CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
71
63%

Nie
29
26%

Zaszkodził
13
12%

Liczba głosów : 113

Re: Czy Cilon jest bezpiecznym lekiem? Proszę o pomoc

przez mefiboszet 19 cze 2008, 11:39
Nie ma się czego bać - naprawdę daje lecznicze efekty, przynajmniej w moim przypadku. Tylko trzeba poczekać około 2 tygodnie. Gdyby nawet jakieś uboczne efekty się pojawiły, to warto przetrzymać, bo nastrój podnosi się znacznie, a z czasem jakiekolwiek efekty uboczne znikną :smile:
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

Re: Citabax

przez Mikaa 20 cze 2008, 20:26
Witam
już 4 tygodnie z citabaxem :) doszłam do dawki 15 tki czyli pół i ćwiarka 20 tki myślę że niedługo już będzie cała 20 tka, samopoczucie lepsze, lęki to rzadkość, czasem nawet czuję się jak przed chorobą jedynie po pracy padam na ryj tzn jestem bardzo zmęczona a przed wystąpieniem nerwicy nie odczuwałam aż takiego zmęczenia po pracy. Ogólnie jestem spokojniejsza, bardziej "zrównoważona" Na razie same plusy, a na noc biorę Deprexolet i śpię dobrze

Re: Citaxin

przez EWKA1980 28 cze 2008, 21:04
WITAM WLASNIE SIE ZALOGOWALAM NA TYM PORTALU I CHCE SIE Z WAMI PODZIELIC DOSWIADCZENIEM JEZELI CHODZI O LEK CITAXIN W SOBOTE ZACZELAM STOSOWAC 1/2,TAB I MOJE ZYCIE ZMIENILO SIE W KOSZMAR :( JUZ PIERWSZEJ NOCY SKONCZYL SIE SPOKOJNY SEN CALONOCNE CHODZENIE OD DRZWI DO DRZWI A CO NAJGORSZE OKROPNE PALENIE ORGANIZMU OD SRODKA :( I PLACZ .
PS.JEZELI KTOS MIAL TAKIE SAME OBJAWY PROSZE NIECH SIE ODEZWIE
POZDRAWIA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Citaxin

przez agalea 07 lip 2008, 23:38
Witam wszystkich,ja również biorę CITAXIN-1tabletkę codziennie rano.Z tym,że dopiero po nich poczułam,że żyję...a naprawdę byłam w kiepskim stanie.Owszem,na początku może troszkę dopadła mnie apatia,ale tylko przez kilka dni.A później z dnia na dzień coraz lepiej.Chodziłam równocześnie do psychologa i psychiatry,którzy w porozumieniu dobrali mi ten lek.Zdarzyło mi się nie wziąć przez kilka dni (zapomniałam zabrać jak jechałam na studia).Miałam wówczas kilka egzaminów.Nie spałam,nie mogłam jeść,do tego stres i strach,że nie zdam i się okaże,że jestem głąbem ...i nie wytrzymałam ...na zjęciach złapały mnie drgawki,totalny niepokój,niepohamowane łzy,duszności ...czułam się jak debil!!! Jak najszybciej chciałam wyjść!Koleżanka z ławki pomogła mi zejść na dwór.Znalazłam w torebce jedną tabletkę,posiedziałyśmy pół wykładu na powietrzu i mi przeszło.Tylko później te DURNE pytania CO CI SIĘ STAŁO??? A g...o! Najchętniej bym odpowiedziała.Przecież nie będę opowiadała wszystkim dookoła o swoim życiu.Wy wiecie jak to jest,pozdrowionka :smile:

Re: Cital

przez martynka 09 lip 2008, 09:22
czy ktos podaczas brania citalu(citalecu lub cilonu-inna nazwa) generalnie -citalopramu brał tabletki antykoncepcyjne? bo ja zapomnialam spytac sie swojego gina czy moge je tez z nim brac...

Re: Cilon

przez martynka 09 lip 2008, 09:22
czy ktos podaczas brania citalu(citalecu lub cilonu-inna nazwa) generalnie -citalopramu brał tabletki antykoncepcyjne? bo ja zapomnialam spytac sie swojego gina czy moge je tez z nim brac...

Re: Citalopram

przez martynka 09 lip 2008, 09:23

Re: Czy Cilon jest bezpiecznym lekiem? Proszę o pomoc

przez martynka 09 lip 2008, 09:25

ja biore cilon ponad pol roku i wszystko jest okej znacznie lepiej sie czuje. nastroj ustabilizowany mam

przez Amonre 09 lip 2008, 09:39
Dobry lek - dobrze się po nim czułem - wprawdzie dużo czasu upłyneło kiedy pojawiły się symptomy poprawy. Wpradzie po 3 latach znów dopadła mnie depresja - teraz zażywam dla odmiany Zotral - jakoś szybciej działa albo jestem madrzejszy i inaczej podchodzę do problemu. Jak każdy lek niweluje tylko skutki nie przyczyny- czasami daje nam to takie wenetrzy spokoj ( leki ) ze zapomniamy o lękach, natręctwach a tu niespodzianka - jeden błąchy epizod ( nie wiadomo dlaczego ten konkretny ) wywyłuje nawrót. Cital - miałem problemy z ejakulacją ale dość szybko wrócił mi apetyt. Pomógł mi a miałem silną deprsję :)

przez tekla67 09 lip 2008, 10:38
witam wszystkich
ja chyba jestm weteranka poniewaz citalopram biore juz pare dobrych lat.......

przez martynka 09 lip 2008, 12:06
a tekla67 nie braLas podczas TYCH LAT razem z nim tabletek anty ?? wiesz moze czy mozna je wtedy tez brac? czy nie obniza to ich skutecznosci?

przez martynka 09 lip 2008, 12:06
a tekla67 nie braLas podczas TYCH LAT razem z nim tabletek anty ?? wiesz moze czy mozna je wtedy tez brac? czy nie obniza to ich skutecznosci?

przez tekla67 09 lip 2008, 14:40
czesc martynka
nie biore tabletek ale stosuje antykoncepcje hormonalna w postaci nova ring
lepiej poinformuj sie lekarza zebys byla pewna......jak sie maja tabletki
pozdrawiam tekla

przez Wera 10 lip 2008, 20:49
a pomógł Cital (dawka30 mg) na natręctwa myślowe?pozdr...

Sortuj wg