CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
71
63%

Nie
29
26%

Zaszkodził
13
12%

Liczba głosów : 113

Re: Cital

przez cytrynka84 18 cze 2010, 23:14
Cital to dobry zamiennik,bierz spokojnie

[Dodane po edycji:]

Tylko drogi,bralam z 3 lata temu,wiem,ze wtedy placilam 60zl
Znaczy jeszcze podrożał :(

przez cucumis1 19 cze 2010, 11:42
na to wyglada.....tez bylam zszokowana ceną,bo wydawalo mi się, że zaplacę nie więcej niż 20 zl:)

Sex.....hm....moje zainteresowanie tą dziedziną i tak przyjmowalo zawsze wartości ujemne, więc CITAL mi na pewno nie zaszkodzi pod tym względem:)

Dzięki za odpowiedzi!Od jutra zaczynam walkę ....

przez aree1987 19 cze 2010, 12:33
CITAL to oryginał stąd ta cena. Zamienniki chodzą w granicach 20zł.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 19 cze 2010, 12:50
Wydawało mi sie,ze Cipramil to oryginal no, ale nie jestem pewna.

przez aree1987 19 cze 2010, 14:01
cytrynka84, masz racje, ja nie brałem tego, ale wydedukowałem po cenie że Cital to może być oryginał, ale na doz.pl chodzi po 34zł http://www.doz.pl/apteka/p8863-Cital_ta ... _mg_30_szt , wiec tym bardziej dziwne, że ktoś dał za niego 80zł. :>
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Re: Citabax

przez roberto120 20 cze 2010, 00:21
A jak to jest jak się łączy citabax z alko? ja już dawno zaczął bym brać ale myśl że przez pół roku nie wypiję więcej niż 1 piwo mnie przeraża. Biorąc pod uwagę że jeszcze teraz jest lato to plan jest mało realny. Pił ktoś z was przy tym leku jakieś większe ilości albo w ogóle więcej niż 1 piwo, lub czy przy jakichś innych antydepresantach.
roberto120

przez Lili-ana 20 cze 2010, 09:36
No pewnie, że od czasu do czasu można wypić alkohol. Czy leczenie antydepresantami to jakaś kara?? ;)
Ale trzeba uważać, żeby nie przecholować, bo jak się za dużo wypije to można dziwne rzeczy robić :roll: Ja miałam tak dwa razy, że za dużo wypiłam i odstawiałam takie cyrki, że hej. Więc teraz już uważam z dozowaniem alko :smile:

Chociaż lekarze nie zalecają...
Ale ja piję od czasu do czasu, powiedzmy, że raz, dwa razy na miesiąc. Ale też inna sprawa, że do alkoholu już tak nie ciągnie jak przed leczeniem.
Lili-ana

przez grosica 21 cze 2010, 10:26
hej wszystkim... o tym leku usłyszałam od kolegi, nie wiem co robić! generalnie na nerwicę choruję od 18 roku życia a teraz mam 34.bywa lepiej, bywa gorzej.czasem nie mam siły wstać z łóżka a do tego wszystko mnie boli! w związku z chorobą jaką przeszłam od razu myślę że mam nawrót tego paskudztwa, Mama zmarła też na raka.. wszystko na raz mi się zwaliło na głowę,a najgorsze że tak się boję nawrotu choroby że doskonale zdaję sobie sprawę że bywam okrutna dla mojego partnera!czasem becze bez powodu, czasem krzyczę! dobrze że mam taką pracę ze nie muszę iść zawsze a idzie mój partner,są dni że boję się wyjść z domu! jak miałam 18 lat nie wychodziłam 3 miesiące, zawaliłam, szkołe, może bład rodziców trzeba było iść do psychiatry, choć to irracjonalne to nawet nie wiem czego się bałam! tylko w domu dobrze się czułam! teraz juz nawet w domu nie!mam zmienne nastroje. lęki i natręctwa, ciągle sprawdzam czy gaz wyłaczony, czy drzwi zamkniete.kiedyś z każdym objawem szłam do lekarza,dziś boję się że będą tylko złe wiadomości, zaniedbuję przez to kontrole. co robić?!...zawsze starałam sobie radzić dorażnie biorę signopam ale ..... to nie sposób! mam nadciśnienie i niedoczynność tarczycy czy mogłabym brać ten lek? gdzie się skonsultować? pomóżcie proszę

przez savior 21 cze 2010, 11:11
Skoro lekarz Ci go przepisał to nad czym sie jeszcze zastanawiasz?? to dobry lek przeciwdepresyjny,przeciwlękowy...
savior

przez cucumis1 21 cze 2010, 17:47
dzisiaj drugi dzień na Citalu.Mam wrażenie, że się udławię własnym gardłem i podniebieniem.Duszę się.Aż się boję pomyśleć, co będzie w kolejnych dniach:(

przez zdesper 21 cze 2010, 18:54
Dasz rade:) bierz w takich momentach cos uspokojajacego typu xanax afobam:).A jezeli wszystko bedzie nasilalo sie to juz musisz fakt ten skonsultowac z lekarzem.Zycze powodzenia
zdesper

przez grosica 21 cze 2010, 21:49
nie byłam u specjalisty ,tylko u rodzinnej.........tak od lat, boję się może...

przez cucumis1 21 cze 2010, 22:35
to moja pierwsza przygoda z tego typu lekami,może to dlatego.
Lekarz nie przepisal mi żadnych innych leków ( uspokajających),a afobamy są na receptę.
Generalnie nie czuję się żle, gdyby nie uczucie puchnącego gardła i narastające zamulenie:)mam nadzieję,że mojego stanu nie będzie odzwierciedlal wyraz twarzy, bo wtedy to już się naprawdę załamię:)

przez montechristo 21 cze 2010, 22:43
cucumis1 napisał(a):to moja pierwsza przygoda z tego typu lekami,może to dlatego.
Lekarz nie przepisal mi żadnych innych leków ( uspokajających),a afobamy są na receptę.
Generalnie nie czuję się żle, gdyby nie uczucie puchnącego gardła i narastające zamulenie:)mam nadzieję,że mojego stanu nie będzie odzwierciedlal wyraz twarzy, bo wtedy to już się naprawdę załamię:)

Jak masz atak weź relanium. I nie pekaj - to minie.
Ale sie nic a nic nie chcę - zero zainteresowania sexem!!!!!!!!!!!!!

Sortuj wg