespołem niespokojnych nóg, niepokojem ruchowym, wrażeniem jakby przez organizm przepuszczali prąd, maskowatym wyrazem twarzy, nic nie odczułam.
Później dodali mi pridinol do tego H, żeby mi zlagodził objawy pozapiramidowe. Taaaa... (nie będę komentować - efekt mizerny)
Substancja - porażka.

Heh. I tak się cieszę, że nie uraczyli mnie decaldolem w postaci depot :/

Nie działa.
Chyba, że działanie ma polegać na ZMULENIU.

przez xionc 30 gru 2011, 00:37
Dopiero w połowie stycznia będę się widział ze swoim psychiatrą. Jak napisałem - Haloperidol odstawiłem, jednak do tej pory nie zauważyłem większej różnicy i powrotu do stanu gdy brałem sam Wellbutrin. Co więcej, pewnego razu zdarzył się mocniejszy dołek, przy którym miałem wzmożoną produkcję śliny, a Haloperidolu już nie brałem. Czuję się niewrażliwy na Wellbutrin, nie odczuwam już nawet małej suchości błon śluzowych. Stało to się dość nagle, dosłownie sen mi się zepsuł z dnia na dzień i nie chce przemijać, nie mam pojęcia co mogę na ten temat sądzić, a przy takiej dawce Halo, jest to conajmniej dziwne.

przez Lukrecja28 01 maja 2012, 10:53
Nie polecam nikomu tego leku.
Dostawalam go w zastrzykach.
Same skutki uboczne.Usztywnienie, problemy z widzeniem - w zasadzie nic nie widzialam,otepienie,straszliwa sennosc.
Okropny.
Lukrecja28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kite 01 maja 2012, 11:03
haaaalooooo haaalooooperiiiiiiidoooooolllll!! sory, musiałam :mrgreen:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez czarnobiała mery 01 maja 2012, 11:29
ja też dostałam w szpitalu haloperidol, odmówiłam przyjęcia go, bo czytałam o nim już wcześniej, ale wstrzyknięto mi go siłą. Potem leżałam jak warzywo i nie byłam w stanie się ruszyć, przestałam ogarniać, co się dzieje, byłam kompletnie otępiona.

przez Michuj 01 maja 2012, 11:39
ja brałem halo na sen i prawie w ogóle nie działało. Przereklamowany ten lek jako ''totalna rzeźnia''.

generalnie dobrze na czkawkę działa :lol: nic poza tym ;)
Loża szyderców

przez Aranjani 17 lip 2012, 13:41
Witajcie. Dzisiaj dowiedziałam się jak byłam u mojego faceta w szpitalu, że tym go faszerują(tzn on chyba przekręcił nazwe bo podał mi Hlopridol ale to wydaje mi się, że chodzi właśnie o Haloperidol, bo hlopridolu szukałam i chyba nie ma takiego leku). Nieciekawie to na niego działa. Mówi, że tylko śpi, prawie nic nie je... wygląda momentami jak dobrze naćpany... kontakt z nim też nie jest najlepszy. Zastanawiam się czy dobrze że mu to podają.
Aranjani

przez czarnobiała mery 17 lip 2012, 14:07
Aranjani, to stary beznadziejny lek, zwany chemicznym kaftanem bezpieczeństwa, bo jak Ci to wstrzykną, to tak otumania, że nawet trudno się poruszyć. W niektórych szpitalach dają haloperidol rutynowo wszystkim pacjentom, niezależnie na co chorują. Ja mam potworny żal do lekarzy, że mi to siłą wstrzyknięto wbrew mojej zgodzie.

przez Lord Kapucyn 17 lip 2012, 14:10
Aranjani,

Na dodatek haloperydol jest lekiem depresjonotwórczym i można po nim zapaść na polekową depresję. Dziwię się, że podają to Twojemu mężowi jeśli choruje na depresję i nie ma żadnych objawów psychotycznych.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Aranjani 17 lip 2012, 14:14
Dziękuje za odpowiedzi i to tak szybkie.
On na prawdę wygląda koszmarnie... momentami tak jakby nie było z nim kontaktu. Jego kochana rodzinka go tam na siłę zawiozła (oni lubią tak pozbywać sie problemu). To szpital w którym tak traktują pacjentow. Niestety może w odróżnieniu od innych nie mam pozytywnego zdania na temat wspanialego szpitala Babinskiego w Krakowie
On sie leczyl caly czas na depresję, zazywal leki ale skonczyly mu sie. Wczoraj mial isc na wizyte. W sobote pojechał do rodziny a w niedziele rano oni go tam zawieźli.
On tam nie chce byc i wydaje mi się że byloby o niebo lepiej gdyby byl w domu na stałych lekach
Aranjani

przez Lord Kapucyn 17 lip 2012, 14:17
To beznadziejny lek starej generacji. Był stosowany w psychiatrii represyjnej w ZSRR, żeby zwarzywić opozycjonistów i zmienić w obślinione zombie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez czarnobiała mery 17 lip 2012, 14:20
Aranjani, może niech postara się wyjść na żądanie, taki szpital to koszmar, w każdym razie ja za każdym razem po wyjściu ze szpitala czułam się gorzej niż przed pójściem tam, też miałam depresję polekową nie wiem, czy po haloperidolu czy po fluanxolu, bo dawali mi te dwa leki na raz. Ale na depresję podaje się antydepresanty, a nie stary haloperidol. Ja myślę, że lepiej się dochodzi do zdrowia w swoim własnym domu, tak przynajmniej jest w moim przypadku. Zwłaszcza że Twój chłopak chodził regularnie na wizyty i nie zaniedbywał leczenia.

przez Aranjani 17 lip 2012, 14:25
nazywam się niewarto napisał(a):Aranjani, może niech postara się wyjść na żądanie, taki szpital to koszmar, w każdym razie ja za każdym razem po wyjściu ze szpitala czułam się gorzej niż przed pójściem tam, też miałam depresję polekową nie wiem, czy po haloperidolu czy po fluanxolu, bo dawali mi te dwa leki na raz. Ale na depresję podaje się antydepresanty, a nie stary haloperidol. Ja myślę, że lepiej się dochodzi do zdrowia w swoim własnym domu, tak przynajmniej jest w moim przypadku. Zwłaszcza że Twój chłopak chodził regularnie na wizyty i nie zaniedbywał leczenia.

On juz tam przebywał... dawno temu po próbie samobójczej. pozniej byl jeszcze raz (ale wtedy się nie leczyl). On ma taką niestety rodzinę na której polegac nie moze. Pozniej jak juz go znałam trafil tam po raz kolejny... ale wtedy po wyjsciu stamtąd "zmusiłam" go do leczenia. Znalezlismy fajną lekarke. Zamieszkalismy razem i wszystko szło w dobrą stronę. I było coraz lepiej az w koncu objawy prawie zniknęły. I teraz znowu to.
On tam czuje się fatalnie. Tylko czy go wypuszczą na własne żadanie?
Aranjani

przez czarnobiała mery 17 lip 2012, 14:28
Nie wiem, czy go wypuszczą, bo mnie nie chcieli nigdy wypuścić. Ale chyba warto próbować, zwłaszcza jeśli on nikomu nie zagraża, to nie mają podstaw, żeby go tam trzymać. Ale chyba lepiej być we własnym domu i leczyć się ambulatoryjnie u sprawdzonej już lekarki.

Sortuj wg