CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
71
63%

Nie
29
26%

Zaszkodził
13
12%

 
Liczba głosów : 113

Avatar użytkownika
przez yoyo 24 kwi 2008, 09:15
nie pamiętam abym miała AŻ takie problemy po citalu...
być może czułam się lekko niefajnie na początku, ale gdybym miała takie przeżycia , to myślę, że zapadłyby mi w pamięci ;)

poczekaj jeszcze chwilę, przeczekaj jakoś ten początek (no chyba że będziesz przypłacać to "labami", to goń do lekarza po pomoc ;) ).
Ja po ok 3 tyg. zauważyłam różnicę - zauważyłam radości życia, problemy stały się takie błahe, góry mogłam przenosić (no bez przesady, ale takie pagórki ;), było mi lekko i przyjemnie :)
I nie chcę płakać, Panie mój
Uczyń bym była z kamienia
I pozwól mi, pozwól mi spróbować jeszcze raz
Jeszcze raz....
Avatar użytkownika
Offline
Posty
74
Dołączył(a)
22 paź 2006, 20:00

Avatar użytkownika
przez OneGirlRevolution 24 kwi 2008, 11:30
yoyo wiesz dzięki Tobie to ja to przetrzymam choćby nie wiem co :) tak mi wiare w ten Cital przywracasz ;p

a tak totalnie offtopic to piękny masz avatar :) od razu mi sie spodobał i wiem że gdzieś go widziałam i nie wiem gdzie :D :P
No pain, no game
Posty
33
Dołączył(a)
13 kwi 2008, 16:16

przez 1507 24 kwi 2008, 15:52
NIE WIEM CZY JEST SENS SIĘ MĘCZYĆ jeśli lek daje duzo skutków ubocznych jesli do tygodnia nie ustapią to nie jest lek dla ciebie
1507
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez OneGirlRevolution 24 kwi 2008, 18:56
1507 no zobaczymy co będzie po tygodniu... To dopiero 2 dzień i takie objawy :shock:
A teraz ide na bezalkocholową osiemnastke ;)
No pain, no game
Posty
33
Dołączył(a)
13 kwi 2008, 16:16

Avatar użytkownika
przez jaaa 24 kwi 2008, 19:47
ja nie moglam jesc po Citalu i mnie tez mdlilo i rzyganlam po jedzeniu chocbym miala ulubione danie zdjesc w chinskiej nawet w kiblu wyladowalam raz

jak w ciazy hehe
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1623
Dołączył(a)
22 sie 2007, 20:40

Avatar użytkownika
przez OneGirlRevolution 30 kwi 2008, 14:25
już mi minęły mdłości i jest ok :)
Ciesze sie ogromnie ;p boli głowa często ale mniej o wiele i idzie wytrzymać
a ja pytanie przez jaki okres czasu Cital brałyście jaaa i yoyo? :)
No pain, no game
Posty
33
Dołączył(a)
13 kwi 2008, 16:16

Avatar użytkownika
przez jaaa 30 kwi 2008, 16:39
6 miesiecy- od prawie 2 tygodni nie biore
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1623
Dołączył(a)
22 sie 2007, 20:40

Avatar użytkownika
przez OneGirlRevolution 30 kwi 2008, 18:01
jaaa no i jak sie czujesz? :)
pomógł Ci bardzo? :)
No pain, no game
Posty
33
Dołączył(a)
13 kwi 2008, 16:16

Avatar użytkownika
przez jaaa 30 kwi 2008, 22:59
na natretne mysli i nerwowosc bardziej pomogl ,humor tez mialam o wiele lepszy
jak sie czuje? mialam chustawki nastroji - ale ogolnie calkiem dobrze- mimo ze wyszlo najaw to jak sie nieczuje fajnie w zyciu- ze brakuje mi tego a tego wyszlo na jaw stad humor zjebany momentami
ale to nie ma co zwalac na lek ,tylko poprsotu- takie zycie;)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1623
Dołączył(a)
22 sie 2007, 20:40

Avatar użytkownika
przez yoyo 01 maja 2008, 16:25
ja brałam ok 8 miesięcy, już po 6 mogłam przestać, ale miałam wyjazd za granicę, więc troszkę sobie przedłużyłam. Już 9 miesiąc nie łykam i jest ok, normalnie jak w życiu ;) raz na wozie raz pod wozem. Ale jestem pewna, ze Cital pomógł mi przetrwać.
I nie chcę płakać, Panie mój
Uczyń bym była z kamienia
I pozwól mi, pozwól mi spróbować jeszcze raz
Jeszcze raz....
Avatar użytkownika
Offline
Posty
74
Dołączył(a)
22 paź 2006, 20:00

przez monika 22 01 maja 2008, 23:07
Biorę cital od półtora roku, na jesieni depresja zniknęła,jednak musiałam zacząc brać tabletki(diane),ktore nawrociły chorobę.od stycznia biore 2 tabletki po 20mg. Jednak od tygodnia czuję sie strasznie otępiała,nie moge prowadzic samochodu,nie dowidze,mam ogromna sennośc,dzwoniłam do lekarki kazala zmniejszyc dawke tzn,przez tydzien brac połtora a później jedną.chciałabym już przestać całkiem je brac.....ta senność jeszcze bardziej mnie dołuje
prosze o pomoc czy miał ktos takie objawy i czy one przejdą????
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
01 maja 2008, 22:12

Avatar użytkownika
przez yoyo 02 maja 2008, 08:33
monika 22 a czemu tak długo jesteś na citalu? wyglada na to, że hormony pogłębiają stan depresyjny, więc moze je zmień, a Cital rzeczywiście zmniejsz.
I nie chcę płakać, Panie mój
Uczyń bym była z kamienia
I pozwól mi, pozwól mi spróbować jeszcze raz
Jeszcze raz....
Avatar użytkownika
Offline
Posty
74
Dołączył(a)
22 paź 2006, 20:00

przez monika 22 02 maja 2008, 10:48
Hej!
Już zmniejszam,a diane odtsawiłam tydzień temu,zastanawiam się może te objawy(otępienie,senność) są po odtawieniu diany.już sama nie wiem.
chiciałabym zupełnie przestać brać cital,ale narazie spróbuje zmniejszyć dawke i zobacze co będzie.na pewno bede zmniejszac bardzo powoli,bo słyszalam jakie sa objawy po naglym odstawieniu.

Bardzo dziękuje za rade:)
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
01 maja 2008, 22:12

Avatar użytkownika
przez OneGirlRevolution 05 maja 2008, 18:19
i juz mi wszystko przeszło :)))
nie mam żadnych skutków ubocznych brania Citalu
Ale jakiejś wielkiej poprawy nie widze... owszem jest ale nie za duża... No cóż... może jeszcze potrzeba mu czasu na takie porzadne zadziałanie :) to dopiero 2 tydzien
No pain, no game
Posty
33
Dołączył(a)
13 kwi 2008, 16:16

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Przeskocz do