CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
71
63%

Nie
29
26%

Zaszkodził
13
12%

 
Liczba głosów : 113

Avatar użytkownika
przez Inutka 12 maja 2007, 01:03
a ja jutro zaczynam brać Cital...i niby pani doktor powiedziała, ze nie ma raczej skutków ubocznych, ale ja jeżdzę samochodem i nie wiem jak on wpłynie na moje zdolnosci psychofizyczne....
A odnośnie stomatologa - przekonam się pod koniec maja. Pozdrawiam
smutnośmieszna
Avatar użytkownika
Offline
Posty
36
Dołączył(a)
29 mar 2007, 10:55

przez Wera 12 maja 2007, 12:48
Edi ja też zazywam Cital i miałam znieczulenie i nic sie nie działo, pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez GRACJA 13 maja 2007, 00:46
Powiedz stomatologowi przed zastrzykiem że bierzesz cital, on musi to wiedziec dając znieczulenie, Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
462
Dołączył(a)
03 mar 2007, 04:21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anczitka 19 maja 2007, 20:09
ja za Cital zaplacilam 51 zeta!kopara mi opadla przy ladzie w aptece...tymbardziej ze wczesniej wydalam 7 dyszek na wizyte u mojej pani psychiatry bo lecze sie prywatnie:P masiakra troche droga ta chorobka:P
ale do rzeczy... ja po Citalu pierwsze dni mialam masakryczne mdlilo strasznie i brak apetytu mi doskwieral:(jakies zawroty glowy mialam!teraz po tygodniu brania jest w sumie coraz lepiej przynajmniej zaczelam sie czesciej smiac niz kiedys:)ja biore wogole z rana 2 tabsy w tej chwili Cital i Xanax(O.5) i to ma mnie chronic przez caly dzien:P czy ktos uczestniczyl w takiej kombinacjii?
Anczitka
Offline

Odstawianie Citalu

przez pawelcz 27 maja 2007, 00:20
Witajcie.
Nie bede juz przypominal swojego przypadku po raz kolejny, napisze raczej o efektach mojej pracy nad soba i wspomagania lekiem. Zmagalem sie z derealizacja i lekiem przed zwariowaniem zreszta jak wiekszosc z Was. Dzis czuje sie juz zdrowy ale nie zawdzieczam tego tylko lekom (Cital) ale pracy nad soba, rozwiazywaniem konfliktow i wmawianiu sobie ze to tylko nerwica i ze nie umre, ze to wszystko spowodowane jest nerwami, lekiem przed sama nerwica itp. Zrozumialem wiele, t oforum bardzo mi pomoglo i czuje sie silny psychicznie i zdrowy tylko boje sie jednego - nawrotu. Wiem co to bylo, wiem jak to pokonac ale nie chce juz po raz kolejny w to wchodzic. Od pazdziernika biore Citak w dawce 1tabletka na noc a dzis zaczalem schodzic - ostatnie 10 tabletek po polowce (razem 20dni) i koniec z lekiem - tak zalecil lekarz. Podswiadomie boje sie nawrotu spowodowanego odstawieniem leku a nie nawrotu z powodu nierozwiazanych konfliktow, bo to raczej juz zalatwilem. Powiedzcie czy t otylko hipochondryczna glupota czy faktycznie odstawienie znow spwoduje nawrot?
Offline
Posty
145
Dołączył(a)
02 paź 2006, 15:32

przez Wera 27 maja 2007, 11:26
ja zażywałam 40 mg Citalu obecnie lekarz mi kazał zażywać 20 mg ale czuję się koszmarnie na dawce 20 mg może to skutki odstawienne. Może mi ktoś poradzi jak odstawia się się ten lek, żeby nie czuć się tak źle, pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez smutna48 30 maja 2007, 15:39
miałam kontakt z tym lekiem odstawilam go ale slyszalam ze dobry bynajmniej bezpieczny i ni euzaleznia brałam dwa dni po poł wiec nie iwele moge powiedziec na temat swoich odczuć byłam senna i niemoglam jeść poprostu odzucało mnie od jedzenia :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor
Offline
Posty
1540
Dołączył(a)
16 kwi 2007, 14:22

Już pisałem :)

przez Heliush 31 maja 2007, 16:52
Pobierz ten lek (Cital )z miesiąc i wtedy się przekonasz czy działa. Brak apetytu może byc spowodowany dołami , a nie lekiem.
Offline
Posty
70
Dołączył(a)
20 kwi 2007, 19:18

przez smutna48 31 maja 2007, 21:10
brak apetytu to mi jakoś ni eprzeszkadza za bardzo i tak zapominałam ze mam jeśc wiem ze to tak wiecznie by nie moglo trwac ale to mnie męczylo ze spac mi się chciało
Ostatnio edytowano 02 lip 2007, 12:18 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor
Offline
Posty
1540
Dołączył(a)
16 kwi 2007, 14:22

przez pawelcz 01 cze 2007, 01:08
juz 6ty dzien na 'zejsciu' (polowki tabletek) i nic sie nie dzieje :) Wyleczylem nerwice ale nie lekiem a swaja silna wola, samozaparciem, zrozumieniem paru spraw. Lek mi tylko pomogl w tym trzezwiej spojrzec na swiat, gdy bylo tragcznie.
Pozdrawiam
Offline
Posty
145
Dołączył(a)
02 paź 2006, 15:32

Hej

przez Heliush 01 cze 2007, 13:55
Suutna48 Ty nie patrz na innych , tylko na siebie. Dostałaś jeden z najlepszych obecnie na świecie leków przeciwdepresyjnych Cital ( citalopramum). Jest to bardzo skuteczny lek . Jeśli nie masz jakiejś złośliwej postaci doła to Cie powinien wyciagnąć ten lek. Zacznij po prostu go brać i się podziel jego działaniem na forum . Dzię,i temu pomożesz sobie i innym :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki
Offline
Posty
70
Dołączył(a)
20 kwi 2007, 19:18

przez smutna48 01 cze 2007, 17:47
nie patrze jest we mnie tyle sprzecznosci ze sama nie wiem co robić, czego chcę a czego nie chce mętlik lek mam moge w kazdej chwili zacząc brac tak jak zaczłęłam po poł rano ale bede przesypiac cale dnie z reszta po co wogle mam wstawac z lozka do kogo gdzie, po co... zeby po papierosy wyskoczyć? no totalna jakas beznadzieja :-|
Ostatnio edytowano 02 lip 2007, 12:19 przez smutna48, łącznie edytowano 2 razy
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor
Offline
Posty
1540
Dołączył(a)
16 kwi 2007, 14:22

lek przestal dzialac?

przez Wera 09 cze 2007, 18:05
Od dwóch lat leczę się na nerwicę i zazywam Cital 40 mg. Obecnie czuję się żle i nie wiem czy Cital przestał już działać, czy ktos miał podobne objawy czy to możliwe, że po jakims czasie organizm uodpornił sie na ten lek?pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez GRACJA 09 cze 2007, 18:19
Organizm przyzwyczaja się do leków o może zdarzyć się że po jakims czasie nie działają juz z taką mocą jak na początku leczenia. Skonsultuj sie z lekarzem.
Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
462
Dołączył(a)
03 mar 2007, 04:21

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: nefretis i 29 gości

Przeskocz do